wtorek, 19 listopada 2019
Joanna Keszka, Barbarella.pl | fot. Wojtek Gadomski - WPROST

Radość z seksu dla wszystkich kobiet (i mężczyzn) - butik LoveStore.Barbarella.pl na Hożej 57 w Warszawie

Pierwszy w Polsce LoveStore dla kobiet i dla par zmienił lokalizację, ale idea i misja pozostaje taka sama: kobiety mają prawo do swobodnego i radosnego wyrażania swojej seksualności. Jesteśmy po to, żeby Polki miały możliwość z tego prawa korzystać.

W czerwcu butik LoveStore.Barbarella.pl przeniósł się na ul. Hożą 57 lok. 1b w Warszawie. Tutaj zainstalowaliśmy nasze pro-kobiece gadżety i Centrum Doradcze do spraw odkrywania i zaprzyjaźniania się ze swoją seksualnością dla kobiet i dla par. Odwiedzają nas setki kobiet i par, aby wreszcie w przyjaznym miejscu, normalnym językiem porozmawiać o kobiecej stronie seksualności, a także kupić modne i eleganckie gadżety erotyczne. I z każdym dniem przybywa osób zainteresowanych naszym przesłaniem. Z okazji przeprowadzki, mogę z satysfakcją powtórzyć: „Jesteśmy, bo kobiety też mogą lubić seks”.

„Przyjemność dla wszystkich kobiet, ponieważ jesteśmy tego warte!”

Zmiana to dobra okazja do podsumowań i snucia nowych planów na przyszłość. Zacznę od tego, że jestem szalenie dumna z tego, co udało mi się dokonać do tej pory. Marzyłam o pojawieniu się w Polsce przestrzeni, gdzie bez poczucia wstydu można dowiedzieć się więcej na temat seksualności. Ktoś musiał wpaść na ten pomysł, że może pora już i w naszym kraju spojrzeć na seks z innej perspektywy, zdjąć z niego odium grzechu i obowiązku małżeńskiego, i pokazać, że można inaczej: kochać się zabawnie, przyjemnie, radośnie i bez poczucia winy. Los chciał, że padło na mnie! Butik LoveStore.Barbarella.pl w Warszawie to miejsce, które sama stworzyłam, żeby w przyjaznej atmosferze kobiety i pary mogły znaleźć zarówno modne i eleganckie gadżety erotyczne, jak i podpowiedzi na temat tego, jak odkrywać i cieszyć się swoją prawdziwą seksualnością.

Walczę o prawa kobiet w Polsce, o prawo do wyrażania swojej autentycznej seksualności, do szanowania kobiecych wyborów seksualnych, do decydowania przez same kobiety o tym, co dzieje się z ich ciałami. Każdego dnia dzielę się informacjami, czym jest, a czym nie jest seks. Mówię o tym, że seksualność nie służy do udowadniania swojej ani cudzej moralności. To okazja do poszukiwania radosnych i przyjemnych doznań w takiej postaci, na jaką mamy ochotę. Wszyscy zarówno mężczyźni jak i kobiety jesteśmy istotami seksualnymi, mamy prawo z tego korzystać i tym się cieszyć. Jestem pierwszą osobą w Polsce, która zajęła się wydobyciem tematu kobiecej seksualności ze strefy tabu. Przede mną długa droga, ale każdego dnia robię kolejny krok.

Polki potrzebują informacji, że tzw. normalna kobieta zasługuje na udane życie seksualne, że wolno jej pozwalać sobie na wypróbowywanie rzeczy odmiennych, nowych, że jej potrzeby i pragnienia seksualne są ok, że i warto za nimi podążać. W LoveStore.Barbarella.pl pokazujemy, jak zabawny, różnorodny i przyjemny może być seks. 

Wierzę, że radosny seks wyzwala kobiety i pomaga budować intymną więź w związku. Wiem, że Polki chcą odkrywać i zaprzyjaźniać się ze swoją seksualnością i coraz chętniej eksperymentują w sypialni. Odkrywają, że nie muszą biernie czekać, aż ich partner doprowadzi je do rozkoszy, ale same mogą wziąć odpowiedzialność za swoją radość z seksu. W ślad za swoimi partnerkami podążają panowie, którzy chcą wiedzieć więcej, jak być czułym i troskliwym kochankiem. Polskie pary pragną lepiej bawić się w łóżku, a butik LoveStore.Barbarella.pl to miejsce, gdzie zawsze znajdą dobre słowo i przyjazny gadżet.

Kim są kobiety i mężczyźni, którzy pojawiają się w LoveStore.Barbarella.pl?

Cóż, to są kobiety takie jak ty i takie jak twoje przyjaciółki czy znajomi. To są kobiety, które chcą cieszyć się życiem i zarówno w sypialni, jak i po za nią kierować się tym, co dla nich samych jest dobre, zamiast skupiać się wyłącznie na zadowalaniu innych. To kobiety, które są ciekawskie i ciekawe, zabawne, wesołe i uśmiechnięte, ale nie dające sobie wciskać kitu, że wszystko już mają i nie ma sensu wyciągać ręce po więcej. Przychodzą także mężczyźni, tacy, którzy szczerze lubią kobiety i są zainteresowani tym, żeby dowiedzieć się, jak sprawić przyjemność swojej partnerce. Przychodzicie do nas, żeby nareszcie w komfortowych warunkach obejrzeć i kupić takie akcesoria jak: kulki do ćwiczeń mięśni Kegla, markowe lubrykanty, pachnące olejki do masażu, zmysłowe gry, delikatne puszki do pieszczot, satynowe opaski na oczy, dizajnerskie wibratory i oczywiście także po to, żeby w miłej atmosferze po prostu porozmawiać o seksie.

Kilka dni temu były u mnie w butiku LoveStore.Barbarella.pl dwie koleżanki: sympatyczne, uśmiechnięte dziewczyny około 30-stki. Jedna z nich wcześniej już u mnie była, tym razem przyprowadziła jeszcze koleżankę. Po oprowadzeniu po pro-kobiecych gadżetach erotycznych ta pani, która była u nas pierwszy raz, stwierdziła, że jest pod wielkim wrażeniem tego, że seks może być takim ciekawym i inspirującym tematem do rozmowy. Na co koleżanka, która ją do nas przyprowadziła, powiedziała z dumą: ”Mówiłam, że tu będzie fajnie!”. I to są kochane fantastyczne dla mnie chwile – kiedy otrzymuję od was entuzjastyczne poparcie dla tego, co robię.

Wielka jest siła kobiet, kiedy działają razem!

Mam także to wielkie szczęście otrzymywać od was ciepłe i serdeczne maile. Przypominają mi, że to, co robię, ma sens i jest potrzebne w naszym kraju. Dziękuję Wam, że mnie wspieracie. Solidarność to magia:

 – „Jestem pełna podziwu  za Twoje stwierdzenie ‘kobieta nie jest narzędziem do dowartościowania męskiego ego’ - genialne stwierdzenie :)  Problem polega na tym, że oni tego nie wiedzą :(  tego wszystkiego trzeba ich uczyć. Wydaje się, że facet dobrze zbudowany przed 40-tką  nie wie, jak zaspokoić kobietę, a wydawało by się, że powinien! Są mega niecierpilwymi stworzeniami. Jak im to tłumaczyć?"

– „Ciągle śledzę najnowsze artykuły na Barbarella.pl i z pewnością z tego nie zrezygnuję :)"

–  „Dziękuję za uświadomienie nam, że jesteśmy FAJNE :)”

–  „... polska seksuologia jest mi bliska, niestety ma Pani rację. Sam fakt, że większość polskich seksuologów to mężczyźni… bywam na wykładach i konferencjach poświęconych tematyce seksu.. Niestety już treści wykładów bywają dla kobiet krzywdzące, mówi się ciągle o skomplikowanej kobiecej naturze, mało natomiast się docieka, dlaczego w ten sposób się dzieję, jak rozwijać seksualne zachowania kobiet... myślę, że niestety we wszystkich środowiskach pokutuje jeszcze stereotyp, kobiety zależnej oddanej najpierw rodzinie, potem partnerowi, a następnie własnym dzieciom… kobiety, która ma się uciszyć, dopasować, dla dobra ogółu i ku zadowoleniu mężczyzn... z tym trzeba skończyć, dlatego zachęcam wszystkie Panie do zdrowego egoizmu w życiu i w sypialni! Chwalmy się pozytywnymi doświadczeniami seksualnymi, mówmy o nich i cieszmy się ich wspomnieniem, tym samym stawiając naszym partnerom wysoko poprzeczkę!”

– „Chciałam serdecznie podziękować za sobotnie spotkanie. Mimo, że nie mam obecnie partnera do zabaw, wyniosłam bardzo dużo dla siebie. Szczególnie zapadło mi w pamięć zdanie o bliskości - że nie da się jej zbudować za pomocą seksu z kimś, komu na nas nie zależy... Trafiło to do mnie ze względu na moje własne doświadczenia.
A przede wszystkim pozbyłam się wyrzutów sumienia związanych z masturbacją- miałam je przez długi czas z powodów chyba religijnych, a później przez przekonanie, że masturbacja zaburza odczuwanie orgazmu podczas kontaktów z mężczyznami...
Poziom edukacji seksualnej w naszym kraju jest naprawdę na opłakanym poziomie. Przykre, tym bardzie,  że za seks zabierają się coraz młodsi, np. 13-letnie dziewczynki z klasy mojej siostry... Także trzymam mocno kciuki za wszystkie podejmowane przez Ciebie inicjatywy i życzę powodzenia !”

A na koniec dorzucam jeszcze kilka fotek z nowego miejsca na Hożej 57 w Warszawie:

Joanna Keszka, LoveStore Barbarella.pl, ul. Hoża 57 lok 1b, Warszawa

LoveStore Barbarella.pl, ul. Hoża 57 lok 1b, Warszawa

LoveStore Barbarella.pl, ul. Hoża 57 lok 1b, Warszawa

LoveStore Barbarella.pl, ul. Hoża 57 lok 1b, Warszawa

LoveStore Barbarella.pl, ul. Hoża 57 lok 1b, Warszawa

Joanna Keszka

JOANNA KESZKA: specjalistka w dziedzinie kobiecej seksualności, pisarka scenariuszy erotycznych i nieustraszona testerka wibratorów, redaktorka naczelna Barbarella.pl - "Najseksowniejszy portal dla kobiet", prowadzi butik LoveStore.Barbarella.pl - "Pierwszy w Polsce LoveStore dla kobiet i dla par", ul. Hoża 57 lok 1B, Warszawa. "Wspieram kobiety w pozwalaniu sobie na więcej, w seksie i w życiu”.

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (5)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

Oby więcej takich miejsc pani Joanno, powodzenia!

gość

A ja się wstydzę a bardzo bym chciał , co mam zrobić????

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij