niedziela, 19 stycznia 2020

Przedświąteczne kiermasze gadżetów erotycznych w Warszawie!

Zbliżają się święta, radosnym okres, niech ten odświętny nastrój zagości także w naszych sypialniach. Z wielką przyjemnością zapraszam na przygotowane przez Barbarella.pl przedświąteczne kiermasze gadżetów erotycznych. To będzie okazja, aby spotkać się, porozmawiać o tym, jak bardziej cieszyć się seksem oraz obejrzeć, wybrać i kupić najlepsze na świecie gadżety erotyczne dla kobiet i dla par. Bo warto kochać się i cieszyć się seksem na codzień, ale szczególnie od święta!

GDZIE
butik LoveStore.Barbarella.pl, Warszawa, ul.Hoża 57 lok 1b
- Pierwszy w Polsce LoveStore dla kobiet i dla par

KIEDY
sobota 14 grudnia, 2013 godz. 11-19 (przedłużone godziny otwarcia)
sobota 21 grudnia 2013, godz. 11-19 (przedłużone godziny otwarcia)
poniedziałek 23 grudnia 2013, godz. 11-20 - "Gadżetowy Last Minute tuż przed Gwiazdką"

ZAPRASZA
Joanna Keszka, redaktorka naczelna Barbarella.pl

Co przygotowałam

W naszym butiku LoveStore.Barbarella.pl ul. Hoża 57 lok 1b w Warszawie przygotowuję dla was przyjazną atmosferę, świąteczne scenariusze erotyczne oraz zmysłowe gadżety erotyczne, które lubię i które szczerze polecam. Bo zabawa jest najlepszym afrodyzjakiem. Gwiazdka to czas radości i przyjemności. W te świąteczne dni nie powinno zabraknąć nam także miłości.

W ramach kiermaszu:

  • Specjalnie przedłużone godziny otwarcia butiku, aby wszyscy tęskniący za gorącą atmosferą w sypialni mieli możliwość do nas dotrzeć: w soboty 14 i 21 grudnia możecie odwiedzać LoveStore.Barbarella.pl w godz. 11:00-19:00.
  • "Gadżetowy Last Minute tuż przed Gwiazdką" – w poniedziałek 23 grudnia Joanna Keszka razem z gadżetami będzie do waszej dyspozycji od 11:00 do 20:00. Korzystajcie, bo nawet na jeden dzień przed samą Gwizdka nie jest za późno na odkrywanie, jak różnorodny i zabawny może być seks!
  • Prezentacje gadżetów erotycznych. Podczas kiermaszu będziecie mogły zapoznać się z światowymi przebojami wśród wibratorów i innych zabawek dla kobiet i dla par: opowiemy wam, jak działają i co można z nimi zrobić. Konsultacje i porady na miejscu pod hasłem: „take it easy”.
  • Odpowiemy na zdobywające sobie coraz większą popularność pytanie: „Po co kobiecie wibrator?”
  • Każda odwiedzająca i każdy odwiedzający otrzymają przygotowany przez mnie „Świąteczny scenariusz erotyczny”. Do wyboru będą zabawy na słodko, romantycznie i na ostro.

I na koniec mój przepis na świąteczny seks:

  1. Seksowna skarpeta. Przygotujcie dwie duże czerwone skarpety i włóżcie do nich modne gadżety erotyczne, które zakupiliście w LoveStore.Barbarella.pl. Zróbcie sobie niespodzianki – ty wybierasz dla niego, on wybiera dla ciebie.

  2. Zmysłowe przebieranki. Święta są także po to, żeby mieć okazję przebrać się za niegrzecznego Mikołaja albo napaloną Śnieżynkę.

  3. Erotyczne gry i zabawy. Wrzućcie do kolorowego, świątecznego pudełka 4 kartki świąteczne: jedną z bałwankiem, drugą z choinką, trzecią z Mikołajem i czwartą z reniferem. Zamknijcie oczy albo zawiążcie je opaską i losujcie kartki z pudełka: kto wyciągnie bałwanka – zdejmuje wszystkie ubrania, kto wyciągnie Mikołaja – zdejmuje z siebie połowę swoich ubrań, kto wylosował renifera – nie musi robić nic, kto ma w ręku choinkę – ten się ubiera. Bardzo relaksująca zabawa, w którą można doskonale bawić się w blasku choinkowych lampek.

  4. Czekoladki najlepiej smakują w sypialni. Zabierz słodycze do sypialni. Schowaj je w 5. różnych zakamarkach na mapie swojego ciała. Zawiąż partnerowi albo partnerce oczy i poproś, żeby bez podglądania znalazł/znalazła je tylko za pomocą ust i nosa. Możesz też po prostu rozsmarować czekoladki wszędzie tam, gdzie chcesz poczuć jego/jej język i zaproś, żeby częstował/częstowała się tak podanymi słodkościami.

  5. Gwiazdka to święta radości i przyjemności. Zatem nie zapomnijcie o zabawie i dogadzaniu sobie także w łóżku.

I do zobaczenia pod jemiołą w LoveStore.Barbarella.pl Warszawa, ul. Hoża 57 lok 1b.

Joanna Keszka

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (0)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij