wtorek, 10 grudnia 2019

Powyborcza seksualna prognoza dla Polski: seks pod przewodem ks. Oko i państwa Terlikowskich

W związku z nową sytuacją polityczną w Polsce nasuwa się pytanie: co z tym seksem? Jak wiadomo najpopularniejsi polscy trandseterzy w dziedzinie seksu wywodzą się z środowisk katolickich. Teraz będą mogli wreszcie rozwinąć skrzydła i zabronić wszystkim tego, na co sami sobie nie pozwalają.

Modne i eleganckie gadżety erotyczne dla kobiet i dla par
Zaprasza Joanna Keszka, red. naczelna Barbarella.pl
LoveStore.Barbarella.pl

Niekwestionowanym liderem w wypowiadaniu się w sprawach seksu w Polsce jest ksiądz Oko. Jest to człowiek obdarzony niezwykłą energią seksualną, którą niestety pożytkuje po to, żeby odmawiać innym tego, czego żałuje sobie. Przewidywany przez nas ruch księdza Oko to rozpoczęcie wysyłkowej sprzedaży pasów cnoty z dostawą w ciągu 24 godzin, z możliwością odbioru w paczkomatach i niemożliwością zwrotów. Pasy cnoty to oryginalna replika tych używanych w czasach najgłębszego średniowiecza. Będą na każdą okoliczność życia kobiety: do kuchni i do kościoła. Dla gejów, lesbijek i feministek dyby z dostawą gratis.

Kolejni liderzy na polskiej scenie seksu to państwo Terlikowscy. Ta katolicka para śmiało niesie narodowi polskiemu kaganek edukacji seksualnej. A światło ich kaganka będzie mogło rozbłysnąć teraz jeszcze jaśniej. Dzięki pełnemu erotycznych ekscesów życiu tego małżeństwa wiele razy mieliśmy już okazję w Polsce nadrobić zaległości z seksu. Już wiemy, że seks z prezerwatywą to jak lizanie cukierka przez papierek, czyli po prostu jest głupi. Robienie laski mężowi to nie grzech, ale para nie lubi seksu analnego i innym też nie poleca. Jesteśmy ciekawi dalszych rewelacji: co z lubrykantami? Z Wibratorami? Z opaskami na oczy? Z kulkami gejszy? Z masowaniem łechtaczki? Ze zlizywaniem bitej śmietany z nagich ciał? Z pisaniem czekoladowych wersetów na gołej pupie? Z kochaniem się na stole kuchennym? Z szybkimi numerkami w samochodzie? Z dawaniem klapsów? Wydawaniem rozkazów? Z zabawą w pacjenta i napaloną pielęgniarkę? Z przebieraniem się za strażaka w sypialni? Z pisaniem sprośnych liścików? Grzech, czy nie grzech? Wszyscy czekamy w napięciu na jedynie słuszną odpowiedź.

Seksualną prognozę dla Polski zakończę optymistycznym akcentem. Często towar reglamentowany staje się bardziej ceniony. Może więc przed nami szansa, że będziemy kochać się więcej i radośniej, dyrektywom odgórnym wbrew? Czego wam i sobie życzę.

Joanna Keszka

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (8)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

Oj ciemnogród nas czeka...

gość

Ani ks. Oko ani Terlikowscy nie mówią o problemach poruszanych Barbarelli. Naprawdę nie macie większych wrogów?

gość

a mnie to wali, nawet nie wiem kto to i żyje, i dobrze

gość

Szanowne Panie; Jako jedyni w Polsce, dziennikarze od państwa Terlikowskich tj. z Republiki podali się za 13-nastolatkę i mimo niechęci ze strony 2 komisariatów udało im się znaleźć trzeci, mniej liberalny i aresztować amatora seksu z dzieckiem. Zresztą 24-latka. Gwoli informacji na czat szukania przyjaźni przez 13latke zgłosiło się 60 panów z propozycją seksu. Milicji nie wolno prowadzić takich działań, może więc Panie wyjdą z inicjatywą? W końcu jest to pedofilia. Rozumiem, że to straszne współpracować z ludźmi od Terlikowskich, ale może warto przeciwdziałać pedofilii.

gość

Hahah. :) Pośmiałam się. :D

gość

Faktycznie można się uśmiać czytając ten artykuł

gość

Jeśli się dużo mówi o tym to przyniesie odwrotny skutej wiec - spokojne nasze głowy : )

gość

Można żyć obojętnie. :) kto by się przejmował.

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij