czwartek, 17 października 2019

Poszukiwane pary do programu TV „Szkoła Seksu Joanny Keszka”

Ten kraj potrzebuje dobrego programu telewizyjnego o seksie. Zróbmy go razem!

Razem z telewizją Planete+ przygotowuję nieprzyzwoicie dobry program o seksie pod tytułem „Szkoła Seksu Joanny Keszka”. To będzie program poświęcony relacjom seksualnym między ludźmi. Dlatego do udziału w naszym programie poszukujemy otwartych, zabawnych, odważnych i inteligentnych par.

Jeżeli jesteście w związku i lubicie seks zapraszam was do połączenia w jedno - dwóch przyjemności: występu w telewizji i nielimitowanej ilości ciekawych, zabawnych i odważnych rozmów o seksie, seksualności, bliskości.

Profil poszukiwanych par:

  • Macie 21-49 lat
  • Jesteście razem w związku od minimum 6 miesięcy
  • Lubicie otwartość, szczerość, odwagę, zabawę, a czasami nawet brawurę w łóżku i w życiu
  • Nie lubicie nudy, przewidywalności, stereotypów i przestarzałych prawd na temat seksu
  • Nie boicie się wibratora i nie zawahacie się go użyć
  • Macie dużo fantazji erotycznych, ale boicie się je zrealizować
  • Jesteście gotowi na jeszcze lepsze życie seksualne

Zgłoście się do nowego programu stacji Planete+.

Prześlijcie mailem na adres szkola.seksu.joanny@gmail.com lub planetepluscasting@ncplus.pl swoje wspólne zdjęcie: z wakacji, z urodzin, z sypialni, z wycieczki rowerowej, na którym jesteście razem i jest wam ze sobą dobrze. Napiszcie skąd jesteście oraz opowiedzcie parę słów o sobie i swoim życiu seksualnym do 7 marca 2015. W mailu dopiszcie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Za udział w programie przewidziane jest wynagrodzenie finansowe. Osoby występujące w programie nie będą brały udziały w żadnych filmowanych scenach rozbieranych (no niestety, my też żałujemy).

Ten kraj potrzebuje dobrego programu telewizyjnego o seksie. Przysyłajcie swoje zgłoszenia!!!

Więcej informacja na stronie producenta programu.

Joanna Keszka

O JOANNA KESZKA: Autorka najodważniejszej polskiej książki o seksie pt. „Grzeczna to już byłam czyli kobiecy przewodnik po seksie”, ekspertka w dziedzinie kobiecej seksualności, pisarka scenariuszy erotycznych i nieustraszona testerka wibratorów, redaktorka naczelna Barbarella.pl - "Najseksowniejszy portal dla kobiet", prowadzi butik LoveStore.Barbarella.pl - "Pierwszy w Polsce LoveStore dla kobiet i dla par", ul. Hoża 57 lok 1B, Warszawa. "Wspieram kobiety w pozwalaniu sobie na więcej, w seksie i w życiu”.

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (7)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

Dlaczego do 49 lat, to dyskryminacja ze względu na wiek. I kto to pisze? Po drugie chyba nie wiadomo do końca, co teraz jest problemem. Masa publicznych internetowych ogłoszeń "sprzedam dziewictwo" (czasem tanio) wskazuje na pełną bezpruderyjność młodego pokolenia, któremu nie straszna opinia środowiska. Boję się, że osiągnęliśmy wszystkie cele Pani K. i to zaczyna być problem. Pani K. jest ze starszego pokolenia i patrzy jego oczyma

gość

Za moich czasów coś mówiono, że odwaga staniała, a rozum podrożał... to w kwestii najodważniejszej książki,,,

gość

W wydanym w ćwierć z okładem wieku temu (1988) Kalejdoskopie seksu Wisłockiej czytamy, że "kobiety zaczęły stawiać wysokie poprzeczki i ogromne wymogi partnerom", ... " stawiają wysokie seksualne wymagania dążąc do maksymalnej satysfakcji. Kobiety uznały, że absolutnie muszą odczuwać satysfakcję, każdorazowo zakończoną orgazmem, a gdy coś nie wychodzi to winien jest mężczyzna czyli trwa gnębienie swoich chłopów pod kątem życzeń i wymogów". Hasłem stało się "chcę go mieć, aby mnie uwielbiał, miał pieniądze, a przede wszystkim obdarzał mnie złotymi orgazmami wysadzanymi brylantami w najlepszym gatunku, chcę je mieć prawie jak zagraniczny telewizor z Pewexu" Tyle cytatów. Do Wisłockiej dziesiątkami już wówczas przychodziły nie, jak dawniej, kobiety których mężowie zachowujący się jak opisywani w Barbarelli przysyłali je z racji ich oziębłości, a panowie zmęczeni wymaganiami seksualnymi żon, czujący się w sypialni jak na egzaminie lub na lekcji wykładanej tępemu uczniakowi przez panią profesor. Obie panie chciałyby radosnego seksu, ale Wisłocka ćwierć wieku temu walczyła z nerwicami panów, które już wtedy spowodowane były bezwzględnie wymuszanym "prawem do orgazmu" kobiet. Czy rzeczywiście poza okresem szczytu hormonalnego u panów to jest droga?

gość

Pani Joanno, uwielbiam Panią , ale proszę mówić nasz kraj, nie "ten kraj". Chyba nie przyjechała Pani z Ameryki? Pozdrawiam. Tomasz Modras.
PS
Jutro będę u Pani w Butiku po Pani książkę. Planowałem w sobotę z Kobietą ale nie wiem dlaczego w sobotę nieczynne.

gość

Joanny KESZKI, nie KESZKA! Nazwiska się odmienia.

gość

English Grammar is for English! W Polsce mówimy: (kogo? czego?) Joanny KESZKI.

gość

Czy już jest ten program w telewizji?

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij