piątek, 15 listopada 2019

Półmetek akcji „Dobre wibracje są dla kobiet!" Przed nami jeszcze dwa spotkania [Photo]

Na akcje Barbarelli przychodzi coraz więcej fajnych, otwartych dziewczyn. Kiedy tworzyłam portale Barbarella.pl i Butik.Barbarella.pl wierzyłam, że Polki też potrzebują miejsc zarówno w sieci, jak i w realu, gdzie kobiecość nie jest sprowadzana wyłącznie do gotowania, usuwania plam i zastanawiania się, co zrobić, żeby jemu było dobrze.

Przed nami jeszcze dwa spotkania (informacje znajdziesz TUTAJ):
* 19 marca, sobota, g. 11-14 – DADA Salon twórczości swobodnej, ul. Ząbkowska 38, Warszaw
* 28 marca, poniedziałek, g. 18-20 – Dynamo Cafe, ul. Smolna 16, Warszawa

Spotykając się z Wami widzę, że wbrew temu, że żyjemy w kraju, gdzie wmawia nam się na każdym kroku, że najwyższą świętością jest rodzina budowana na grzbietach zmęczonych polskich kobiet, dużo z nas chce jednak dla siebie czegoś więcej. Portal Barbarella.pl  oraz Butik.Barbarella.pl - "Sex shop przyjazny kobietom" namawiają kobiety do rozpoznawania swoich pragnień i dawania sobie pozwolenia na ich realizowanie.

Właśnie dlatego uruchomiliśmy akcję „Dobre wibracje są dla kobiet”. Zaprzyjaźniamy Polki z ultra-kobiecym gadżetem jakim są wibratory. Te erotyczne zabawki zostały stworzone po to, żebyśmy mogły rozpoznać nasze potrzeby i nauczyły się czerpać radość z naszej seksualności. Wibratory są dla kobiet, które nie chcą poświęcać swojej satysfakcji w sypialni, tylko po to żeby facetowi było dobrze. Kiedy partnerka wyrusza na poszukiwania przyjemności w łóżku, jej kochanek tylko na tym korzystą :). Niestety w naszym zimnym kraju nad Wisłą wciąż mało mówi się o tych ultra-feminstycznych gadżetach. Dlatego tak bardzo cieszy mnie każda pani, która dociera na spotkania organizowane przez Barbarella.pl.

Akcja zaczęła się od piątkowego wieczoru w Desperados. Z dziewczynami, które przyszły przed 20-stą mogłyśmy porozmawiać chwilę o wibratorach przy moim „magicznym stoliku”. Potem wyposażona już w mikrofon opowiedziałam wam o historii najdziwniejszej i najwierniejszej przyjaźni, czyli o kobietach i wibratorach. Przedstawiłam tez rodzaje wibratorów i opowiedziałam, komu jaki model może dobrze służyć :).

Wreszcie był czas na wspólne, już „gremialne” spotkanie przy stoliku z gadżetami. Oglądałyście, brałyście do ręki, włączałyście. Było zabawnie i na luzie. Kiedy kobiety wybierają sobie gadżety erotyczne, zawsze towarzyszy temu radosna atmosfera. My potrafimy bawić się i cieszyć seksem. Kobiety zaczynają rozumieć, że nobliwe seks-pozycje to ślepa uliczka, która prowadzi donikąd. Droga do przyjemności jest szeroka, ma wiele zakrętów i kiedy się nią podąża nie ma rzeczy, których nie wypada zrobić, ani rzeczy, które musimy zrobić. To zabawa i pozwalanie sobie na więcej jest najlepszych afrodyzjakiem. Właśnie dlatego mówimy „nie” poświęcaniu się w łóżku i zadowalaniu się tylko jego satysfakcją. Kobiety też mają prawo dobrze bawić się w łóżku! Spotkanie było chyba dobrym początkiem, bo byłyście roześmiane :). Teraz trzymam kciuki, za wasze orgazmiczne odkrycia. Niestety zawiodła dyskoteka Desperados, która obiecała Bad Boysów, a niestety chłopaki nie pojawili się na scenie. Przynajmniej nie o 22-tej, jak to było obiecywane. Ja też żałuję :). Taka wtopa niezależna od nas. Przepraszam za rozczarowanie.

Na drugi dzień w Warszawie rozszalała się wiosna i w tej oto pogodnej aurze czekałam na was w Akademii Tańca Sulewscy w Pałacu Kultury i Nauki. Tym razem spotkanie miało formę kiermaszu. Na stolikach rozstawiłam swoje ulubione zabawki. Popijając latte za latte witałam pojawiające się panie. Starałam się za dużo nie opowiadać, ale to mi chyba za dobrze nie wychodziło :). Tak bardzo wierzę w to, że posiadanie własnego wibratora powinno być dla kobiet czymś tak naturalnym jak szminka czy lakier do paznokci, że nie mogę się oprzeć, żeby nie opowiedzieć chociaż paru słów o modelach najlepszych w swoich kategoriach. Musicie wybaczyć mi mój naprogramowy entuzjazm :).

"Dobre wibracje są dla kobiet"

"Dobre wibracje są dla kobiet"

"Dobre wibracje są dla kobiet"

Teraz pozostaje mi tylko zaproszenie was na kolejne spotkania w ramach naszej akcji: ”Dobre wibracja są dla kobiet”. Samą swoją obecnością już wspieracie naszą inicjatywę patrzenia na seksualność także z kobiecej perspektywy i pozwalania kobietom w życiu i w seksie na więcej.

Zatem do zobaczenia!

Joanna Keszka

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (2)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

świetna akcja, doskonały pomysł - gratuluję i dziękuję:)
dokładnie takiej energii i pozytywnego nastawienia do seksu potrzeba kobietom w Polsce

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij