czwartek, 17 października 2019

O orgazmach, jakich nie przeżyła twoja babcia

W listopadzie będzie możliwość spotkania się z DEBORAH SUNDAHL, ekspertką w dziedzinie kobiecej seksualności, ejakulacji i Punktu G. Jest autorką wydanej w Polsce książki „Kobieca Ejakulacja i Punkt G. O orgazmach, jakich nie przeżyła twoja babcia”.

Punkt G to intrygujące miejsce na mapie kobiecego ciała i warto poświęcić mu więcej uwagi. Jest inaczej unerwiony niż łechtaczka, dlatego jest źródłem odmiennych orgazmicznych doświadczeń.

Podczas swojej  wizyty w Polsce Deborah Sundahl poprowadzi dwa warsztaty – jeden tylko dla kobiet i drugi dla par.

DLA KOBIET: Podczas tych warsztatów kobiety często dotykają głęboko swojej własnej seksualności. Dzięki temu mają szansę odkryć, jak bardzo pielęgnują w sobie przekonania na temat seksualności, które im nie służą. To zrozumienie daje obietnicę uzdrowienia. Wtedy otwierają się drzwi na kolejne poziomy doświadczania przyjemności, przepływu życia i czucia w ciele. Punkt G jest przewodnikiem w tym procesie. U większości kobiet Punkt G jest wyłączony, odrętwiały a Kobieca Fontanna nieczynna. Także dlatego, że nie wiemy, jak Kochać Się z jego udziałem.

DLA PAR: Warsztat przeznaczony jest dla tych osób pozostających w związku miłosnym, które pragną pielęgnować to źródło kobiecej radości i miłości. Techniczne wskazówki to tylko początek. Na warsztacie będzie można nauczyć się jak dzielić się miłością i jak Kochać Się mocniej, intymniej i bardziej.

Deborah Sundahl – znana na całym świecie ekspertka w dziedzinie kobiecej ejakulacji. Zajmuje się nią od 26 lat. Deborah uczy tysiące kobiet i mężczyzn na całym świecie, jak uwolnić Kobiecą Fontannę. Wspiera wzmacnianie kobiecej seksualności i edukacji seksualnej. W swojej pracy czerpie również z tradycji tantrycznej i świętej seksualności. Byłą wydawczynią (od 1983 r.) pierwszego magazynu erotycznego dla kobiet „On Our Back”, na którego wydanie zarabiała pracując jako tancerka erotyczna. W latach 80 i 90 aktywnie działała w ruchach feministycznych głosząc potrzebę swobodnego wyrażania swojej seksualności i erotycznych potrzeb. W tym czasie zaczęła również prowadzić warsztaty oraz wydawać książki i filmy o kobiecej seksualności, punkcie G i ejakulacji. Było to w czasach, kiedy większość autorytetów nie uznawała istnienia punktu G, kobiecej prostaty ani zjawiska ejakulacji. Później trafiła na duchową ścieżkę tantry i świętej seksualności. Jej misja poszerzyła się o duchowe, święte aspekty. Poznanie tantrycznej ścieżki, jak sama twierdzi, miało dla niej przełomowe znaczenie. Dzięki tantrze zrozumiała rolę punktu G w emocjonalnym, fizycznym i duchowym życiu kobiety.

W Polsce wydawnictwo Czarna Owca wydało jej bestseller „Kobieca Ejakulacja i Punkt G, o orgazmach

Deborah będzie w Polsce od 7 do 18 listopada 2012 r. Oto wstępny program jej wizyty:

  • 7 listopada – wieczór autorski organizowany przez wydawnictwo Czarna Owca (do potwierdzenia)
  • 8-11 listopada – warsztat dla par „Kobieca Fontanna. Tajemnice Kobiecej Ejakulacji i Punktu G”, Ośrodek „TU i TERAZ” Nowe Kawkowo pod Olsztynem (zapraszamy pary każdej orientacji seksualnej). Cena: 1800 zł za parę + pobyt i wyżywienie w ośrodku. Zapisując się na warsztaty i wpłacając zaliczkę do 15 września możesz oszczędzić niemal 20% ceny warsztatu.
  • 13 listopada - semianarium praktyczne „Kobieca ejakulacja i Punkt G” dla kobiet i mężczyzn, Warszawa
  • 16-18 listopada – warsztat dla kobiet „Kobieca Fontanna. Doświadczenie mocy”, Kikowo (koło Kielc). Cena: 675 zł za osobę + pobyt i wyżywienie w ośrodku.  Zapisując się na warsztaty i wpłacając zaliczkę do 15 września możesz oszczędzić niemal 20% ceny warsztatu

Szczegóły i zapisy: www.kobiecafontanna.pl
Zapisy na maila: kobiecaejakulacja@gmail.com - na ten adres możecie wysyłać też Wasze pytania do Organizatorów

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (1)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij