środa, 19 lutego 2020

Najlepsze z absolutnie najgorszych ozdób świątecznych

Grudzień ledwo się zaczął, a już cały świat zalewa masa kiczowatych ozdób na Boże Narodzenie. Oto nasze spostrzeżenia i  ostrzeżenia dotyczące wysypu świątecznych zabawek.

Przypomnijmy sobie, co to jest Boże Narodzenie i o co tu chodzi: Boże Narodzenie najdłuższa noc w roku (powód do radości, bo po niej każdy dzień będzie coraz dłuższy) oraz – oczywiście – pamiątka narodzin Jezusa. Ale tego nie dowiesz się od plastikowych bałwanów, bombek choinkowych w kształcie skunksa czy błazeńskich świecidełek. Niektóre gadżety wydają się całkiem zabawne, jak na przykład łoś na baterię w stroju św. Mikołaja śpiewający „Jingle bells…” Inne to klasyka kiczu, jak Joda z Gwiezdnych Wojen w mikołajkowej czapce, jeszcze inne to zupełne bezguście. Tandeta i brzydota – uwaga, nachodzą!

AS

źródło: jezebel.com

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (4)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

w tej czapce w kształcie choinki chętnie wystąpiłabym na firmowym spotkaniu, na pewno nie zostałabym niezauważona, na firmowych spotkaniach przecież o to chodzi - żeby się lansować, ta czapka świetnie się do tego nadaje,

gość

no co wy chcecie, śpiewające i tańczące mikołaje, nie są najlepsze z najgorszych, są fajne

Najbardziej podobają mi się fekalia na choince. Po prostu... bomba :) Mama na pewno by się ucieszyła, gdybym kupiła jej taki komplet "bombek" ;)

gość

ta różowa choinka, chciałabym taką mieć, z kiczem jest jak z przyprawami, za dużo - psuje smak, ale dodane z umiarem - dodają pikanterii,

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij