poniedziałek, 21 października 2019

Mezalians Berlin – Warszawa popełniony!

Z Warszawy od jakiegoś czasu frunie nowa autostrada, którą można dojechać na przykład do Lichenia, albo dla odmiany prosto do Berlina. Dla tych, których interesuje ta druga opcja polecamy świetny blog z bieżącymi informacjami na temat odważnych, progresywnych, niebanalnych miejsc, projektów i przedsięwzięć dziejących się w obu miastach.

Oto jak się przedstawiają autorzy bloga 518km.wordpress.com:

518 kilometrów Dystans Ulotny czyli warszawsko-berlińskie refleksy to blog dzięki któremu „poznasz kulisy domniemanego romansu nonszalanckiej Warszawy z awangardowym Berlinem. To permanentny reportaż z trwającego niewątpliwie mezaliansu. Witaj na 518km."

Znajdziecie tam miejscówki, których próżno byście szukali w grzecznych przewodnikach Pascala. To niezbędnik dla wszystkich germanistów, polonistów, punkrockowców, wegan, a także dla tych, którzy po prostu są ciekawi niebanalnych pomysłów, miejsc i wydarzeń w obu stolicach, może nie od razu bratnich, ale przynajmniej sąsiadujących narodów.

Na trasie Warszawa – Berlin znalazł się również LoveStore.Barbarella.pl!

W marcowym tekście pod tytułem: ”Wyzwolona seksualność, obyczajowe rewolty i niebanalne warszawianki” jest info o nas:

Skoro kobiece „Manify” stały się już niemal stołeczną tradycyjną, zawsze można pójść nieco dalej w łamaniu stereotypów dotyczących kobiecości, a dokładnie kobiecej seksualności. Można zbliżyć się ku życiu na krawędzi obyczajowych rewolucji.

Gdzie? W tym roku w zaciszu butiku Love Store Barbarella [nowy adres: ul. Hoża 57 lok 1b - przy red]. Jego założycielka brawurowo obala tezy Prof. Lwa Starowicza, rządzącego od dziesięcioleci seksualnością Polaków i zachęca kobiety do zaprzestania udawania orgazmów na rzecz odkrywania własnych potrzeb. Barbarella prowadzi warsztaty dla kobiet, tutaj można zapoznać się z najnowszymi, ekskluzywnymi modelami wibratorów uwzględniającymi różne potrzeby pań i par, można również nauczyć się pisać erotyczne scenariusze i zaopatrzyć w oryginalne sexy gadżety. I to wszystko w biały dzień, w sercu miasta!

Dziękujemy za dobre słowo i życzymy ostrej jazdy bez trzymanki na nowej trasie

Joanna Keszka

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (0)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij