poniedziałek, 14 października 2019

Księżna Cambridge bezpłodna?

Zaraz, zaraz, kto taki? Catherine Elizabeth Mountbatten-Windsor de domo Middleton, księżna Cambridge. Bardziej znana jako Kate Middleton, ale nie wypada redakcji Barbarella.pl zwracać się tak do Jej Królewskiej Wysokości. Bezpłodna?

Takie przynajmniej twierdzenie publikuje w najnowszym numerze amerykański In Touch Weekly. Gazeta powołuje się przy tym na osobistego lekarza brytyjskiej rodziny panującej, który z sobie tylko znanych powodów podzielił się tą informacją z dziennikarzami In Touch. I tylko z nimi. Oficjalnie nawet nie zaprzecza, gdyż w ogóle nie wypowiadał się w tej kwestii. Nie przeszkadza to jednak tygodnikowi snuć kolejne domysły, dzięki całej siatce sobie tylko znanych i oczywiście pragnących zachować anonimowość źródeł na dworze królewskim.

Książę Karol i Camilla naciskają na młodożeńców, aby czynami ucięli wszelkie spekulacje. Przecież przede wszystkim ciąży (brzmi to dwuznacznie w kontekście całej historii) na nich obowiązek przedłużenia dynastii Windsorów. Sytuację komplikuje fakt, że nadworny ginekolog nie jest cudotwórcą, cokolwiek miałoby to znaczyć. Co najwyżej plotkarzem. Życzliwi inaczej kreślą już nawet możliwe scenariusze rozwodu Kate i Williama.

Brzmi to dramatycznie, ale dowodzi jednego. Miodowy miesiąc młodej królewskiej pary na Seszelach musi upływać w idyllicznej i romantycznej atmosferze, a służby ochrony spisują się znakomicie. Inaczej plotkarskie magazyny publikowałyby zdjęcia nowożeńców. A tak pozostają konfabulacje. Ewentualnie wyjaśnianie, dlaczego adopcja nie wchodzi w grę, a notowania księcia Harry’ego, jako potencjalnego następcy tronu idą w górę. Książę Harry? Czy przypadkiem jego biologicznym ojcem nie jest dawny kochanek księżnej Diany, James Hewitt?

Virginity

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (2)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

To czy Catherina jest bezpłodna okaże się w przyszłości bo albo zostaną rodzicami albo nie i tyle.Zresztą to ich osobista sprawa.Poza tym dlaczego ciągle mówi się tylko o kobiecej bezpłodności przecież nie oszukujmy się,ale i mężczyzn dotyczy ten problem.Na zakończenie dodam,że media zawsze szukają sensacji i piszą cokolwiek i o czymkolwiek łącznie z nieprawdą,a wszystko po to,by wzrósł nakład gazety,bo to ich żródło dochodu inaczej sami poszliby na bruk.

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij