wtorek, 28 stycznia 2020

Książę William i Kate Middleton naprawdę się zaręczyli!

Tak, smutna to wiadomość dla wszystkich z nas, które marzyłyśmy o pięknym księciu i widokach na brytyjska koronę. Jeszcze nie wszystkie włosy spadły z księcia głowy, a on już się zaręczył. Podobno dostał ultimatum od swojej dziewczyny i poprosił o rękę pod groźbą rozstania „for ever”. Cóż, kiedy w grę wchodzi książę, wszystkie chwyty są dozwolone. Mamy kolejny dowód, w naszej kolekcji niezbitych dowodów, na to, że grzeczne dziewczynki idą do nieba, a te, które potrafią postawić ultimatum, wychodzą za następcę tronu (jeśli akurat mają taką potrzebę).

  • Nowości na temat innych par: Jessica Simpson otrzymała od aktualnego, ale niestety pogubiłam się w obliczeniach, którego z kolei, narzeczonego o nazwie: Eric Johnson, zabytkowy pierścionek z 1900 roku, o wartości 100 tys. dolarów. Krążą pogłoski, że koszykarz pragnie Jessiki nie ze względu na jej urodę i urok osobisty, ale pociąga go jej sława. I jak tu nie wierzyć Natalie Portman, która powiedziała niedawno, że bycie ładną jest trudne. Do tego doszło w tym cholernym, pokręconym świecie, że nawet bycie ładną nie jest łatwe.

  • Więcej ślubów! Nicole Richie i Joel Madden planują zaślubiny. Miejsce: dom Lionela Richie w Beverly Hills. Goście: m.in. Christina Aquilera (popularna amerykańska piosenkarka) i Samanta Ronson (kimkolwiek Samanta jest).

JK

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (6)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

dobre, ale został jeszcze młodszy książę, ten ryżawy, zresztą przystojniejszy,

gość

Niedouczona Ty.. "forever" pisze się razem.

gość

Cały tekst to jest pełen błędów. Macie rację, że szukacie redaktorów, ale takiemu artykułowi to już nic nie pomoże;/

gość

Kurczę jeśli już coś piszecie to proszę sprawdzajcie czy nie ma błędów,gubionych literek i przeinaczeń itd.,bo wkurza mnie to,że nawet redaktorzy robią babole.Widać,że tekst pisany na odwal byle było co czytać.

gość

Publikowania banerf3w zabrania Regulamin salon24.plSzanowna Administracjo, wiem żeś tu bieogm, ale proszę przeczytaj uważnie swf3j własny regulamin Salonu24 może wtedy dowiesz się, że ten regulamin nie zabrania publikowania banerf3w.Boże, z kim ja mam do czynienia, czy Wy naprawdę nie znacie/rozumiecie regulaminu, ktf3ry sami napisaliście??????

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij