środa, 19 lutego 2020

„Kobiety chwalmy się!” - rozstrzygnięcie konkursu

Być może zabrzmi to jak truizm, więc niechaj osoby bardziej sarkastycznie nastawione do życia mi wybaczą, ale miałam naprawdę ogromny problem z wybraniem tylko trzech wpisów. Chciałoby się nagrodzić dużo, dużo więcej. Jednak nagrody są tylko trzy, w związku z tym będę trzy wygrane wpisy. Chyba, że ktoś potraktuje moje dobre słowo jako wyróżnienie:).

Dla porządku przypomnę, że konkurs był tylko dla zalogowanych użytkowniczek. Były brane pod uwagę tylko te osoby, które się zalogowały.  

Zatrzymałam się przy kazdym wpisie i czytanie każdego z nich było interesujące i w kilku wypadkach nawet powiedziałabym - inspirujące. Miałam tak duży problem z wybraniem kandydatek do nagród, że najpierw sporządziłam dłuższą listę: sześciu wpisów, które spodobały mi się najbardziej. Niestety tylko trzy z nich otrzymają nagrody, pozostałym musi wystarczyć moje dobre słowo:

Ariada – punkt za to, że potrafi być swoją najlepszą prezyjaciółką, bo moim zdaniem to bardzo cenna umiejętność, oraz plus za to, że idzie przez życie biorąc za siebie całkowitą odpowiedzialność:” Przywykłam do niezależności i całkowitej odpowiedzialności za to, co robię. Dziś umiem ugotować pyszny obiad, przetłumaczyć wiersz z języka braci madziarskiej, na imprezie zrzucić buty i zatańczyć tak, jakby wokół mnie nie było nikogo, a w końcu - dać nowe życie i uszczęśliwiać codziennie tego najdroższego mi małego człowieka.”

Justinka – ujęła mnie swoją zadziornoscia i lekością wpisu, cenię sobie obie te cechy:”... Nie mam ciała super modelki, mam swoje. Ale któż tak naprawdę chciałby wyglądać jak wieszak? Ja przynajmniej mam cycki, które trzymają się w staniku i wyglądają ponętnie. Tego brakuje wielu modelkom. Mam wady i tego się nie wstydzę.! Mam zalety i z tego jestem dumna.;-)”

Princkaania – czapki z głów za masę osiągnięć i planów, gratuluję i trzymam kciuki:” na wakacjach będę robiła instruktora judo, za rok Erasmus do Włoch, w planie doktorat, zmieścić się w rozmiar 36, zrobić certyfikaty językowe, założyć ośrodek sportowych dla niepełnosprawnych i pomagać dzieciom z rodzin alkoholików, żeby nie miały tak ciężko jak ja...”

Pussycat – podoba mi się twoja wytrwałość oraz podobieństwo naszych doświadczeń – ja też nie zdałam na prawo jazdy za pierwszym, ani na drugim razem: „Później-no cóż- zmodyfikowałam moją mantrę i mówiłam w kółko "do 10 razy sztuka!":D i przy 11 podejściu znów wróciłam do początkowej wersji "do 3 razy sztuka!" no i więcej wersji już na szczęście nie było:D:D:D
Dzisiaj, po tylu (przymusowych i ajć! drogich) przejechanych kilometrach jestem mistrzynią kierownicy i czuję się pewnie za kólkiem:) Dzięki temu doświadczeniu mogłam potrenować siłę charakteru i teraz już wiem, że jest mega:))”

Ironia – bo zgadzam się, że zaufanie komuś po to, żeby ktoś nam mógł zaufać to ważna sprawa: „Nadal wierzę w siebie, w to, że jestem niezależna od męskich decyzji czy poglądów. Ale zaufanie do własnych myśli i działań to nie wszystko. Trzeba obdarzyć zaufaniem innych ludzi, żeby samej na nie zasługiwać”.

Italia22 – za to, że potrafi swoje zasługi przypisywać sobie oraz za to, że docenia nawet bardzo oryginalnych przyjaciół: ” Wreszcie rok temu zbuntowałam się i zmieniłam myślenie. Od tamtego czasu wszystko, co osiągam, zawdzięczam sobie. Mogę się pochwalić fajną rodzinką (mąż i dwóch niesamowitych synów), a także niewielką, ale naprawdę doborową grupą oryginalnych przyjaciół”.

Tak, teraz nastąpi moment, na który, już dość długo przyznam, czekałyśmy: informacja do kogo powędrują nagrody w postaci oryginalnych i seksownych ozdób do ciała.

Oto ostateczna lista nagrodzonych wpisów:

Justinka

Princkaania

Italia22

Nagrodoznym osobom wyślemy wiadomość na maila podanego przy rejestracji w portalu, z prośbą o podanie adresu, pod który mamy przesłać nagrodę.

Dziękuje za wszystkie wpisy i zachęcam do udziału w naszych kolejnych konkursach.

Pozdrawiam serdecznie,

Joanna Keszka

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (1)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij