wtorek, 21 stycznia 2020

Jest impreza! Wieczorowa Szkoła Żon wyrusza w Polskę

We wrześniu startuje cykl kobiecych eventów pod nazwą „Wieczorowa szkoła żon (i nieżon)”. Pewność siebie w życiu i w seksie to szczytny cel, dlatego z przyjemnością dołączyłam do tego projektu. Będę namawiała kobiety w całym kraju do sięgania po swoje prawo do przyjemności. 

Do odpalenia swojego orgazmicznego potencjału każdej kobiecie potrzebna jest niezbędna dawka pewności siebie, a z tym prawie wszystkie mamy problem. Domyślamy się, że życie i seks mogą przynosić więcej radości i satysfakcji, ale jesteśmy przekonane, że nam nie przysługuje taka zwiększona dawka przyjemności. Jeżeli macie ochotę odpalić mocne przekonanie, że zasługujecie na rzeczy dobre i właściwe traktowanie, to zapraszam was gorąco na spotkanie do „Wieczorowej szkoły żon (i nieżon)”. 

KIEDY: piątek, 21 października 2016
GDZIE: Gdańsk, Hotel Mercure
STRONA WWW: nudoodporne.pl/szkola-zon
INFORMACJA NA FB: facebook.com/szkolazon
Zakup biletów: szkolazongdansk.evenea.pl

Pomysł tej imprezy dla kobiet powstał na podstawie książki Magdaleny Witkiewicz „Szkoła Żon”. To świetna kobieca powieść, w której słowo „łechtaczka” pojawia się równie regularnie, co rodzynki w dobrym drożdżowym cieście. 

W czasie spotkania w Elblągu będę dzieliła się z wami informacjami, co zrobić, żeby bardziej cieszyć się seksem. Żeby nam było z sobą, naszym ciałem i naszym życiem po prostu dobrze. Opowiem, jak wyrwać się spod zimnej kurateli stereotypów, które odbierają nam radość z naszych seksualnych doświadczeń i podpowiem jak zamiast przejmowania się tym, co robią, a czego nie robią inni, zacząć pisać własne radosne erotyczne biografie. Życie i związek bez seksu są smutne. A kiedy kobieta dobrze czuje się w sypialni, jej partner tylko na tym korzysta!

Oczywiście zabiorę ze sobą mój magiczny stoliczek pełen eleganckich gadżetów erotycznych i każda pani będzie mogła obejrzeć, włączyć i wybrać gadżet, który do niej najlepiej pasuje.

Zajęcia w „Wieczorowej szkole żon (i nieżon)” poprowadzą: pisarka Magdalena Witkiewicz  - opowie o tym, jak być ekspertem od happy endów, Ewa Makowska  - poprowadzi zajęcia z przysposobienia obronnego, i nauczy Was jak się bronić przed złym nastrojem i negatywnymi myślami, Joanna Keszka - podpowie jak zatroszczyć się o swoje prawo do dokonywania własnych wyborów seksualnych i do podążania za własnymi potrzebami zarówno w seksie, jak i w życiu, Kasia Dziewulska specjalistka od make-up przypomni kobietom, że są piękne, a Kasia Gapska na fotografiach uwieczni towarzyszące im emocje. Wszystko to w przepięknych wnętrzach luksusowego hotelu.

Elbląg to dopiero początek. Następnie będą zajęcia w Gdańsku 21.10.2016, Bydgoszczy 18.11.2016, Poznaniu 28.11.2016, Łodzi 13.01.2017 i Warszawie 3.02.2017. 

Nad całością czuwać będą nauczycielki:

Magdalena Witkiewicz - pisarka, zwana specjalistą od szczęśliwych zakończeń. Wulkan pozytywnej energii. Pisze o lekkich sprawach, a czasem o poważnych w lekkim, a nawet bardzo lekkim stylu. Rozśmiesza i wzrusza. Jej powieści poprawiają nastrój. Są lekiem na deszcz za oknem i nieco smutniejsze dni. Zawsze kończą się dobrze. Niezależnie jakie przeciwności losu napotykają bohaterów na swojej drodze – zawsze potem żyją „długo i szczęśliwie”. Czytelniczki cenią ją za niezwykłe ciepło, dystans do siebie i poczucie humoru. Magdalena Witkiewicz jest autorką piętnastu powieści. Prawa do jej książek zostały sprzedane w Europie i Azji. Powieść „Szkoła żon” wkrótce zostanie zekranizowana.

Ewa Makowska - coach, trener rozwoju osobistego, trener NLP, dyplomowany doradca zawodowy, mgr pedagogiki. Uczestniczka wielu szkoleń z rozwoju osobistego, m.in. analizy transakcyjnej, ustawień systemowych, pracy z ciałem, podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach. Prowadzi konsultacje indywidualne i szkolenia z zakresu coachingu i rozwijania umiejętności miękkich. Uczestniczkom swoich szkoleń dodaje siły mentalnej i wyposaża je w praktyczne narzędzia, które od razu mogą wykorzystać w pracy oraz życiu prywatnym.

Joanna Keszka - prowadzi najseksowniejszy portal dla kobiet Barbarella.pl. zachęca kobiety w całym kraju do zatroszczenia się o swoje prawo do dokonywania własnych wyborów seksualnych i do podążania za własnymi potrzebami zarówno w seksie i w życiu. Poprzez moje artykuły, akcje społeczne, spotkania z kobietami zdejmuje z kobiet wszechpotężne poczucie winy, wynikające tylko z tego, że kobieta chce dla siebie czegoś więcej: czy to w sferze seksualnej, czy w każdej innej.

Katarzyna Dziewulska - Make-up to jej pasja i ogromna radość. Współpracuje z trójmiejskimi salonami fryzjerskimi, klinikami urody i teatrem Wybrzeże. Z każdego zakątka świata przywozi nowości kosmetyczne. Pędziwiatr i optymistka. Lubi dobrze zjeść i napić się swojskiego bimbru. Zimowa bałtycka morsica i zawodniczka zjazdów z górki na jabłuszku. Największe marzenie – zobaczyć Ziemię z kosmosu. Jej największa życiowa misja – przypominać kobietom, że są piękne.

Katarzyna Łapska - Nałogowa poszukiwaczka wzruszeń, gotowa wyruszyć po nie na koniec świata. Wiecznie się czegoś nowego uczy i zaraża optymizmem. Mama trójki dzieci. Właścicielka psa i trzech kotów. Mieszka na wsi. Fotografuje głównie dzieci i kobiety, bo uwielbia uwieczniać emocje. Nie stroni od trudnych tematów w fotografii a jej zdjęcia docenili m.in. fotoedytorzy z Photovouge, umieszczając jej zdjęcia w The best of. Sesje z nią to duża dawka pozytywnych emocji skrzyżowana z refleksją.

Do zobaczenia w „Wieczorowej szkole żon (i nieżon)”!

Joanna Keszka 

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (0)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij