wtorek, 18 lutego 2020

Halo Zagłębie! Akcja „Dobre wibracje są dla kobiet” z wizytą w Sosnowcu!

Po udanej akcji w Warszawie, ruszamy w Polskę! Coraz więcej Polek chce kobiecej perspektywy w dyskusji na temat seksu. Będziemy kontynuować rozmowy o tym, co służy kobiecej seksualności.

Barbarella.pl razem ze Stowarzyszeniem Aktywne Kobiety i Klubokawiarnią Pod Spodem w Sosnowcu zapraszają na ultra-kobiecą imprezę w ramach akcji "Dobre wibracje są dla kobiet":

GDZIE: Klubokawiarnia Pod Spodem - Sosnowiec, ul. Mościckiego 14 (wejście od podwórka)
KIEDY: sobota, 9 kwietnia 2011, Start: 19.00,
WSTĘP: 5 zł, IMPREZA TYLKO DLA PAŃ

Cieszę się z tego spotkania. Każda okazja do porozmawiania o tym, co w seksie służy kobietom to krok na drodze do okrycia naszego fantastycznego kobiecego potencjału orgazmicznego. Bo dążenie do orgazmów wyzwala kobiety!

W naszym kraju o seksie mówi i pisze się całkiem sporo, ale wciąż w jeden i ten sam sposób: penetracja, penetracja i penetracja. Kobiety nie tylko nie są zachęcane do zaprzyjaźniania się ze swoją seksualnością, ale są wręcz zniechęcane do nadmiernego poszukiwania przyjemności w seksie. Odkrywanie swojej seksualności jest przedstawiane paniom jako zbędna ekstrawagancja dla niewyżytych kobiet. Dlatego szowinistycznym seksuologom i ponurym sex-shopom mówimy NIE i zachęcamy panie do pozwalania sobie na więcej zarówno w seksie jak i w życiu.

W Sosnowcu zapowiada się ekstra zabawa w babskim gronie – szalone tańce, rozmowy bez tabu przy kolorowych koktajlach i dobrej muzyce.  

Jeśli jesteś ciekawa, czego jeszcze nie wiesz o swojej kobiecości, koniecznie weź udział w imprezie ultra-kobiecej! Osobiście poprowadzę dyskusję. Będzie można obejrzeć, wybrać i kupić wyjątkowe wibratory i gadżety erotyczne z oferty Butik.Barbarella.pl - "Sex shop przyjazny kobietom".

Gorącą atmosferę imprezy podgrzewać będzie Dr Love, serwując znane i lubiane hity odważnych div muzycznej sceny. Do klubu zatem wirtualnie zawitają: Madonna, Sisters Sledge, Chacka Khan, Puppini Sisters i wiele innych seksownych wokalistek.

Zapraszam serdecznie!

Joanna Keszka

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (0)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij