wtorek, 21 stycznia 2020
Joanna Keszka i luksusowy wibrator dla par Lelo Noa

Erotyczny dyżur dla kobiet i dla par w butiku LoveStore!

Wszyscy mamy marzenia erotyczne, a Walentynki to doskonały pretekst, żeby przynajmniej część z nich zrealizować. Dlatego 14 lutego będę cały dzień w butiku LoveStore, aby oprowadzać zakochanych (w sobie lub kimś innym) po krainie zabawek erotycznych i odpowiadać na moje ulubione pytanie: Jak bardziej cieszyć się seksem? W Święto Miłości ogłaszam dyżur erotyczny w butiku LoveStore.Barbarella.pl!

Nieważne czy jesteś zabieganą singielką, czy latasz z kwiatka na kwiatek, albo bawisz się ze swoją partnerką albo partnerem w papużki nierozłączki. Walentynki to dla nas wszystkich świetny pretekst, żeby sprawić sobie przyjemność w łóżku. Symbolem święta miłości już nie jest pudełko mdłych czekoladek, tylko dobra zabawa w łóżku. Huuura my! Tak, czasy się zmieniają. Coraz więcej osób traktuje Walentynki jako pretekst do pozwolenia sobie na przyjemności, o których dotąd tylko nieśmiało marzyło w zaciszu swojej sypialni.

Z tej radosnej okazji w najbliższy czwartek 14 lutego 2013, w samo Święto Zakochanych, będę przez cały dzień (11:00-19:00) pełnić specjalny erotyczny dyżur dla kobiet i dla par w butiku LoveStore Barbarella.pl w Warszawie. Chętne i chętnych będę oprowadzać po krainie zabawek erotycznych, namawiać do pisania (i realizowania) scenariuszy erotycznych, a także dzielić się opowieściami, jak zamienić seks w dobrą zabawę. Jeżeli szukacie pomysłu na umilenie sobie tego wyjątkowego wieczoru – zapraszam. Będę zachęcać, ośmielać, dzielić się informacjami, podpowiedziami oraz opowieściami o modnych, eleganckich i pro-kobiecych gadżetach erotycznych.

A już teraz przedstawiam, o co najczęściej pytają panie odwiedzające butik LoveStore.Barbarella.pl i moje odpowiedzi:

PYTANIE: Jak mieć dobry seks z partnerem, który nie interesuje się moimi potrzebami?
ODPOWIEDŹ: Nie da się. Do dobrego seksu potrzeby jest dobry partner.

PYTANIE: Jak zachęcić do zabawy partnera?
ODPOWIEDŹ: Powiedz mu: ”Zrób mi to”, „Chcę tego”. A jeżeli nie jest zainteresowany naszą przyjemnością, warto zadać sobie pytanie, po co mi taki związek i co ja tutaj jeszcze robię.

PYTANIE: Od czego zacząć zaprzyjaźnianie się ze swoją seksualnością?
ODPOWIEDŹ: Grzeczne dziewczynki używają lusterek do układania fryzur, niegrzeczne do podziwiania swoich wagin. Zacznij od zaprzyjaźnienia się ze swoim ciałem. Cipka to wspaniała część naszego ciała, nie wstydź się tego, że ją masz.

PYTANIE: Od czego rozpocząć naukę masturbacji?
ODPOWIEDŹ: Od uśmiechu.

PYTANIE: Z jakiego powodu kobiety i pary sięgają po wibratory?
ODPOWIEDŹ:
Bo to jest przyjemne. Wibrator masuje, pieści, relaksuje. Przyjemność, jakkolwiek by jej nie definiować, jest bardzo uniwersalną potrzebą. Umiejętność odnajdywania przyjemności w prostych rzeczach to sztuka.

PYTANIE: Jaki wibrator będzie dla mnie najlepszy?
ODPOWIEDŹ: Taki, którego uruchomienia we domowym zaciszu nie możesz już się doczekać.

PYTANIE: Czy od wibratora można się uzależnić?
ODPOWIEDŹ: Nie. Gdyby tak było, ja już dawno przestałabym wychodzić z domu :)

PYTANIE: Po co bawić się w scenariusze erotyczne?
ODPOWIEDŹ:
Bo dobry seks, to nieprzyzwoity seks. Scenariusz erotyczny zazwyczaj oznacza sporą dawkę bezeceństwa. Warto wyrwać się z zimnego uścisku samokontroli i zacząć po prostu dobrze bawić się w łóżku.

Do zobaczenia 14 lutego w butiku LoveStore.Barbarella.pl w Warszawie!

Joanna Keszka

Joanna Keszka i luksusowy wibrator dla par Lelo Noa

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (4)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

popieram barbarelle całym sercem, ale te odpowiedzi mój rozum ocenia jako bardzo naiwne... Można uzależnić się od wibratora, tak jak od WSZYSTKIEGO innego, potwierdzi to każdy terapeuta uzależnień. Odpowiedź na pytanie jak zacząć naukę masturbacji nie mówi NIC, tak samo warto wykonywać każdą inną czynność. Najbardziej naiwna jest odpowiedź na pytanie o partnera - co robi kobieta w związku, w którym partner nie jest zainteresowany wibratorem? może ma wspólny dom, dziecko, kredyt i wiele innych wspólnych spraw z mężem/partnerem? i chce to dalej mieć?

gość

Szukam kochanka

ja kochanki

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij