środa, 20 listopada 2019

Dlaczego wszyscy potrzebujemy kobiecych orgazmów? - Spotkanie dla wszystkich kobiet

Uważam, że wiedza na temat tego, czego oczekujemy w sferze seksualnej, jest częścią wiedzy o tym, czego chcemy od życia w ogóle. Poświęcenie uwagi swoim potrzebom seksualnym uczy nas szacunku dla samych siebie: ja się liczę, moje potrzeby są ważne, zasługuję w życiu na rzeczy dobre i dobre traktowanie. Zapraszam na spotkanie dla kobiet, które poprowadzę pod hasłem: ”Dlaczego wszyscy potrzebujemy kobiecych orgazmów?”.

KIEDY: 2 marca 2012 sobota, godz. 19.00
GDZIE:
Restauracja „Dziewczyny Do Wzięcia”, Warszawa, Rynek Nowego Miasta 21/23
Wstęp wolny dla wszystkich!

Jeśli jesteś ciekawa, czego jeszcze nie wiesz o swojej kobiecej seksualności i chciałabyś dowiedzieć się jak bardziej cieszyć się seksem, koniecznie weź sprawy w swoje ręce i weź udział w imprezie ultra-kobiecej! Osobiście poprowadzę spotkanie. Będzie można też obejrzeć, wybrać i kupić wyjątkowe wibratory i gadżety erotyczne z oferty pierwszego w Polsce LoveStore.Barbarella.pl – „Pierwszy w Polsce LoveStore dla kobiet i dla par” w Warszawie.

PLAN SPOTKANIA - czyli w skrócie, co usłyszycie:

 1. Ogłaszam koniec bajki o penisie i jego nadprzyrodzonych mocach
 2. Kobieca seksualność należy tylko do kobiet
 3. Dlaczego Lew w sypialni to nic dobrego
 4. O przyjaźni między kobietami i łechtaczkami
 5. Jak rozpocząć zabawę z wibratorem
 6. Jaki wibrator do ciebie pasuje? Oprowadzę was po krainie pro-kobiecych zabawek erotycznych
 7. Pytania z Sali
 8. Na koniec zaproszę wszystkie uczestniczki spotkania do mojego „magicznego stolika” z gadżetami erotycznymi z LoveStore.Barbarella.pl. Będzie można obejrzeć, włączyć, zapytać i wybrać coś dla siebie, dla partnera albo partnerki.

Rewolucje Kobiet 2013Spotkanie odbywa się w ramach festiwalu „Rewolucje kobiet”, który odbywa się w Warszawie w dniach 22 lutego - 10 marca 2013. To przedsięwzięcie łączy różne wydarzenia okołomanifowe. W trakcie jego trwania wszystko kręci się wokół tytułowej "Rewolucji kobiet". Rewolucji, która trwa wszędzie - w kulturze, społeczeństwie, sporcie, prawie, polityce, etc. i do udziału w której, organizatorki chcą zachęcić jak najwięcej osób. Więcej informacji o wszystkich ciekawych wydarzeniach, które odbywają się w ramach festiwalu „Rewolucje Kobiet” znajdziecie tutaj.

Dlaczego wszyscy potrzebujemy kobiecych orgazmów?

Polskie rozmowy na temat seksu są skoncentrowane na pragnieniach stereotypowego mężczyzny. On ma mieć orgazm, jej ma wystarczyć satysfakcja z tego, że jemu było dobrze. Wiele z nas straciło już wiarę, że zmiana jest możliwa.

Na takim podejściu do seksualności tracimy wszyscy:

 • Kobiety – ponieważ trudniej zrozumieć nam swoją seksualność - mamy niewiele wzorców, na przykład dość powszechny jest fakt, że kobiety znacznie później odkrywają w jaki sposób przeżywać orgazmy niż przeciętny mężczyzna, o ile mają szczęście doświadczyć tego w ogóle, nie mamy też pozwolenia na odkrywanie złożoności własnych pragnień seksualnych, wychowywane w przeświadczeniu, że mężczyźni będą uciekać od nas jeśli odważymy się wyrażać swoje pożądanie, boimy się odkrywać i ujawniać swoje prawdziwe seksualne oblicze,

 • Mężczyźni, którzy nie utożsamiają się z wzorem samca alfa - bo brakuje im informacji, jak budować bardziej intymne i satysfakcjonujące relacje seksualne ze swoimi partnerkami,

 • Nawet mężczyźni, którzy odpowiadają wizerunkowi skupionego wyłącznie na własnym penisie stereotypowego macho czują, że mają ograniczone możliwości poznawania swojej seksualności. Może się zdarzyć, że czerpią mniejszą przyjemność z seksu nić byłoby to możliwe w bardziej sprawiedliwym dla obu płci świecie.

Dlatego uważam, że należy uczyć wszystkich, że kobieca seksualność należy tylko do kobiet. Dopóki nie zrobimy tego, ograniczanie i kontrolowanie kobiecej seksualności będzie nadal żywe. I stracimy na tym wszyscy. Pamiętajmy, że seks to jest okazja do poszukiwania przyjemnych doznań, a nie sprawdzian naszej, albo cudzej moralności czy normalności.

Zaprzyjaźnianie się ze swoją seksualnością ma niewiele wspólnego z penetracją, wytryskami, pozycjami seksualnymi, a za to bardzo dużo z przekonaniem, że zasługuję w życiu na rzeczy dobre i na dobre traktowanie.

Zapraszam serdecznie!

Joanna Keszka

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (2)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

Czy można prosić o powtórkę tego spotkania?
Niestety 2 marca nie udało mi się dotrzeć, a bardzo chciałam wziać w nim udział.

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij