sobota, 14 grudnia 2019

Dlaczego najbliższe wakacje spędzisz w Nowym Orleanie?

Portal „Date Daily” informuje o wielce interesującym badaniu przeprowadzonym przez markę Condomania. Ten amerykański producent prezerwatyw pokusił się o stworzenie fallicznej mapy Stanów Zjednoczonych. Bazując na danych o sprzedaży poszczególnych rozmiarów kondomów w różnych regionach Stanów ustalono, że Amerykanie wyposażeni w najbardziej imponujące członki mieszkają w… Nowym Orleanie.

I co z tego, że w Miami świeci słońce, a w Los Angeles można wpaść na Davida Duchovnego? Jeśli zależy ci na naprawdę niezapomnianych wspomnieniach z wakacji, kierunek jest tylko jeden: Nowy Orlean. A do tego będzie ci towarzyszyć najlepszy jazz na świecie. Dobry seks i świetna muzyka – czy można chcieć czegoś więcej?

Już słyszę głosy powątpiewania: ale czy rozmiar rzeczywiście ma aż takie znaczenie, żeby tłuc się za nim aż na drugi koniec świata? Otóż moim zdaniem ma! Jeśli nie dla wszystkich, to na pewno dla dużej grupy kobiet. Czasami mam niepokojące wrażenie, że media, w dużej mierze reprezentowane przez mężczyzn, wkładają dużo energii w przekonanie nas, że wielkość nie ma aż takiego znaczenia. Kiedy jakaś kobieta sprzeciwi się tej tezie, naraża się na opinię niewyżytej i rozpustnicy. Jak to: czułość i bliskość ci nie wystarcza, ty zachłanna kobieto?!  Więc jeśli właśnie dla ciebie gabaryty są istotne, jeżeli po prostu lubisz duże członki, nie ukrywaj się z tym, a wakacje spędzaj w Nowym Orleanie!

To, że duże cieszy nas bardziej, to nie żaden powód do wstydu. Więcej, to zrozumiałe. Większy członek jest bardziej imponujący i od razu raduje oczy. Działa też na zasadzie placebo: głęboko w kobiecej podświadomości mamy zakodowane, że większy znaczy lepszy. Kiedy przychodzi więc do zabawy z dużym instrumentem, autosugestia powoduje, że faktycznie bawimy się lepiej. Zawsze powtarzam, że mózg to nasz najbardziej niedoceniany organ seksualny. Duży członek działa na niego niezwykle stymulująco :)

Zatem, nie słoneczna Kreta, ani romantyczne Włochy. W najbliższe wakacje spotykamy się w Nowym Orleanie. Jeśli w trakcie starania się o wizę będziesz miała problemy z wytłumaczeniem celu swojej wizyty, po prostu powołaj się na badania marki Condomania no i na portal Barbarella.pl oczywiście :)

A czy waszym zdaniem wielkość ma znaczenie?

MW

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (1)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

Bardzo jestem ciekaw co znaczy duży w mniemaniu autorki. Dla jednej będzie to 13 dla innej 15 a dla kolejnej 22 cm

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij