środa, 20 listopada 2019
Joanna Keszka w butiku LoveStore, Hoża 57 1B

Czy warszawianki lubią eksperymentować z seksem?

Pewnie, że tak, bardzo lubią! Przedstawiam moją rozmowę z portalem WawaLove.pl na temat życia seksualnego Warszawianek.

WawaLove: Czy warszawianki lubią eksperymentować z seksem, czy raczej są konserwatystkami w łóżku?

Joanna Keszka: Warszawianki chcą odkrywać i zaprzyjaźniać się ze swoją seksualnością i coraz chętniej eksperymentują w sypialni. Widać wyraźnie, że kobiety zaczynają wyczuwać fałsz w stwierdzeniu, że klasyczny stosunek to najbardziej naturalna i normalna dla kobiet droga do orgazmu. Odkrywają, że nie muszą biernie czekać, aż ich partner doprowadzi je do rozkoszy, ale same mogą wziąć odpowiedzialność za zwiększenie swojej satysfakcji z seksu.

W ślad za swoimi partnerkami podążają panowie, którzy chcą wiedzieć więcej o tym, jak być czułym i troskliwym kochankiem. Warszawskie pary pragną lepiej bawić się w łóżku i coraz swobodniej podchodzą do seksu. Dużą popularnością cieszą się propozycje zabaw i scenariuszy erotycznych, które rozdaję klientkom i klientom w LoveStore na Hożej 57. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni chętnie czytają podpowiedzi i chcą urozmaicać swoje erotyczne menu.

WawaLove: A co jest największym problemem w życiu seksualnym mieszkanek stolicy? Co powinny zmienić?

Joanna Keszka: W sferze seksualności wciąż mamy dużo do zrobienia. W polskich rozmowach na temat seksu brakuje kobiecej perspektywy. Kobieta aby zasłużyć sobie na miano tzw. kobiety normalnej, nie powinna doszukiwać się w seksie zbytniej przyjemności, ani pozwalać sobie na wypróbowywanie rzeczy odmiennych, nowych. Swoją satysfakcję z seksu powinna czerpać z tego, że potrafi zadowolić swojego mężczyznę. Warto zadać sobie pytanie, czy kobiety rzeczywiście nie mają nic przeciwko temu, żeby zaspokajać partnera, a samej znowu zostać z niczym? Potem wiele kobiet nosi piętno „oziębłych”, a one tracą ochotę na seks, bo nie przynosi im satysfakcji. To bardzo logiczna zależność. W LoveStore Barbarella.pl pokazujemy jak zabawny, różnorodny i przyjemny może być seks.

Zobacz cały wywiad z Joanną Keszka na WawaLove.pl >

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (3)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

Nie wiem jak warszawianki ale mam wrażenie, że kobiety w ogóle mogą lubić seks:) Nie jest to sfera zarezerwowana jedynie dla panów. Fajnie, że kobiety dbają także o tę sferę swojego życia

gość

ładnie ujęte "dbać o seks" właśnie tak powinno się do tego podchodzić, po prostu dbać: nie rzucać się na siebie bez ładu i składu ( przynajmniej nie za każdym razem:) nie udawać, że seksu nie mamy, albo, że nie jest ważny, ale zwyczajnie o niego dbać:)

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij