niedziela, 17 listopada 2019

To był pierwszy w Polsce wspólny kobiecy trening mięśni Kegla [VIDEO]

Mój głęboki ukłon w stronę kobiet, które przyszły na spotkanie na Polu Mokotowskim w Warszawie. To był pierwszy w Polsce wspólny kobiecy trening mięśni dna miednicy. Wspólnie zaciskałyśmy i rozluźniałyśmy mięśnie, które oplatają cewkę moczową i pochwę. Przyjść i wziąć udział w takim treningu to nie jest sprawa łatwa w naszym anty-kobiecym i anty-seksualnym kraju. A nam się udało. Była moc. I radość. I masa pozytywnej energii. Tak się dzieje, kiedy kobiety mają przestrzeń do otwartych rozmów na temat swojego ciała. I oby jak najwięcej tej przestrzenie było w całej Polsce.

Finał „Cała Polska ćwiczy mięśnie Kegla” za nami, a kto nie był, zamiast żałować na próżno, niech szykuje się na nasze następne akcje. Atmosfera podczas spotkania była wyjątkowa, a pytań tak wiele, że trzeba to powtórzyć. Obiecuję, że będziemy wspólne kobiece treningi mięśnie dna miednicy robić częściej. Dla zdrowia i dla przyjemności wszystkich kobiet!

Z okazji finału akcji „Cała Polska ćwiczy mięśnie Kegla” zaprosiłam wszystkie panie na spotkanie i trening na Polu Mokotowskim w Warszawie. Impreza finałowa odbyła się 22 sierpnia. Zależało mi na tym, żeby przerwać ciszę wokół tematu mięśni dna miednicy i pokazać, że można, a nawet trzeba głośno o tym mówić. Liczyłam na wsparcie kobiet, które tak jak ja nie chcą już chować ważnych dla kobiet tematów związanych ze zdrowiem intymnym i kobiecą seksualnością do szufladki „wstydliwe”. I udało się! Na Polu Mokotowskim dołączyły do mnie panie w różnym wieku. Razem rozmawiałyśmy na intymne tematy i trenowałyśmy ważne dla nas kobiet mięśnie. I co z tego, ze od pasa w dół? To nawet ciekawiej!

Wspólnie zaciskałyśmy i rozluźniałyśmy mięśnie, które oplatają cewkę moczową i pochwę

To dla nas kobiet ważne, żeby wiedzieć, jak dbać o mięśnie Kegla. Zamiast czekać, aż zaniedbane mięśnie zamienią nasz kobiecy „drobny kłopot” z popuszczaniem w wielki problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu. Nie można tego tematu zamiatać pod dywan i udawać, że nie dotyczy kobiet w Polsce, bo to nieprawda. I pamiętajmy, że przy okazji trening mięśni dna miednicy to doskonała okazja na odkrywanie swojej seksualności, czego jako niestrudzona promotorka kobiecego prawa do przyjemności, jestem wielką fanką. Wyćwiczone mięśnie Kegla odwdzięczą się nam w sypialni, bo pomagają mocniej odczuwać przyjemność w czasie seksu. Czyli efekt takiego treningu to dwa w jednym: coś dla ciała i coś dla ducha! I dlatego warto rozmawiać o profilaktyce mięśni dna miednicy, a najlepiej po prostu zacząć trenować.

Chciałabym gorąco podziękować partnerowi naszej akcji. „Cała Polska ćwiczy mięśnie Kegla” rozwinęło skrzydła dzięki zaangażowaniu i wsparciu marki APO Lady, związanej z dbaniem o kobiecej sprawy intymne. Działając wspólnie pokazaliśmy, że kobiece tematy „od pasa w dół”, nie muszą być tabu, lecz wręcz przeciwnie - mogą być okazją do ciepłych, zabawnych i istotnych rozmów.

Cała relacja z finału akcji jest do obejrzenia na naszym wideo. Dla mnie to wspaniałe wspomnienie: dowód na to, że tworzenie przestrzeni do otwartych rozmów na każdy temat wzmacnia kobiety. Do zobaczenia, mam nadzieję, na kolejnych wspólnych otwartych treningach. A moc wyćwiczonych mięśnie Kegla niech będzie z nami!

Joanna Keszka

O akcji „Cała Polska ćwiczy mięśnie Kegla”:

W czasie akcji „Cała Polska ćwiczy mięśnie Kegla” przez 6 tygodni – bo tyle czasu potrzeba do wzmocnienia tych mięśni – opowiadam i pokazuję, jak wzmacniać mięśnie Kegla. Moich 6 filmików video to kompletny zestaw informacji dla każdej kobiety: czym są mięśnie Kegla, jak o nie dbać i jak z nich korzystać. Zachęcam kobiety w całym kraju do dbania o swoje zdrowie intymne i o swoją seksualność. Na oczach całej Polski sama stanę się kobietą z najlepiej wyćwiczonymi mięśniami Kegla! Start 15 lipca 2015. A na koniec akcji w sobotę 22 sierpnia - wspólny kobiecy trening w Warszawie.

Do dbania o mięśnie Kegla zapraszają:

JOANNA KESZKA: Autorka najodważniejszej polskiej książki o seksie pt. „Grzeczna to już byłam czyli kobiecy przewodnik po seksie”. Prowadzi program "Szkoła Seksu Joanny Keszka" na kanale Planete+. Ekspertka w dziedzinie kobiecej seksualności, pisarka scenariuszy erotycznych i nieustraszona testerka wibratorów, redaktorka naczelna Barbarella.pl - "Najseksowniejszy portal dla kobiet", prowadzi butik LoveStore.Barbarella.pl - "Pierwszy w Polsce LoveStore dla kobiet i dla par", ul. Hoża 57 lok 1B, Warszawa. "Wspieram kobiety w pozwalaniu sobie na więcej, w seksie i w życiu”.

APO Lady  APO Lady to preparat o optymalnym składzie z kompletem naturalnych składników. Zawiera roślinne ekstrakty z dyni i soi standaryzowane na zawartość substancji aktywnych oraz witaminy B12, C i D. Wspomaga kontrolę oddawania moczu u kobiet, dostępny w aptekach w całej Polsce.

APO Lady

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (2)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

To się nazywa kobieta z pasją :) Szkoda, że mnie nie było w Warszawie. Serię skurczów wykonałam obowiązkowo w domu ;)
Gratuluję kolejnego sukcesu Pani Joasiu :)

gość

Gratuluję udanej akcji! ;)

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij