sobota, 14 grudnia 2019

Betty White: Nie można być za starym na pożądanie

Kobietom w pewnym wieku odmawia się prawa do bycia istotą seksualną. W niektórych środowiskach dotyczy to już kobiet 30 paroletnich, w innych wyrok łaskawie jest odraczany do okolic 45 lat. Generalnie kobiety po 50-siątce powinny przestać kusić, uwodzić, wyrażać swoje potrzeby i pragnienia erotyczne. Ma im wystarczyć bycie matką, babcią, emerytką czy starszą panią sąsiadką. Co innego panowie. Oni mogą oglądać się za dużo młodszymi dziewczynami, bez względu na to jak stare są ich własne metryki. Dla swoich potrzeb seksualnych w każdym wieku, znajdą wokół dużo zrozumienia. Nikt nie będzie ich z tego powodu wyśmiewał ani z nich szydził. Czego wolno mężczyźnie, to nie tobie kobieto. Dlatego z radością przeczytałam wywiad z Betty White, 88-letnią amerykańską aktorką (znaną również u nas, głównie z serialu „Moda na sukces”), która na pytanie, czy ochota na seks mija z wiekiem, odpowiada po prostu: „U mnie nie”. „I u mnie też nie”, chciałabym przy okazji dodać.

Oto fragmenty tego wywiadu:

Betty White: Nie można być za starym na pożądanie


Czy ochota na seks mija z wiekiem? "U mnie nie" powiedziała 88-letnia Betty White, w wywiadzie dla magazynu AARP. „Z pożądaniem jest jak z ilością lat – mam tego pod dostatkiem”.

W wywiadzie Betty White zwierza się, że jej pierwsze małżeństwo było bardzo zmysłowe. „Wyszłam za mąż, ponieważ chcieliśmy spać ze sobą. Małżeństwem byliśmy sześć miesięcy, przez ten czas nie wychodziliśmy z łóżka”, mówi Betty.

Po drugim, nieudanym małżeństwie Betty poznała Allena Luddena, który prowadził teleturnieje. Byli świetną parą, chociaż początkowo Betty nie była zainteresowana małżeństwem z nim. „Kupił mi przepiękny pierścionek, ale ja go nie chciałam” wspomina aktorka. „Wtedy Allen powiesił sobie pierścionek na łańcuszku na szyi i powiedział, że będzie go nosił tak długo, aż ja włożę go na palec”.

Dopiął swego, pobrali się w 1963 roku i pozostali małżeństwem do śmierci Allena w 1981 roku. „Sekret naszego małżeństwa polegał na entuzjazmie”, mówi Betty. „Gdy Allen był w drodze do domu, ja poprawiałam makijaż i wkładałam nową bluzkę”. I co najważniejsze, mieli niezły seks. Betty uważa, że jeżeli Allen nadal by żył, na pewno wciąż by ze sobą spali. Aktorka pomimo upływu lat jest pełna energii: „Co prawda nie mam teraz faceta” – mówi - „ale jeżeli miałabym pod ręką Allena albo Roberta Redforda, to moje życie seksualnie byłoby bardzo aktywne”.

Betty White, ur. 1922, popularna amerykańska aktorka, komik, autorka książek, prowadziła również teleturnieje telewizyjne. Zdobywczymi siedmiu nagród Emmy, dwadzieścia razy nominowana. Jako pierwsza kobieta w historii otrzymała nagrodę Emmy w kategorii prowadzącego teleturniej telewizyjny.
(na podstawie wikipedii)

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (3)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

Kobieta ma rację! Piękne możemy być do końca swoich dni, a na miłość i seks zawsze jest dobry czas - sama zakochałam się po uszy w wieku 43 lat i jestem szczęśliwa:) a seks ma zupełnie inny, ciekawszy smak niż dawniej, gdy byłam młodsza.

gość

Zgadzam się z kobietką w 100%

gość

Nasze koleżanki z pewnością skomentują "to żenujące".

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij