piątek, 15 listopada 2019

Bar idealnym miejscem na test ciążowy?

Okoliczności, w których kobiety dowiadują się o tym, że są w ciąży są różne. Podobnie, jak miejsca. Zaskoczenie i przypadek w tej kwestii nie są mile widziane. Ale jeśli już, to czy bar może być właściwym miejscem na taką informację? W Minnesocie uważają, że i owszem.

W barach stanu Minnesota rozpoczęto pilotażowy program wieszania automatów sprzedających testy ciążowe. Można płacić kartą i za 3 dolary kupić sobie test. Cel przedsięwzięcia jest szczytny. Ma umożliwić kobietom sprawdzenie, czy aby nie są w ciąży zanim zamówią alkohol. Zgodnie z hasłem kampanii „pomyśl zanim wypijesz”.

Właściciele lokali popierają całą akcję. Nie brakuje jednak złośliwych komentarzy kpiących z całej akcji. Najczęściej pada propozycja, żeby zwiększyć ilość automatów z prezerwatywami, to wtedy te z testami ciążowymi nie będą tak bardzo potrzebne. Ale popuśćmy trochę wodze fantazji i spróbujmy sobie wyobrazić plusy barowego testu ciążowego.

Przede wszystkim to świetna okazja na pozbycie się wątpliwości. Szczególnie dobra opcja dla zapominalskich. Zamiast gryźć się z myślą czy ja wtedy wzięłam, czy nie wzięłam pigułki?, możemy to szybko zweryfikować. Upewnione, że to tylko pamięć płata Nam figla, z radością możemy to uczcić toastem. Ba, w takiej chwili pierwszy drink powinien być na koszt firmy!

Rozpatrzmy inną sytuację. Jakoś brakowało Nam w ostatnich dniach okazji, by podzielić się ze swoim lubym radosną nowiną o jego ojcostwie. Czyż bar nie jest do tego świetnym miejscem? Najpierw podsuwamy partnerowi jednego głębszego na wzmocnienie. Potem pokazujemy mu wynik testu, a następnie kolejny głębszy lub nawet kilka, jeżeli świeżo upieczonego tatusia przygniecie chwilowo nadmiar szczęścia.

Jest jeszcze trzecia możliwość. Jeżeli tak zatracimy się w zabawie i procentach, że od pewnego momentu przebieg wydarzeń będziemy znały tylko z relacji koleżanek, to test ciążowy może pomóc zweryfikować przynajmniej część informacji o naszej aktywności w stanie tak zwanej pomroczności jasnej. I wtedy w zależności od wyniku testu, albo następna kolejka, albo kolejka do ginekologa.

I na koniec tej opowieści pamiętajcie kochane, że sam seks nie jest poważny, ale jego konsekwencje już bardzo.

Virginity

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (6)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

Moja fantazja chyba nie sięga aż tak daleko żeby wyobrazić sobie, sprawdzanie wyniku testu ciążowego w barze! Podziwiam kreatywność pomysłodawców!Ciekawa jestem ile dziewczyn się skusi...

gość

Dno!!!!!!!!!!!!Ale cóż, są kobiety i kobiety.

gość

To chyba testy dla tirówek. Szanująca się kobieta nie skorzysta z tego.

gość

Wprowadźmy automaty na testy ciążowe obok automatów z prezerwatywami.

gość

Pomysł z automatami z testami obok tych z prezerwatywami- jestem za!

gość

"To chyba testy dla tirówek. Szanująca się kobieta nie skorzysta z tego." - nie znoszę określenia "szanująca się kobieta" zazwyczaj kryje się za tym patriarchat w najgorszej postaci: zastraszanie kobiet, które pozwalają sobie na więcej niż tego sobie zyczą mężczyźni w patriarchalnym układzie, oraz szczucie jednych kobiet na drugich, co komu do tego, gdzie robię sobie test ciążowy? jeżeli obok będzie automat z prezerwatywami, to uwazam, że to super pomysł,

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij