wtorek, 19 listopada 2019

50-letnia Linda Hogan zaręczona z 21-letnim przystojniakiem

Para, po dwóch latach bycia razem, ogłosiła zaręczyny. Świeżo upieczona narzeczona, była żona znanego wrestlera Hulka Hogana jest przykładem tego, że seksapil jest niezależny od wieku czy stanu wagi.


Linda uwodzi, bo lubi siebie i swoje ciało. Nie przejmuje się nadprogramowymi kilogramami. Pokazuje się zawsze w obcisłych strojach, które podkreślają jej kobiece kształty. Obfity biust, pełne biodra i duża pupa to jej znaki rozpoznawcze. Ta kobieta ma w sobie seksapil i nie boi się go użyć.

Dwa lata temu wręczyła pozew rozwodowy niepocieszonemu Hulkowi. Niedługo po tym zaczęła pokazywać się w towarzystwie blond przystojniaka Charliego Hilla, młodszego od niej o 29 lat. Ostatnio ogłosiła z nim swoje zaręczyny.

Dla mnie Linda to przykład na to, że seksualność nie ma wieku. Bez względu na to, ile mamy lat mamy prawo się nią cieszyć i czerpać z niej przyjemność. Jeżeli czujesz, że czegoś już nie wypada ci zrobić spójrz na Lindę i… pozwól sobie. Jako i ja staram się czynić.

Joanna Keszka

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (4)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

Nie jestem przeciwna związkom dojrzałych kobiet z młodszymi facetami, sama byłam z mężczyzną 11 lat młodszym, ale w tym wypadku nie wróżę im długoletniej miłości...choć medycyna estetyczna czyni cuda, czas jest jednak poza jej zasięgiem :) nie ma się co oszukiwać - a co za 10 lat?

gość

Nawet jak się rozstaną ,,słodycz" wspólnego związku pozostanie...

gość

Ma kobietka rację, bo zapewne seks z takim przystojniakiem jest bardzo udany

gość

Zamiast myśleć o tym co za dziesięć lat, lepiej jest po prostu cieszyć się tym co teraz. Inaczej to zostaje tylko połóżyć do grobu i czekać na śmierć...

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij