sobota, 19 października 2019
Zęby Janice Dickinson, tak cenne, że mogłaby wykarmić cała wioskę

Szczęk szczęk, czyli jak gwiazdy dbają o zęby

Każda rozsądna dziewczynka wie, że zęby należy myć po każdym posiłku. Trud dbania o higienę jamy ustnej procentuje. Pozwala zachować nie tylko piękny uśmiech, ale też oszczędzić sobie bólu, wydatków oraz krępujących sytuacji.

Wiele lat temu czytelnicy Daily Mirror mogli oglądać na pierwszej stronie zdjęcie Paula McCartney’a bez górnej jedynki. Żeby było zabawnej, paparazzi zrobili to zdjęcie podczas randki eks-Beatlesa z Heather Mills. Paul robiąc słodkie oczy do swej lubej, ugryzł równie słodką bułeczkę i stracił na moment sztuczny ząb. Heather zareagowała na cała sytuację wybuchem śmiechu. Braki w uzębieniu McCartney’a to jednak efekt brawury na skuterze, a nie lekceważenie pasty i szczoteczki.

Podobne perypetie spotkały ostatnio jurorkę America's Next Top Model Janice Dickinson podczas kolacji w modnej nowojorskiej restauracji. Dickinson - która sama o sobie mówi, że jest pierwszą supermodelką w historii USA (Wiedziałyście o tym drogie Czytelniczki? My w redakcji nie) – między jedną potrawą a drugą wyjęła kilka sztucznych zębów i odłożyła na serwetkę. Podobno dla ułatwienia konwersacji z przyjaciółką. Chwila nieuwagi i Dickinson raczkowała szukając zguby tak cennej, że mogłaby wykarmić cała wioskę. Na szczęście wzrok Janice ma lepszy niż uzębienie, więc poszukiwania zakończyły się sukcesem. Starość nie radość - skwitowała swoje perypetie celebrytka - Dzięki Bogu nie było tam mojego chłopaka. Młodszego o ponad 20 lat dodajmy.

Intrygującą obsesję stomatologiczną przejawia piosenkarka Kesha. Zwróciła się z apelem do swoich fanów o przysyłanie swoich zębów. Dlaczego? Chce sobie z nich zrobić naszyjnik! Wyjaśnijmy, Kesha to Amerykanka i nie pochodzi z Polinezji. Najbardziej pożądane są zęby mądrości. Ponagla na Twitterze: Zęby mądrości? No, dalej. Przecież wszyscy je macie walające się gdzie popadnie. Więc mi je przysyłajcie. Kesha ma już naszyjnik z własnego łożyska, podobno wzmaga jej ‘siły psychiczne’. Nie wiemy, jak oddanych wielbicieli ma Kesha. Przed laty metalowy Slayer miał rzesze fanów gotowych na wszystko. Dla swoich idoli pewnie wybijaliby sobie zęby.

Jednak klasą samą dla siebie w szczękowej kategorii jest Jane Fonda. Gwiazda wyjawiła, że jej uzębienie jest warte 55 tysięcy USD! To nie pomyłka. W wywiadzie dla Daily Mail aktorka wyznała: Widzicie te zęby? Kosztowały 55 tys. $. Miałam do wyboru albo zęby albo nowe auto – I wybrałam zęby. W redakcji Barbarelli.pl jesteśmy zaintrygowane, co mogą szczęki za taką sumę. Fonda twierdzi, że polepszają życie erotyczne, choć nie wyjaśnia jak. Z pewnością takie zęby muszą być wyjątkowe i próbujemy sobie wyobrazić, jak Jane Fonda wypadłaby w takiej roli. Remake klasyku Spielberga byłby hitem.

Virginity

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (1)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

A ja wydałam 15 tys zł na korony ( w sumie 8). Moje samopoczucie i zadowolenie z życia wzrosło. Żałuję, że nie zrobiłem tego wcześniej.

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij