poniedziałek, 20 stycznia 2020

Sezon na głodujące kobiety

Oskary, Złote Globy i inne gale filmowe, telewizyjne i muzyczne to okazja do oglądania defilady wygłodzonych kobiet. Czy zauważyłyście, że wszystkie aktorki stąpające po czerwonym dywanie mają ten sam rozmiar? 0! Trzeba co najmniej dwa dni nic nie jeść, żeby wbić się w taką suknię.

Świat zwariował. Miliony ludzi na całym świecie podziwiają „wygląd” wychudzonych do granic możliwości kobiet. I nikogo to nie dziwi. Nie tylko aktorki, które chcą przejść się przed kamerami muszą głodować, ta sama zasada dotyczy wszystkich kobiet pojawiających się w pobliżu kamer i błysku fleszy: dziennikarek, prezenterek. Mężczyźni oczywiście nie muszą być aż tak wychudzeni. Za to panie obowiązuje ta sama żelazna zasada: zero brzucha. Zagłodzone dziewczyny w sukniach za 200 tys. dolarów. Uważacie, że jest co podziwiać?

 

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (12)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

zgadzam się, że powinno się takie zdjęcia przedstawiać z komentarzem, że taka jest cena sławy - głodzenie się, a nie pokazywać jako coś niebywale pięknego i fantastycznego,
droga suknia na głodnej kobiecie i tyle, a nie wmawiać ludziom, że to są jakieś niezwykle piękne kobiety,

gość

Od razu głodujące! Może po prosu dbają o siebie, o swój wygląd, możliwe że mają taka przemianę materii ;) ?? Może prowadzą zdrowy tryb życia, ćwiczą, biegają itp ? Może chcą byc szczupłe, bo to jest w zgodzie z nimi samymi i dobrze się z tym czują?
Ja tak wyglądam, a się nie głodzę :/ ! Dlaczego chude znaczy tyle co głodujące?? Tak samo "przy kości" znaczy obżarte do granic możliwości :P Każda kobieta chce dobrze wyglądać, są kobiety głodujące i chude (idiotyzmem jest się głodzić), kobiety które wyglądają na "zdrowo szczupłe" i te które lubią swe krągłości i je przedstawiają w piękny sposób i dobrze się z tym czują (np. Adele).
Chorobą jest to, że niektóre kobiety robią z siebie szkieletory bo myślą że będą sławniejsze, modniejsze bardziej porządane... i to jest po prostu przykre.
Pozdrawiam, Annna

Zgadzam się z Annną - to, że kobieta jest chuda, nie znaczy wcale, że sie głodzi. Ja osiągnęłam świetną wagę dzięki ciężkiej pracy, i wcale nie ograniczam jedzenia do minimum! Nigdy nie próbowałam głodówek, teraz stosuję dietę VegEnjoy z oferty EatZone i nie czuję głodu między tymi 5 posiłkami. Najważniejsze to dobrze czuć się zdrowo i komfortowo w swoim ciele, niewazne czy będzie to rozmiar "zero" czy 44.

gość

To wszystko zależy kto jaką ma sylwetkę, nie zawsze chuda znaczy niedożywiona itd.

gość

Nie zawsze to co chude jest piękne :)

gość

Wszystko fajnie, ale ja jednak wolę sobie dobrze zjeść ;) Po co się katować? Oczywiście, wszystko w granicach rozsądku, ale trudno sobie odmawiać przyjemności.

gość

Te jeszcze nie wyglądają tak źle

gość

To jakaś masakra jest. Te nierealistyczne ideały piękna. A jeszcze gorsze są babki, które myślą, że to jest piękne i zaczynają się głodzić.

gość

Ja jednak wolę jeść... za bardzo to kocham ;)

Za bardzo kocham jedzenie...

Dobry tytuł :)

gość

One nie wyglądają na wygłodzone, po prostu są szczupłe, mają ładne figury. Ja jestem szczupła, a jem o wiele więcej niż moje grube koleżanki. Także to żaden wyznacznik.

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij