wtorek, 12 listopada 2019

"Zapytaj Joannę" - nowa akcja Barbarella.pl

Chciałabym wspierać w odkrywaniu swojej seksualności jak najwięcej osób, dlatego rozpoczynam tej jesieni nową akcję na Barbarella.pl, pod hasłem „Zapytaj Joannę”. Wy zadajecie pytania na temat kobiecej seksualności, ja piszę odpowiedzi.

Jeżeli macie pytania, wątpliwości, szukacie podpowiedzi, porady albo opinii na ważny dla was temat związany z seksem, relacjami, budowaniem intymnej więzi – zapraszam do pisania do mnie. Będę starała się na bieżąco odpowiadać na łamach Barbarella.pl na wasze listy. Możecie pytać, ale także dzielić się swoimi historiami, własnymi podpowiedziami, wiedzą i doświadczeniami. Będę zamieszczać Wasze pytania i historie na Barbarella.pl razem z moją odpowiedzią lub komentarzem.

Tej jesieni opisuję moją teorię kobiecego orgazmu

Pogoda za oknem nie pozostawia żadnych złudzeń co do tego, że lato mamy już za sobą. A więc jesień. Z plaż, łąk, gruszy i jezior wracamy do zadań, wyzwań i celów. Ja tej jesieni będę pisać książkę. Chcę opowiedzieć o swojej teorii kobiecego orgazmu, o tym jak zaprzyjaźniać się ze swoją seksualnością i jak cieszyć się seksem. To wszystko z kobiecej perspektywy, bez szowinistycznej paplaniny, że kobieta powinno to czy tamto, za to z dużą dawką praktycznych podpowiedzi, jak odkrywać, czego naprawdę, naprawdę chcemy w łóżku.

Pisanie książki jest niezwykle ekscytujące i nie mogę się doczekać chwili, kiedy będę mogła się wam pochwalić, że dzieło już się dokonało i zapraszam do lektury. Zanim to nastąpi, musi jednak jeszcze sporo czasu upłynąć. No, niestety, nie od razu Rzym zbudowano.

W związku z tym, że większość mojego czasu poświęcam teraz na pisanie książki, nie będę przez jakiś okres organizować tylu spotkań na temat zaprzyjaźniania się z kobiecą seksualnością, ile bym chciała. Nie chciałabym jednak tracić z wami kontaktu. Oczywiście będę pojawiać się regularnie w butiku LoveStore Barbarella.pl na Hożej 57 w Warszawie i zachęcam was wszystkich gorąco do odwiedzania mnie, kiedy tylko tam jestem (informacje o tym, kiedy tam jestem, umieszczam zawsze na naszym fanpage "Radość z seksu" na FB). Jednak te kilka godzin w butiku to dla mnie za mało, bo chciałabym wspierać w odkrywaniu swojej seksualności jak najwięcej osób. Dlatego rozpoczynam tej jesieni nową akcję na Barbarella.pl pod hasłem:

„Zapytaj Joannę”!

Co by było, gdybyśmy o seksie rozmawiali tak jak na przykład o finansach? Otwarcie szukalibyśmy informacji, zadawalibyśmy pytania i siedząc wspólnie przy stole bralibyśmy pod uwagę różne sugestie i tworzylibyśmy wizjonerskie plany i rozwiązania. Byłoby wspaniale!

Halo tu ziemia... Jestem realistką, więc wiem, że rozmowy o seksie nie są łatwe. Trudno znaleźć przestrzeń, zrozumienie i wsparcie do otwartych rozmów na temat odkrywania swojej seksualności. Często zostajemy same z wątpliwościami, niepewnością, chęcią dowiedzenia się, jak radzą sobie inni w podobnych sytuacjach, albo dla odmiany z potrzebą podzielenia się swoją radością, czy pochwalenia się, że jest nieźle, fajnie i może tylko być lepiej.

Zapraszam więc do pisania do mnie, a ja będę odpowiadać na wasze e-maile związane z odkrywaniem swojej seksualności czy budowaniem intymności w związku. Jeżeli macie pytania, wątpliwości, szukacie podpowiedzi, porady albo opinii na ważny dla was temat związany z seksem, relacjami, budowaniem intymnej więzi, zapraszam do pisania w ramach mojej nowej akcji „zapytaj Joannę”. Będę starała się na bieżąco odpowiadać na łamach Barbarella.pl na wasze listy. Możecie pytać, ale także dzielić się swoimi historiami, własnymi podpowiedziami, wiedzą i doświadczeniami. Będziemy zamieszczać Wasze pytania i historie na Barbarella.pl razem z moją odpowiedzią lub komentarzem. Oczywiście zapewniam anonimowość, chyba, że ktoś zaznaczy, że zależy jej/mu na podpisaniu jej/jego listu do mnie. Chodzi mi o to, żebyśmy dzielili się swoimi doświadczeniami związanymi z seksem.

Taka wymiana pytań i odpowiedzi to najlepszy sposób na odkrywanie swojej seksualności. Zależy mi, żeby wyjąć seks ze strefy tabu i wspierać się w troszczeniu się także o tę sferę swojego życia. Bo seksualność to wielka część tego, co nas tworzy. Zaprzyjaźnianie się ze swoją seksualnością jest jak pisanie listu miłosnego do samej siebie: ja tez się liczę, moje potrzeby są ważne, zasługuję na rzeczy dobre i dobre traktowanie. I tego się kochane i kochani będziemy trzymać. Dowiadywanie się, czego mogę chcieć w seksie, jest częścią odkrywania, czego chcemy i oczekujemy od życia w ogóle. A poza tym, odkrywanie swoje seksualności jest przyjemne i zabawne. Dlatego chcę dzielić się z wami moimi podpowiedziami, wiedzą i doświadczeniami.

„Zapytaj Joannę”: podziel się historią, zadaj pytanie, wyraź swoją opinię – a ja odpowiem, skomentuję, odpiszę. Piszcie na adres: ZapytajJoanne@Barbarella.pl

Joanna Keszka

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (7)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

super pomysł, napewno napiszę! :)

gość

Fantastycznie :-)

gość

<3

gość

świetnie! I czekam na książkę - tylko nie wiem czy będzie bardziej dla żony, czy dla mnie :)

gość

wszystko fajnie, tylko nie rozumiem, dlaczego w opisach produktów ciągle pojawia się słowo "niegrzeczna" - to infantylne i irytujące. O mężczyznach uprawiających seks też piszecie, że są "niegrzeczni"? pozdrawiam.

gość

Kiedy i gdzie można będzie przeczytać listy z odpowiedziami zamieszczone na barbarella.pl? A może już są i ich nie widzę? ;)

Wyslalam tyle emaili do Pani i co nic zadnlej odpowiedzi
Wuem zadni zboczency nie maja prawa wpisu.Czekac na moja odpowiedz.Wiem transwestyci transseksualisci nie maja prawa glosu.Troche to.przykre bo czlowiek ktory choc ma troche.kultury w sobie odppwiada na emaile lub smsy.NO COZ POZDRAWIAM

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij