sobota, 25 stycznia 2020
foto: kulki Luna | Lelo

"Wszystko, co chciałyście wiedzieć o Kulkach Gejszy, ale nie miałyście kogo zapytać" - spotkanie dla kobiet, 28 stycznia w LoveStore Barbarella.pl

Kiedy: 28.01.2012, SOBOTA, 17:00-19.00
Gdzie: LoveStore Barbarella.pl, Warszawa, nowy adres: ul. Hoża 57 lok 1b.
Spotkanie prowadzą: Joanna Keszka, red. nacz. Barbarella.pl oraz Joanna Głogowska, fizjoterapeutk

O TYM, JAK ĆWICZYĆ MIĘŚNIE KEGLA, PRZECZYASZ TUTAJ.
RELACJĘ Z IMPREZY PRZECZYTASZ TUTAJ.

Butik LoveStore Barbarella.pl to nie tylko butik z eleganckimi i modnymi gadżetami erotycznymi, ale także miejsce spotkań dla kobiet, które chcą odkrywać i zaprzyjaźniać się ze swoją seksualnością. W sobotę 28 stycznia 2012 będziemy namawiać wszystkie panie do korzystania z dobrodziejstw kulek dopochwowych i do regularnych ćwiczeń tzw. mięśni Kegla. Mocne mięśnie dna miednicy to zdrowie i lepsza satysfakcja z seksu dla wszystkich kobiet!  

Dla kogo spotkanie: Dla kobiet w każdym wieku. Dla matek z córkami, dla przyszłych mam i dla młodych mam, dla kandydatek na kochanki doskonałe i wszystkich kobiet, które chcą zatroszczyć się o swoje zdrowie i lepszy seks.

Po co: Bo przygoda z kulkami to mocne mięśnie dna miednicy. Wyćwiczone mięśnie Kegla zwiększają satysfakcję seksualną kobiet i ich partnerów. Oprócz tego zapobiegają powszechnemu wśród kobiet w średnim i dojrzałym wieku wysiłkowemu nietrzymaniu moczu, kiedy to mokra plama na spodniach pojawia się nawet przy kichaniu i głośnym śmiechu. Wyćwiczone mięśnie dna miednicy ułatwiają też poród, oraz zapobiegają opuszczaniu się kobiecych narządów rodnych.

Co przygotowaliśmy: Szczegółowe informacje na temat tego, jak prawidłowo ćwiczyć mięśnie Kegla oraz zestawy ćwiczeń. Jeśli nauczysz się zaciskania mięśni dna miednicy, możesz je trenować stojąc w kolejce po kawę, czekając na autobus na przystanku lub porządkując dokumenty w biurze. A twoje zdrowie i życie seksualne tylko na tym zyskają!

Na miejscu pomożemy ci dobrać najlepsze dla ciebie kulki dopochwowe z ofery LoveStore Barbarella.plWejście: Za darmo! WSTĘP TYLKO DLA KOBIET

Zapraszam
Joanna Keszka

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (6)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

spróbuję przybyć z moją mamą:)))

gość

Kulki - dobra rzecz:)

gość

A czy w innym mieście można też te kulki kupić ?

gość

"A czy w innym mieście można też te kulki kupić ?"

zawsze można kupić je przez internet:)

gość

jak się jest w ciąży to też można je stosować????

gość

Chciałabym kupić ale nie wiem jakie, czy gdzieś znajdę podpowiedź? Do Warszawy niestety mam daleko :)

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij