sobota, 25 stycznia 2020

Walentynkowy Kiermasz Gadżetów Erotycznych pod wezwaniem: Zabawa jest najlepszym afrodyzjakiem!

W ramach Kiermaszu zapraszam Warszawianki i Warszawiaków do odkrywania pomysłów na radość z seksu. Bo zabawa jest najlepszym afrodyzjakiem! 13 i 14 lutego w butiku LoveStore.Barbarella.pl zachęcam do zapoznawania się z najlepszymi na świecie gadżetami stworzonymi specjalnie dla kobiet i dla par – mówi Joanna Keszka z Barbarella.pl.

Walentynkowy Kiermasz Barbarella.pl pod wezwaniem Zabawa jest najlepszym afrodyzjakiem!ma na celu pokazanie, że gadżety erotyczne stoją po stronie kobiet i mężczyzn, bo przyznają nam prawo do przyjemności i pozwalają odkrywać i cieszyć się swoją seksualnością. Będziemy pokazywać najlepsze światowe gadżety erotyczne i opowiadać, jak zamienić seks w dobrą zabawę. Z okazji Walentynek chcemy powalczyć z przestarzałymi mitami na temat gadżetów erotycznych i namówić Polki i Polaków, żebyśmy w sypialni pozwalali sobie na więcej. Bo wierzymy, a wielka jest nasza wiara, że dobry, radosny seks bardziej łączy ludzi niż gar gorącej zupy na stole i sterta wyprasowanych koszul.

My opowiemy o możliwościach – a wybór tego, co cię kręci lub podnieca należy już do Ciebie! Obiecuję, że seksownych podpowiedzi przygotujemy tyle, że każda pani i każdy pan znajdzie dla siebie pomysł, który będzie można wykorzystać w Walentynki i jeszcze długo po. Marzy mi się, żeby każda Polka i każdy Polak mogli cieszyć się swoją seksualnością. To już kolejna nasza akcja, w ramach której wciąż i niestrudzenie będziemy namawiać na dobrą zabawę w łóżku.

Modne i eleganckie gadżety erotyczne dla kobiet i dla par
Zaprasza Joanna Keszka, red. naczelna Barbarella.pl
LoveStore.Barbarella.pl

Co przygotowałam:

W naszym butiku LoveStore.Barbarella.pl na ul. Hożej 57 lok 1b w Warszawie przygotowuję dla was przyjazną atmosferę, pomysły na zmysłowe igraszki w łóżku oraz gadżety erotyczne, które lubię i które szczerze polecam.

W ramach kiermaszu:

  • Specjalnie przedłużone godziny otwarcia butiku, aby wszyscy tęskniący za gorącą atmosferą w sypialni mieli możliwość do nas dotrzeć: w czwartek  13 i w piątek 14  lutego możecie odwiedzać LoveStore.Barbarella.pl w godz. 11:00-20:00.
  • Prezentacje gadżetów erotycznych. Podczas kiermaszu będzie można zapoznać się z światowymi przebojami wśród zmysłowych zabawek dla kobiet i dla par: opowiemy wam, jak działają i co można z nimi zrobić. Konsultacje i porady na miejscu pod hasłem: „take it easy”.

  • Będę zachęcać, ośmielać, dzielić się informacjami, podpowiedziami oraz opowieściami o modnych, eleganckich gadżetach erotycznych dla kobiet i dla par.
  • Odpowiemy na zdobywające sobie coraz większą popularność pytanie: „Po co kobiecie wibrator?” oraz „Jak bawić się z łóżku z mężczyzną”.
  • Każda odwiedzająca i każdy odwiedzający otrzymają przygotowane przez mnie „Pomysły na zabawy erotyczne na co dzień i od święta”. Do wyboru będą zabawy na słodko, romantycznie i na ostro.

Zapraszam!

Joanna Keszka

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (0)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij