środa, 20 listopada 2019

Styczeń miesiącem ćwiczeń mięśni Kegla! IV edycja

Z nieukrywaną dumą i radością już 4 rok z rzędu ogłaszam Styczeń Miesiącem Ćwiczeń mięśni Kegla! Od tylu już lat regularnie zachęcam i namawiam wszystkie kobiety w Polsce do dbania o mięśnie dna miednicy zwane mięśniami Kegla. I coraz więcej pań trenuje razem z nami. Dla zdrowia i dla przyjemności wszystkich kobiet. W tym roku kolejny raz zapraszam na moje styczniowe warsztaty, które poprowadzę w butiku LoveStore.Barbarella.pl w Warszawie. Opowiem Wam i pokażę, jak dbać o te ważne dla nas kobiet mięśnie. 

Kiedy zaczynałam poruszać ten temat, w Polsce była zasłona milczenia wokół profilaktyki mięśni dna miednicy, a kobiece problemy z brakiem orgazmów i popuszczaniem moczu wkładano do szufladki „wstydliwe”. Nieustannie pokazuję, że o ważnych dla kobiet sprawach można i trzeba mówić, zarówno kiedy dotyczą tego co od pas w górę, jak i od pasa w dół. To nieprawda, że język polski jest zbyt ubogi, żeby poruszać sprawy związane z kobiecą seksualnością i zdrowiem intymnym. Rozmowy na ważne tematy nie blokuje nasz język, ale brak wiedzy i nieodłączny niepokój, który towarzyszy „TYM tematom”. Ja się nie boję mówić, że owszem tak, ja też mam cipkę, jak każda dorosła kobieta na świecie. I jeśli chcę dorosnąć wiem, że warto ją polubić i nauczyć się o nią i o wszystko co ją otacza dbać. Bo to ważne, potrzebne, przywraca normalność. 

Zakładam, że już podjęłaś jedyną słuszną decyzję o rozpoczęciu treningu od stycznia

Brawo Ty! I zapraszam Was w styczniu 2016 na moje warsztaty z ćwiczeń mięśni Kegla. Będę zachęcać Polki do zadbania o sprawność kobiecych mięśni dna miednicy. Warsztaty prowadzę w butiku LoveStore.Barbarella.pl w Warszawie, opowiem, dlaczego warto ćwiczyć mięśnie Kegla i jak prawidłowo wykonywać te ćwiczenia. 

  • HASŁO WARSZTATÓW: „Dbaj, nie zaniedbywaj! Dla zdrowia i dla przyjemności wszystkich kobiet!”
  • KIEDY: 30 stycznia (sobota) - godzinne warsztaty o 15:00, a następnie konsultacje dla wszystkich chętnych kobiet 16:00-17:00
  • GDZIE: Butik LoveStore.Barbarella.pl, Warszawa, ul. Hoża 57 lok 1b
  • WARSZTATY I KONSULTACJE PROWADZI: Joanna Keszka, redaktorka naczelna portalu Barbarella.pl, autorka najodważniejszej polskiej książki o seksie pt. „Grzeczna to już byłam czyli kobiecy przewodnik po seksie”, prowadzi pierwszy w Polsce LoveStore.Barbarella.pl z modnymi gadżetami erotycznymi dla kobiet i dla par.
  • WSTĘP WOLNY, WARSZTATY TYLKO DLA KOBIET!
  • DLA KOGO: Dla kobiet w każdym wieku. Dla matek z córkami, dla przyszłych mam i dla młodych mam, dla kandydatek na kochanki doskonałe i wszystkich kobiet, które chcą zatroszczyć się o swoje zdrowie i lepszy seks.
  • PO CO: Bo przygoda z kulkami to mocne mięśnie dna miednicy. Wyćwiczone mięśnie Kegla zwiększają satysfakcję seksualną kobiet i ich partnerów. Oprócz tego zapobiegają powszechnemu wśród kobiet w średnim i dojrzałym wieku wysiłkowemu nietrzymaniu moczu, kiedy to mokra plama na spodniach pojawia się nawet przy kichaniu i głośnym śmiechu. Wyćwiczone mięśnie dna miednicy ułatwiają też poród, oraz zapobiegają opuszczaniu się kobiecych narządów rodnych.
  • CO PRZYGOTOWAŁAM: Szczegółowe informacje na temat tego, jak prawidłowo ćwiczyć mięśnie Kegla oraz zestawy ćwiczeń. Jeśli nauczysz się zaciskania mięśni dna miednicy, możesz je trenować stojąc w kolejce po kawę, czekając na autobus na przystanku lub porządkując dokumenty w biurze. A twoje zdrowie i życie seksualne tylko na tym zyskają!
  • Na miejscu pomożemy ci dobrać najlepsze dla ciebie kulki dopochwowe z oferty LoveStore.Barbarella.pl.

Przyłącz się do naszej akcji: Jeżeli masz miejsce przyjazne kobietom, w którym można poprowadzić warsztaty, zgłoś się do nas - kolejne warsztaty zrobimy razem! 

Ciało raz puszczone w ruch, samo puszcza się dalej! 

Decyzja o rozpoczęciu treningu mięśni dna miednicy to ważny krok na drodze do bardziej zdrowego i orgazmicznego JA. Może mówisz sobie, że ani kłopoty z zarządzaniem swoim pęcherzem, ani potrzeba bardziej intensywnych przeżyć w sypialni to nie twoje sprawy. Naprawdę? Chcesz przejść przez życie nie znając swojego ciała i jego seksualnego potencjału w jaki wyposażyła nas Matka Natura? A jeżeli sądzisz, że kłopot z popuszczaniem moczu ciebie nie dotyczą porozmawiaj ze swoją mamą i babcią na ten temat. One cię przekonają. Spotykam bardzo dużo kobiet w dojrzałym wieku, które żałują, że nikt wcześniej nie powiedział im jak dbać o mięśnie Kegla. Trening można rozpocząć w każdym wieku, ale im wcześniej będziemy wiedziały jak to robić, tym lepiej. Dlatego nasze tegoroczne hasło brzmi: „Dbaj, nie zaniedbywaj! Dla zdrowia i dla przyjemności wszystkich kobiet!”.  

Na początku może ci się wydawać, że dbanie o mięśnie Kegla to utrudnienie, kolejny obowiązek, będziesz chciała odpuścić, udawać, że tego nie potrzebujesz i świetnie obędziesz się bez tych ćwiczeń. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że może nie raz sobie odpuścisz. Najważniejsze, żebyś zawsze wracała do tych ćwiczeń. Aż odkryjesz, że  zestawy ćwiczeń są naprawdę proste i przyjemne, a życie z zadbanymi mięśniami dna miednicy zapewnia ci lepszy komfort życia i większą przyjemność w sypialni. Każda podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku. Zacznij ćwiczyć i dbaj o regularność, a ciało odwdzięczy ci się za dobre traktowanie. Twój wybór to zdrowie, a ja trzymam kciuku za szybkie i trwałe efekty twoich ćwiczeń! 

Joanna Keszka 

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (0)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij