piątek, 15 listopada 2019

Śmiało sięgnij do pochwy i zlokalizuj mięśnie Kegla. Poczuj je i wytrenuj [VIDEO]

Witam w drugim tygodniu mojej akcji „Cała Polska ćwiczy mięśnie Kegla”. Przyłącza się do nas coraz więcej kobiet, które odkrywają, że problemy z osłabieniem mięśni dna miednicy to nie jest tylko ich „wstydliwy” kłopot, ale sprawa, która dotyczy wszystkich kobiet. Coraz więcej pań wstaje z kanapy i zaczyna swój trening. W każdym tygodniu naszej akcji można przyłączyć się do nas i zacząć ćwiczyć mięśnie Kegla. Dla zdrowia i dla przyjemności z odkrywania swojej seksualności. A w tym tygodniu przygotowałam bardzo ważny filmik wideo: „Jak prawidłowo ćwiczyć mięśnie Kegla”. Pokażę wam, jak sama trenuję mięśnie dna miednicy.

W czasie akcji „Cała Polska ćwiczy mięśnie Kegla” przez 6 tygodni – bo tyle czasu potrzeba do wzmocnienia tych mięśni – opowiadam i pokazuję, jak wzmacniać mięśnie Kegla. Moich 6 filmików video to kompletny zestaw informacji dla każdej kobiety: czym są mięśnie Kegla, jak o nie dbać i jak z nich korzystać. Zachęcam kobiety w całym kraju do dbania o swoje zdrowie intymne i o swoją seksualność. Na oczach całej Polski sama stanę się kobietą z najlepiej wyćwiczonymi mięśniami Kegla! Start 15 lipca 2015. A na koniec akcji w sobotę 22 sierpnia - wspólny kobiecy trening w Warszawie. SPOTKANIE: Grand finale pod hasłem „Siła kobiet w wyćwiczonych mięśniach Kegla!” Spotykamy się w Warszawie w sobotę 22 sierpnia o godz. 15:00 w klubie Iskra na Polach Mokotowskich, ul. Wawelska 5 - i trenujemy razem. Każda pani może do nas dołączyć. Zapraszam wszystkie kobiety: będziemy razem ćwiczyć, poznawać moc wyćwiczonych mięśnie dna miednicy, odkrywać przyjemność z dbania o swoje zdrowie intymne oraz kobiecą seksualność.

Żeby cieszyć się zdrowiem intymnym i seksualnością, potrzeba nam wiedzy na temat tego, jak funkcjonuje nasze kobiece ciało. Dlatego z dumą i radością przedstawiam wideo z 2 drugiego tygodnia akcji „Cała Polska ćwiczy mięśnie Kegla”. Bo to ważne, żeby dbać o swoje kobiece i intymne sprawy. A przy tym, w przypadku dbania o mięśnie Kegla, także bardzo przyjemne. Do dbania o mięśnie Kegla namawia Joanna Keszka z Barbarella.pl oraz patron imprezy: ApoLady.com.pl.

 „Zacząć – jak mawiał król Lear – oto największa trudność”

Trening mięśni dna miednicy w pierwszej chwili może wydawać się czasochłonny: kilka razy dziennie, kilkanaście skurczy i na dodatek na efekt trzeba czekać. Na szczęście to tylko pozory. Z każdym dniem regularnych ćwiczeń odkrywa się, że skurcze i rozkurcze mięśni Kegla to najlepsza zabawa, jaką możemy sobie zafundować czekając na przykład na autobus, albo aż zagotuje się woda na kawę w czajniku, albo w trakcie miłej sercu przerwy w pracy. Rezultaty naszych ćwiczeń to wisienka na torcie naszych kobiecych odkryć, bo okazuje się, że możemy się znowu głośno śmiać bez obawy, że popuścimy, i cieszyć swoją zmysłowością w sypialni na nowych, kobiecych zasadach. Nasze ciało potrafi wspaniale odwdzięczać się za dobre traktowanie.

Jeżeli jeszcze nie zaczęłaś treningu mięśni dna miednicy, gorąco zachęcam, żebyś spróbowała właśnie dzisiaj. Jak mawiają mądrzy górale: każdą podróż trzeba zacząć od pierwszego kroku. Więc śmiało sięgnij do pochwy i zlokalizuj swoje mięśnie dna miednicy. Poczuj je, a potem wytrenuj. Tak, że już nie będziesz musiała martwić się, że mokra plama pojawi się, kiedy kichasz, albo podskakujesz. Tak, że penisy, które będą miały szczęścia zawędrować do twojej pochwy będą błagały cię o jej uściski, a twoja łechtaczka będzie pulsować z radości. Ćwiczymy dla zdrowia i dla przyjemności wszystkich kobiet.

JAK WZMOCNIĆ MIĘŚNIE KEGLA W 5 KROKACH

Jeżeli chcesz mieć efekty, musisz ćwiczyć codziennie. Nie ma cudownych sposobów ani drogi na skróty. Serce i głowę możemy oszukać, mięśni się nie da: ćwiczysz – masz efekty, nie ćwiczysz – nie licz na rewelacje. Na szczęście zestawy ćwiczeń są szybkie, łatwe i przyjemne (z czasem coraz bardziej przyjemne, podaruj sobie ten czas). Wykonując ćwiczenia za każdym razem myśl: to mnie kręci. Naucz się kojarzyć ćwiczenia mięśni Kegla z podnieceniem, a ciało się dostosuje.

KROK 1. Zlokalizuj swoje mięśnie
* Metoda I: Przerwij strumień moczu podczas sikania – to właśnie o te mięśnie chodzi. Pamiętaj jednak, że to nie można traktować tego jako regularnego ćwiczenia, ponieważ może to zaburzać prawidłowe funkcjonowanie pęcherza moczowego!!!
* Metoda II: Połóż się w pozycji półleżącej z oparciem z nogami ugiętymi w kolanach, wprowadź 2 palce do pochwy i spróbuj je zacisnąć. Na początku ucisk może być słaby, ale stopniowo będzie coraz silniejszy. Kiedy już lokalizujesz, swoje mięśnie możesz zacząć naukę, jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia!

KROK 2. Naucz się napinać prawidłowo
Chodzi o to, żeby podczas ćwiczeń nie napinać mięśni pośladkowych ani brzucha, tylko całą moc ćwiczeń „wpompować” w mięśnie Kegla. Upewnij się, że podczas skurczów i rozkurczów nie napinasz brzucha ani pośladków. W tym celu połóż się w pozycji na plecach z ugiętymi kolanami. Jedną dłoń połóż na brzuchu, drugą pod pośladkami, zacznij ćwiczyć i sprawdź, czy nie napinasz niepotrzebnie tych części.

  • Długie skurcze - Zaciskaj mięśnie dna miednicy, tak jakbyś chciała „wciągnąć” piłeczkę. To się nazywa „zacisk z uniesieniem” (długi skurcz) – wymaga to trochę wysiłku z twojej strony. Pracuj mięśniami tak, jakbyś chciała podnieś do góry swoje krocze. Rób przerwy po każdym długim skurczu. 
  • Krótkie skurcze - Ćwicz też krótkie skurcze, które są łatwiejsze: szybkie, jeden, po drugim, bez odpoczywania między nimi, polegające tylko na robieniu zacisku (bez efektu „unoszenia” czegokolwiek w górę).

KROK 3. Prawidłowy oddech
Wciąż leżąc w pozycji na plecach weź wdech nosem, a następnie wykonaj długi wydech ustami (pamiętaj wydech musi być dwa razy dłuższy od wdechu). Następnie weź wdech nosem, a podczas długiego wydechu napnij mięśnie dna miednicy. Tak powinnaś oddychać cały czas podczas wykonywania ćwiczeń.

Krok 4. Postawa
Na początku naucz się wykonywać te ćwiczenia w pozycji półleżącej, kiedy już je opanujesz, zacniej ćwiczyć w pozycji stojącej. Robiąc skurcze stój ze stopami rozstawionymi na szerokość bioder i palcami nóg skierowanymi do środka. W tej pozycji twoje mięsnie pośladków nie pracują zbyt dobrze i lepiej możesz skupić się na napinaniu mięśni Kegla.

KROK 5. Regularność i intensywność treningu
Jak w każdym sporcie, żeby mieć wyniki, trzeba postawić na regularność i dyscyplinę. Mięśnie potrzebują ćwiczeń, żeby mogły stać się silniejsze i by mogły zwiększyć swoją masę. 6 tygodni to minimalny okres, w którym absolutnie każdy mięsień może się "rozwinąć" i mięśnie Kegla nie są tutaj wyjątkiem. Po 6 tygodniach intensywnego treningu pojawiają się oczekiwane efekty. Zaciskaj mięśnie w seriach, na przykład 10 x krótki skurcz; 5 x długi skurcz.

PROGRAM ĆWICZEŃ MIĘŚNI DNA MIEDNICY (6 TYGODNI)

1 tydzień: min. 60 powtórzeń (np. 4 serie po 15 powtórzeń)
2 tydzień: min. 75 powtórzeń
3 tydzień: min. 90 powtórzeń
4-5 tydzień: min. 100 powtórzeń
6 tydzień: min. 100 powtórzeń i dużo więcej

Ćwicz w każdej możliwej pozycji (stanie, spacer, bieganie), minimum 2-3 razy dziennie. Jeżeli tylko możesz, ćwicz co godzinę. Między ćwiczeniami możesz nosić kulki gejszy, co dodatkowo będzie stymulowało mięsnie i wzmocni efekt ćwiczeń. Jeżeli zależy ci na efektach, rób nawet po kilkaset powtórzeń w kilku seriach dziennie!

Kiedy sama nauczysz się prawidłowo wykonywać ćwiczenia, po 2 – 3 dniach możesz robić skurcze w połączeniu z kulkami, co intensyfikuje i uprzyjemnia sam trening. Dobra wiadomość: po intensywnym 6-tygodniowym treningu czas już tylko na profilaktyczne ćwiczenia, w dowolnej pozycji i o dowolnym natężeniu. Zapewniam, że będziesz już tak wytrenowana, że będziesz je wykonywała bez wysiłku stojąc na przystanku autobusowym lub na czerwonych światłach przy przechodzeniu przez ulicę.

Żeby nie zapomnieć o codziennej gimnastyce mięśni dna miednicy

Pewnie mnie znienawidzisz, ale przeczytaj uważnie jeszcze raz – mięśnie Kegla trzeba ćwiczyć codziennie, każdego dnia. Ściskanie pochwy czasami, od czasu do czasu, raz na jakiś czas można sobie w tyłek włożyć. Musisz uwierzyć, że regularność jest kluczem do sukcesu.

Jak pamiętać o ćwiczeniach:

  1. Kup paczkę samoprzylepnych małych karteczek – najlepiej czerwonych lub jaskrawożółtych i przyklej strategicznie w całym domu z napisem: „Pamiętaj o nas :)”
  2. Poproś o pomoc partnera lub innego członka rodziny o pomoc czyli o przypominanie o ćwiczeniach. Umówcie się, że ma zadawać ci pytanie:  ”Czy już dzisiaj zrobiłaś?” za każdym razem kiedy w ciągu dnia pomyślą o twoich ćwiczeniach.
  3. Rób zaciski kiedy myjesz ręce.
  4. Powtarzaj skurcze kiedy szykujesz kawę lub herbatę.
  5. „Czerwonymi przypominajkami” niech będą dla ciebie czerwone światła na przejściu dla pieszych.
  6. Wykorzystuj czas stania w kolejce w supermarkecie.

Jak widzisz codzienne życie to jedna wielka okazja do tego, żeby ćwiczyć mięśnie Kegla. Po około 6 tygodniach regularnych ćwiczeń na pewno będziesz już cieszyć się pierwszymi efektami. Niech ich moc zawsze będzie z nami.

A za tydzień, w mojej kolejnej relacji z akcji „Cała Polska ćwiczy mięśnie Kegla” wszystko o kulkach gejszy i innych dodatkach pomagających dbać o mięśnie dna miednicy. Zapraszam do następnego spotkania

Do dbania o mięśnie Kegla zapraszają:

JOANNA KESZKA: Autorka najodważniejszej polskiej książki o seksie pt. „Grzeczna to już byłam czyli kobiecy przewodnik po seksie”. Prowadzi program "Szkoła Seksu Joanny Keszka" na kanale Planete+. Ekspertka w dziedzinie kobiecej seksualności, pisarka scenariuszy erotycznych i nieustraszona testerka wibratorów, redaktorka naczelna Barbarella.pl - "Najseksowniejszy portal dla kobiet", prowadzi butik LoveStore.Barbarella.pl - "Pierwszy w Polsce LoveStore dla kobiet i dla par", ul. Hoża 57 lok 1B, Warszawa. "Wspieram kobiety w pozwalaniu sobie na więcej, w seksie i w życiu”.

APO Lady  APO Lady to preparat o optymalnym składzie z kompletem naturalnych składników. Zawiera roślinne ekstrakty z dyni i soi standaryzowane na zawartość substancji aktywnych oraz witaminy B12, C i D. Wspomaga kontrolę oddawania moczu u kobiet, dostępny w aptekach w całej Polsce.

APO Lady

Gorąco zapraszamy!

Jeżeli masz pytanie w sprawie akcji, napisz do nas na akcje@barbarella.pl

Joanna Keszka

 

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (4)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

A drugi filmik to nie tylko głosu ale i obrazu nie ma:)
Czy to u mnie coś nie tak czy jednak coś nie tak z filmami?

gość

U mnie się wyswietla

gość

dziękuję za akcję - pani filmiki bardzo pomogły mi w prawidłowym wykonywaniu ćwiczeń. Jestem 2 miesiące po porodzie i gdy spojrzałam kiedyś w lusterko byłam przerażona co "porobiło mi się po porodzie". Była oczywiscie załamka, płacze, deklaracje do męża że już nigdy nie będziemy się kochać... a nawet myśli o waginoplastyce jako jedynym lekarstwie. Mam nadzieję, że wykonując te ćwiczenia uda mi się powrócić do stanu używalności :) pozdrawiam serdecznie

gość

Uwielbiam Cię Joanno Keszko! Seks jest cudowny i dzięki Tobie łatwiej o tym wprost mówić<3
Kiedyś w Olsztynie byłam na krótkim szkoleniu prowadzonym przez Ciebie w ramach akcji BabaFest. Pokochałam Cię i- gdyby nie deficyty budżetowe- wykupiłabym pół Twojego sklepu. Na razie mam Twoje kulki i nie zaniedbuję ich<3
Marta

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij