poniedziałek, 14 października 2019

Rabaty z "Ulicy Mirabelkowej", czyli kochajcie się radośnie w długie jesienne wieczory

Cóż można robić w jesienną, ciemną noc? Kochać się! Dlatego przygotowaliśmy dla was „mirabelkowe” rabaty na wybrane gadżety erotyczne z Lovestore.Barbarella.pl. Promocja trwa od 23 października do 11 listopada 2013. Z naszymi rabatami będziecie mogli przygotować się na jesienne zmysłowe wieczory.

Mam dla Was erotyczną bajkę dla dorosłych:

„Ciemna, jesienna noc nadciągała nad ulicę Mirabelkową. W małym, białym domku Łechtaczka Pani Domu tęskniła na kanapie za ciepłym dotykiem dłoni Pana Domu. Penis Pana Domu siedział w fotelu i marzył o lubieżnych harcach i swawolach. Pani Domu chciała, żeby zawiązać jej oczy, szepnąć, że jest gorącą laską, a potem trzasnąć jej klapsa w ochoczo wypiętą pupę. Pan Domu pragnął zanurzyć swojego zziębniętego jesiennymi chłodami penisa w jej ciepłej, przyjaznej cipce...”

Czy ta bajka będzie miała szczęśliwe zakończenie? To zależy od was, bo w każdym z nas jest coś z pary z małego, białego domku przy ulicy Mirabelkowej.

Wszystkim parom – i tym z ulicy Mirabelkowej, i tym z wszystkich innych ulic – chcę powiedzieć: Kochajmy się! Kochajmy się: radośnie, z zaangażowaniem, tak, jak zawsze o tym marzyliśmy, entuzjastycznie, z uśmiechem na ustach, z fantazją, niecodziennie, z myślą o przyjemności, bez poczucia winy, wstydu i strachu, że tak nam „już nie wypada”.

Żeby dodać wszystkim wiary w radosny, zabawny seks, który łączy ludzi bardziej niż gar gorącej zupy na stole, z okazji nadciągających długich jesiennych wieczorów przygotowaliśmy dla was "mirabelkowe" rabaty na wybrane produkty w butiku LoveStore.Barbarella.pl - od 23 października do 11 listopada 2013.

Aby skorzystać z rabatów:

I Pani i Pan Domu kochali się słodko | namiętnie | ostro | radośnie | zabawnie | dziko | nieprzyzwoicie | głośno | romantycznie | długo i szczęśliwie w tę ciemną, jesienną noc, która zapadła nad ulicą Mirabelkową...

Czego sobie i wam również życzę.

Joannna Keszka

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (0)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij