niedziela, 19 stycznia 2020

Prawo do przyjemności! Wakacyjno-erotyczne kursy dla kobiet (w Warszawie)

Przypuszczam, że każda z nas żywi w skrytości ducha pragnienie, żeby kupić sobie kolorowy wibrator i pobawić się z nim swobodnie - solo, albo w miłym duecie z zaprzyjaźnionym penisem. Na pewno już wyobrażacie sobie tę scenę, jest lato, świeci słońce, ptaki ćwierkają za oknem, a wy bawicie się bez majtek, za to z uśmiechem, tak sprośnie i radośnie, jak tylko macie na to ochotę. Coś cudownego. Wizja ta ma szansę się ziścić. Zapraszam na wakacyjno-erotyczne warsztaty dla kobiet w Warszawie: 5 sierpnia (sobota) i 10 sierpnia (czwartek) i 17 sierpnia (czwartek) 2017. W czasach, kiedy w kraju modnie jest zabierać ludziom swobodę, wy dajcie sobie prawo - Prawo do przyjemności.

Wszyscy potrzebujemy kobiecych orgazmów. Im więcej kobiet zna swoje ciało i potrzeby seksualne, a także potrafi bez wstydu i strachu o tym rozmawiać, tym lepiej żyje się każdemu. Seks wnosić radość, relaks, pewność siebie do naszego życia. Poprawia zdrowie fizyczne, psychiczne i jest wspaniałym klejem, który scala nasze związki, zarówno z samą sobą, jak i z kochankami, którzy mają zaszczyt być zaproszonymi do naszych gościnnych cipek. Im więcej kobiet ma przyjemność z seksu, tym szczęśliwsze i zdrowsze stają się jednostki, a wraz z nimi całe społeczeństwo. Mieć radość z seksu, to misja, którą możemy zmieniać ten świat na lepsze. Cóż na pewno zauważyliście jak brak seksu potrafi rzucać się ludziom na głowę: sfrustrowani, zawstydzeni, niezaspokojeni, z wściekłością żałują innym, tego czego odmawiają sobie. Nie podążajmy tym tropem.

Dla poprawy nastrojów w naszych sypialniach i w naszym kraju proponuję zastrzyk pozytywnych wibracji: kobiece rozmowy o seksie, towarzystwo eleganckich gadżetów erotycznych dla kobiet i dla par i dużo dobrego humoru.

Zapraszam na najbliższe spotkania w sierpniu 2017 

 • 5 Sierpnia (sobota) – spotkanie pod hasłem „Siła Kobiet w mocnych mięśniach dna miednicy - o treningu Kegla dla zdrowia i dla przyjemności – godzinne warsztaty o 11:00, a następnie konsultacje dla wszystkich chętnych kobiet 12:00-13:00, GDZIE:  Kobiecy butik LoveStore.Barbarella.pl, Warszawa, ul. Hoża 57 lok 1b, WSTĘP WOLNY, WARSZTATY TYLKO DLA KOBIET! Zapisy: lovestore@barbarella.pl
 • 10 sierpnia (czwartek) i 17 sierpnia (czwartek) 2017 – spotkanie pod hasłem Jak rozpocząć zabawę z wibratorem – godzinne warsztaty o 18:30, a następnie konsultacje dla wszystkich chętnych kobiet 19:30-20:30, GDZIE:  Kobiecy butik LoveStore.Barbarella.pl, Warszawa, ul. Hoża 57 lok 1b, WSTĘP WOLNY, WARSZTATY TYLKO DLA KOBIET! Zapisy: lovestore@barbarella.pl

SZCZEGÓŁY WARSZTATU 5 SIERPNIA (sobota godz.11.00): ”Siła kobiet w mocnych mięśniach dna miednicy - o treningu Kegla dla zdrowia i dla przyjemności” 

 • DLA KOGO: Dla kobiet w każdym wieku. Dla matek z córkami, dla przyszłych mam i dla młodych mam, dla kandydatek na kochanki doskonałe i wszystkich kobiet, które chcą zatroszczyć się o swoje zdrowie i lepszy seks.
 • PO CO: Bo przygoda z kulkami to mocne mięśnie dna miednicy. Wyćwiczone mięśnie Kegla zwiększają satysfakcję seksualną kobiet i ich partnerów. Oprócz tego zapobiegają powszechnemu wśród kobiet w średnim i dojrzałym wieku wysiłkowemu nietrzymaniu moczu, kiedy to mokra plama na spodniach pojawia się nawet przy kichaniu i głośnym śmiechu. Wyćwiczone mięśnie dna miednicy ułatwiają też poród, oraz zapobiegają opuszczaniu się kobiecych narządów rodnych.
 • CO PRZYGOTOWAŁAM: Szczegółowe informacje na temat tego, jak prawidłowo ćwiczyć mięśnie Kegla oraz zestawy ćwiczeń. Jeśli nauczysz się zaciskania mięśni dna miednicy, możesz je trenować stojąc w kolejce po kawę, czekając na autobus na przystanku lub porządkując dokumenty w biurze. A twoje zdrowie i życie seksualne tylko na tym zyskają! 

Na miejscu pomożemy dobrać najlepsze dla ciebie kulki dopochwowe z oferty LoveStore.Barbarella.pl  i uzyskacie najważniejsze informacje: 

 1. czym są mięśnie Kegla
 2. jak je zlokalizować
 3. jak o nie dbać, 
 4. po jaką pomoc medyczną i jakie kulki gejszy można sięgać w trakcie treningu, 
 5. jak dla zdrowia i przyjemności w sypialni korzystać z mięśni, kiedy już są mocne!  

Moją misją jest zmiana w podejściu do spraw intymnych kobiet, edukowanie i stanie po stronie kobiet w kwestiach tak rzadko omawianych na publicznym forum jak temat mięśni dna miednicy. Stworzyłam KegelParty, bo uważam, że dzielenie się wiedzą na temat mięśni Kegla, to najlepszy sposób, żeby zapewnić kobietom wsparcie w sprawach intymnych i seksualnych, pewność siebie, radość z tego, kim jesteśmy i jak wyglądamy, oraz spokój i godne życie bez wstydu w każdym wieku.

 

SZCZEGÓŁY WARSZTATU 10 SIERPNIA (czwartek godz.18.30) i 17 SIERPNIA (czwartek godz.18.30): ”Jak rozpocząć zabawę z wibratorem” 

 • Kobiety i wibratory: o tym, jak wiele nas łączy
 • Po co kobiecie wibrator?
 • Zaplanuj swój seks w pojedynkę
 • Bądź dobra dla swojej łechtaczki
 • Orgazmy dla Pań solo i w duecie 
 • Wibratory dla każdej Bezwstydnej Pani Domu
 • Wszystko czego dowiesz się o przyjemności z seksu solo, możesz wykorzystać w czasie zabawy z partnerem lub partnerką.

WARSZTATY I KONSULTACJE PROWADZI:
Joanna Keszka, twórczyni   ogólnopolskiej akcji „Cała Polska ćwiczy mięśnie Kegla” , redaktorka naczelna portalu Barbarella.pl, autorka najodważniejszej polskiej książki o seksie pt. „Grzeczna to już byłam czyli kobiecy przewodnik po seksie”, prowadzi pierwszy w Polsce LoveStore.Barbarella.pl z modnymi gadżetami erotycznymi dla kobiet i dla par.

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (2)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

Największą przyjemnością dla normalnej kobiety jest normalny facet. Facet,który tak jak ja wie,że kobieta ma łechtaczkę,którą zresztą lubię pieścić ustami czy kutaskiem,oraz jajkami.I dla urozmaicenia można to wszystko robić na golasa,oprócz domu, gdzieś w lesie,czy na łące.Urozmaicona,ale wbrew pozorom,monotonia to jest to co kobiety lubią.Pozdrawiam. Jurek

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij