niedziela, 19 stycznia 2020

Podziemie Erotyczne Kobiet: "Jak rozpocząć zabawę z wibratorem" - spotkania 9 i 11 marca 2017 w Warszawie

Otwieram Podziemie Erotyczne Kobiet, bo chcę żeby kobiety czuły się silne i swobodne w przestrzeni seksualnej. Wstyd, niepewność, brak praktycznej wiedzy na temat seksu i brak wiary, że kobiece potrzeby też się liczą, odbierają nam głos potrzebny do mówienia o tym, czego chcemy i czego nie chcemy w łóżku. Zapraszam wszystkie panie:  studentki, emerytki, matki i córki, babcie i przyjaciółki, lekarki i nauczycielki. Każda z nas zasługuje na udane życie erotyczne. Już w marcu 2017 zapraszam na dwa pierwsze spotkania w Warszawie.

Podziemie Erotyczne Kobiet to cykl otwartych warsztatów na temat kobiet, seksu, przyjemności, równości. Będziemy spotykać się w butiku Lovestore.Barbarella.pl w Warszawie, ul. Hoża 57 lok 1B i odkrywać radość z seksu dla wszystkich kobiet. A kiedy kobieta dobrze czuje się w sypialni jej partner lub partnerka tylko na tym korzysta. Dobry seks łączy dobrych ludzi! 

Proponuję - kobiecym orgazmem w system, w którym liczy się głównie męskie potrzeby w łóżku. To, czego my chcemy, też jest ważne!

Możemy i powinnyśmy mieć orgazmy na swoich własnych warunkach - z mężczyzną, z kobietą, z wibratorem, z prysznicem i z poduszką, o ile sprawia nam to przyjemność i właśnie na to mamy ochotę. Już dość straszenia kobiet ich własną seksualnością i ograniczania naszych potrzeb do tego, czego chcą od nas faceci. Erekcja to nie pępek świata. Obecnie seksualność rozgrywa się na męskich warunkach. Kobiety rezygnują z odkrywania swojej seksualności ze strachu, że zostaną uznane za „zbyt wymagające” lub „niewyżyte”. Łatwo jest zaatakować lub wyśmiać kobietę odnosząc się do jej seksualności: wulgarna, łatwa, dziwka, nienormalna, puszczalska, wariatka to bolesne słowa, którymi strzela się  do kobiet, jak do kaczek na polowaniu - bez litości i bez ograniczeń. Wyuczono nas poważnie i z zaangażowaniem podchodzić do realizowania męskich fantazji. Nikt nie przypomina nam, że nasze potrzeby też są ważne, normalne i warto za nimi podążać. Jeżeli my same nie staniemy po swojej stronie, nikt inny za nas tego nie zrobi: nie zrobią tego seksistowscy seksuolodzy i psycholodzy, nie zrobią tego seksobojni politycy, nie zrobią tego pogardliwi wobec nas księża, ani mężczyźni, których nikt nie nauczył poważnego traktowania kobiet. 

Może już czas wziąć sprawy seksualne w swoje ręce. Dla siebie i dla partnerów lub partnerek, którzy na to zasługują. Bo inaczej zostaniemy z niczym, osądzane i ograniczane z wielu stron przez nieporadnych kochanków, nachalnych księży albo polityków, którzy nie lubią kobiet. O ile okradanie kobiet z prawa do przyjemności z seksu jest podle i wstrętne, o tyle odkrywanie kobiecej seksualności to wspaniała i zabawna przygoda. Nie musimy kochać się tak często jak napalone króliki, ale jeśli już mamy seks, niech to będzie przyjemność i radość! Dążenie do orgazmów wyzwala kobiety!

Dlatego uruchamiam Podziemi Erotyczne Kobiet. Będę dzielić się swoimi podpowiedziami z kategorii: tego, jak mieć seks i przyjemność z seksu - zarówno solo, jak i w duecie, jak pozwalać sobie na więcej w seksie i w życiu, jak odkrywać i podążać za swoimi potrzebami erotycznymi. 

Wypijmy za sukces Podziemia Erotycznego Kobiet, niech żadna kobieta w naszym kraju nie wątpi więcej w istnienie swojego prawa do przyjemności w seksie! 

Pierwsze dwa spotkania Podziemia Erotycznego Kobiet odbędą się pod hasłem:

”Jak rozpocząć zabawę z wibratorem” 

KIEDY: dwa terminy do wyboru

  • 9 marca (czwartek) - godzinne warsztaty o 18:30, a następnie konsultacje dla wszystkich chętnych kobiet 19:30-20:30
  • 11 marca (sobota) - godzinne warsztaty o 11:00, a następnie konsultacje dla wszystkich chętnych kobiet 12:00-13:00

GDZIE:
Kobiecy butik LoveStore.Barbarella.pl, Warszawa, ul. Hoża 57 lok 1b

WSTĘP WOLNY, WARSZTATY TYLKO DLA KOBIET!
Zapisy: lovestore@barbarella.pl

SZCZEGÓŁY WARSZTATU: ”JAK ROZPOCZĄĆ ZABAWĘ Z WIBRATOREM” 

  • Kobiety i wibratory: o tym, jak wiele nas łączy
  • Po co kobiecie wibrator?
  • Masturbacja jest dobra i przyjemna
  • Zaplanuj swój seks w pojedynkę
  • Bądź dobra dla swojej łechtaczki
  • Wibratory dla każdej Bezwstydnej Pani Domu
  • Wszystko czego dowiesz się o przyjemności z seksu solo, możesz łatwo wykorzystać w czasie zabawy z partnerem lub partnerką.

WARSZTATY I KONSULTACJE PROWADZI:
Joanna Keszka, twórczyni   ogólnopolskiej akcji „Cała Polska ćwiczy mięśnie Kegla” , redaktorka naczelna portalu Barbarella.pl, autorka najodważniejszej polskiej książki o seksie pt. „Grzeczna to już byłam czyli kobiecy przewodnik po seksie”, prowadzi pierwszy w Polsce LoveStore.Barbarella.pl z modnymi gadżetami erotycznymi dla kobiet i dla par.

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (2)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij