poniedziałek, 9 grudnia 2019

"Odkrywanie kobiecej seksualności vs. Euro 2012", czyli czerwcowe spotkania dla kobiet

Barbarella.pl ma alternatywę dla tych Polek, których nie kręci telewizor włączony non-stop przez 3 tygodnie, litry piwa i tony chipsów. W czasie Euro 2012 organizujemy w Warszawie i w Łodzi imprezy, na których Joanna Keszka będzie rozmawiać o zaprzyjaźnianiu się z kobiecą seksualnością, opowie jak wybrać swój pierwszy wibrator i jak ćwiczyć mięśnie Kegla za pomocą kulek gejszy.

Nadchodzi Euro. Tysiące mężczyzn zasiądzie jak jeden mąż przed telewizorami. Dla kobiet to oznacza trzy tygodnie bez prawa poproszenia partnera o zajęcie się domem, bo przecież mężczyzna chce „tylko obejrzeć w spokoju mecz”. On sobie ogląda, a wszelkie obowiązki spadają na nią.

Tak, faceci nie mają problemów z egzekwowaniem swojego prawa do robienia tego, na co mają ochotę, co lubią i co im służy. Wtóruje im cały naród. Bo to, co służy mężczyznom, służy krajowi. To przecież oczywiste. Dla kobiet to też ważna lekcja: schodzenia z drogi mężczyznom, nieprzeszkadzania, dostosowywania się. Polki i tak są w tym niezłe, ale przecież jeszcze jedna lekcja pokory wobec potrzeb męskiego świata jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

O ile męskie potrzeby spotykają się z ogólnonarodowym aplauzem, o tyle kobiety nie są zachęcane do pozwalania sobie na więcej, do podążania za tym, co jest dla nich dobre i przyjemne. Jeżeli w czasie Euro mężczyźni mają pozwolenie na nielimitowaną dawkę rozrywki, uważam, że w tym samym czasie kobiety też powinny otrzymać mocny komunikat, że ich potrzeby także są ważne.

Cykl kobiecych spotkań w Warszawie i w Łodzi – alternatywa dla Euro 2012

Zamiast dostosowywać się do męskich potrzeb, proponuję kobietom podążanie za własnymi pragnieniami. Wiele kobiet ma ochotę złamać rutynę w sypialni, wypróbowywać nowe rzeczy, sięgać po zabawki erotyczne. Jednak realizacja swoich pragnień jest przedstawiana paniom jako zbędna ekstrawagancja dla niewyżytych kobiet. Zamiast wykazywać się nieograniczoną wyrozumiałością dla męskich zabaw, namawiam Polki do korzystania ze swojego prawa do przyjemności. To dobry czas, żeby sięgnąć wreszcie bez wyrzutów sumienia po kobiecy gadżet jakim jest wibrator. Wibratory zawsze stoją po stronie kobiet: uczą dostrzegać także swoje potrzeby, a nie tylko skupiać się na zaspokajaniu mężczyzny.

Dlatego proponujemy w czasie Euro spotkania tylko dla kobiet, w Warszawie i w Łodzi:

SPOTKANIE NO. 1 Jak zacząć przygodę z wibratorem „Jak zacząć przygodę z wibratorem”
Warszawa, 8 CZERWCA, piątek, 17.00-20.00 – spotkanie tylko dla kobiet

GDZIE: LoveStore.Barbarella.pl, Warszawa, wstęp wolny, SPOTKANIE PROWADZI: Joanna Keszka, red.naczelna Barbarella.pl – „Najseksowniejszy portal dla kobiet”

Będę opowiadać, jak kobiety mogą odkrywać swój orgazmiczny potencjał dzięki połączeniu pięciu elementów: oddychanie, kołysanie miednicą, skurcze mięśni Kegla, stymulacja łechtaczki oraz zabawa wibratorem. Na miejscu będę podpowiadać, jak wybrać swój (pierwszy) wibrator z oferty LoveStore.Barbarella.pl. Spotkanie będzie miało otwartą formułę: zapraszam o dowolnej porze między 17:00 a 20:00, co 40 minut będę rozpoczynać warsztaty, a w przerwach zapraszam Panie do zadawania pytań i konsultacji.

SPOTKANIE NO. 2 Wszystko, co chciałyście wiedzieć o kulkach gejszy, ale nie miałyście kogo zapytać„Wszystko, co chciałyście wiedzieć o kulkach gejszy, ale nie miałyście kogo zapytać”
Warszawa, 11 CZERWCA, poniedziałek, 17.00-20.00 – spotkanie tylko dla kobiet

GDZIE: LoveStore.Barbarella.pl, wstęp wolny, SPOTKANIE PROWADZI: Joanna Keszka, red.naczelna Barbarella.pl – „Najseksowniejszy portal dla kobiet”

Opowiem, jak prawidłowo ćwiczyć mięśnie Kegla, oraz przedstawię zestawy ćwiczeń. Spotkanie dla kobiet w każdym wieku. Dla matek z córkami, dla przyszłych mam i dla młodych mam, dla kandydatek na kochanki doskonałe i wszystkich kobiet, które chcą zatroszczyć się o swoje zdrowie i lepszy seks. Na miejscu będę pomagać dobrać kulki dopochwowe z oferty LoveStore.Barbarella.pl. Spotkanie będzie miało otwartą formułę: zapraszam o dowolnej porze między 17:00 a 20:00, co 40 minut będę rozpoczynać warsztaty, a w przerwach zapraszam Panie do zadawania pytań i konsultacji.

15-17 CZERWCA Barbarella.pl w Łodzi na targach pt. „Kobieta w wielkim mieście”, które będą kobiecą odpowiedzią na męskie Euro 2012.

 

SPOTKANIE NO. 3 Zdrowy i radosny seks dla wszystkich kobiet, czyli seksualność z kobiecej perspektywy„Zdrowy i radosny seks dla wszystkich kobiet, czyli seksualność z kobiecej perspektywy”
Łodź, 16 CZERWCA, sobota, 15.00-16.30

GDZIE: Łodź, nowe Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze, al. Politechniki 2, sala konferencyjna A, SPOTKANIE PROWADZI: Joanna Keszka, red.naczelna Barbarella.pl – „Najseksowniejszy portal dla kobiet” (Spotkanie w ramach targów pt. "Kobieta w wielkim mieście")

W czasie spotkania podpowiem wam, jak zatroszczyć się o swoje ciało i swoje potrzeby: nie tylko dla mężczyzny, przede wszystkim dla samej siebie. Popatrzymy na seksualność z kobiecego punktu widzenia. Będę was zachęcać do zaprzyjaźniania się ze swoim ciałem i do rozmów na tematy związane z seksualnością, bo wszystko to, co dotyczy naszych sfer intymnych zasługuje na troskę i uwagę.  Opowiem jak ważne dla zdrowia i przyjemności każdej kobiety są ćwiczenia mięśni Kegla. Będę was zachęcać do odkrywania jak różnorodne, zabawne i radosne mogą być zmysłowe doświadczenia, kiedy pozwolimy sobie na zaprzyjaźnianie się ze swoją seksualnością. Przedstawię propozycje gier i scenariuszy erotycznych. Oprowadzę was po krainie gadżetów erotycznych, które stoją po stronie kobiet i przyznają nam prawo do przyjemności. bez szowinistycznej paplaniny, że kobieta powinna to czy tamto. Ja przedstawiam możliwości, wybór należy do ciebie.

SPOTKANIE NO. 4 Wszystko, co chciałyście wiedzieć o Kulkach Gejszy, ale nie miałyście kogo zapytać„Wszystko, co chciałyście wiedzieć o Kulkach Gejszy, ale nie miałyście kogo zapytać”
Łodź, 17 czerwca, Niedziela, 14.00-14.45

GDZIE: Łodź, nowe Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze, al. Politechniki 2, sala konferencyjna B, SPOTKANIE PROWADZI: Joanna Keszka, red.naczelna Barbarella.pl – „Najseksowniejszy portal dla kobiet” (Spotkanie w ramach targów pt. "Kobieta w wielkim mieście")

Opowiem, jak prawidłowo ćwiczyć mięśnie Kegla, oraz przedstawię zestawy ćwiczeń. Spotkanie dla kobiet w każdym wieku. Dla matek z córkami, dla przyszłych mam i dla młodych mam, dla kandydatek na kochanki doskonałe i wszystkich kobiet, które chcą zatroszczyć się o swoje zdrowie i lepszy seks. Na miejscu będę pomagać dobrać kulki dopochwowe z oferty LoveStore.Barbarella.pl

A przez cały czas trwania targów Joanna Keszka z Barbarella.pl zaprasza do swojego magicznego stoiska z kobiecymi gadżetami erotycznymi: „Będę czekała na was przy moim stoliku Barbarella.pl z wibratorami i nie tylko. Będziecie mogły obejrzeć największe gadżetowe bestsellery z naszego LoveStore.Barbarella.pl: od małych wibratorów łechtaczkowych, po te naprawdę duże z dwoma silniczkami. Na moim stoisku nie zabraknie dobrych lubrykantów, świeczek do masażu, dild, kulek gejszy, opasek na oczy i innych, równie praktycznych kobiecych akcesoriów. Jak zawsze zabiorę ze sobą scenariusze erotyczne oraz instrukcje na temat tego, jak zaczynać zabawę z wibratorem do rozdania, a zainteresowanym będę opowiadać o tym, jak prawidłowo ćwiczyć mięśnie Kegla z kulkami gejszy w środku i bez. Jednym słowem będę dzielić się z wami informacjami na temat kobiecej seksualności. Zapraszam serdecznie do spotkania, do pogadania, do zadawania pytań i do wybierania gadżetów”.

Zapraszam!

Joanna Keszka

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (1)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

Dobre. ;) warto przeczytać.

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij