poniedziałek, 20 stycznia 2020

Łódź miastem kobiet, które lubią seks (i nie lubią Euro)

Barbarella.pl przybywa do Łodzi! Spotkajmy się na Targach „Kobieta w wielkim mieście”, które odbędą się w dniach 15-17 czerwca 2012 r. w nowym Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym w Łodzi przy al. Politechniki 2. Ideą Targów jest stworzenie specjalnej oferty dla kobiet, których nie bawi Euro 2012 i chcą ciekawie spędzić czas, zamiast oglądać kolejne transmisje z meczy. Na takim pro-kobiecym wydarzeniu nie może zabraknąć Barbarella.pl a to oznacza tylko jedno: spotkania i rozmowy o tym, jak kobiety mogą cieszyć się seksem!

Podczas targów Joanna Keszka (red. naczelna Barbarella.pl – Najseksowniejszy portal dla kobiet) będzie namawiać panie, żeby korzystały pełnymi garściami z kobiecego prawa do przyjemności. Nieważne czy jesteś w związku, studentką czy emerytką – każda kobieta ma prawo do udanego i radosnego życia seksualnego! Poczucie, że moje ciało jest ok i że jest mi z nim dobrze, dodaje wszystkim kobietom wiary w siebie i pozytywnej energii. Będzie konkretnie, na luzie i bez szowinistycznej paplaniny, że kobieta powinna to czy tamto

Joanna Keszka: „Cieszę się, że przed nami kolejna okazja do spojrzenia na seksualność z kobiecej perspektywy. W Polsce kobiety nie tylko nie są zachęcane do zaprzyjaźniania się ze swoją seksualnością, ale są wręcz zniechęcane do nadmiernego poszukiwania przyjemności w seksie. Odkrywanie swojej seksualności jest przedstawiane paniom jako zbędna ekstrawagancja dla niewyżytych kobiet. Jednym ze sposobów na wymknięcie się blokującym nas ograniczeniom jest podążanie za swoimi potrzebami! Jeżeli czujecie, że coś jest dobre i przyjemne – róbcie to. Jeżeli coś wydaje wam się fałszywe lub wymuszone – zaakceptujcie własne odczucia i się wycofajcie. Zawsze powtarzam: wolno nam mieć orgazmy, pragnąć ich i dążyć do nich w taki sposób, na jaki mamy ochotę. A zabawa niech stanie się najlepszym afrodyzjakiem!”

W Łodzi Joanna Keszka z Barbarella.pl zaprasza na dwa spotkania:

SPOTKANIE NO. 3 Zdrowy i radosny seks dla wszystkich kobiet, czyli seksualność z kobiecej perspektywy„Zdrowy i radosny seks dla wszystkich kobiet, czyli seksualność z kobiecej perspektywy”
Łodź, 16 CZERWCA, sobota, 15.00-16.30

GDZIE: Łodź, nowe Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze, al. Politechniki 2, sala konferencyjna A, SPOTKANIE PROWADZI: Joanna Keszka, red.naczelna Barbarella.pl – „Najseksowniejszy portal dla kobiet” (Spotkanie w ramach targów pt. "Kobieta w wielkim mieście")

W czasie spotkania podpowiem wam, jak zatroszczyć się o swoje ciało i swoje potrzeby: nie tylko dla mężczyzny, przede wszystkim dla samej siebie. Popatrzymy na seksualność z kobiecego punktu widzenia. Będę was zachęcać do zaprzyjaźniania się ze swoim ciałem i do rozmów na tematy związane z seksualnością, bo wszystko to, co dotyczy naszych sfer intymnych zasługuje na troskę i uwagę.  Opowiem jak ważne dla zdrowia i przyjemności każdej kobiety są ćwiczenia mięśni Kegla. Będę was zachęcać do odkrywania jak różnorodne, zabawne i radosne mogą być zmysłowe doświadczenia, kiedy pozwolimy sobie na zaprzyjaźnianie się ze swoją seksualnością. Przedstawię propozycje gier i scenariuszy erotycznych. Oprowadzę was po krainie gadżetów erotycznych, które stoją po stronie kobiet i przyznają nam prawo do przyjemności. bez szowinistycznej paplaniny, że kobieta powinna to czy tamto. Ja przedstawiam możliwości, wybór należy do ciebie.

SPOTKANIE NO. 4 Wszystko, co chciałyście wiedzieć o Kulkach Gejszy, ale nie miałyście kogo zapytać„Wszystko, co chciałyście wiedzieć o Kulkach Gejszy, ale nie miałyście kogo zapytać”
Łodź, 17 czerwca, Niedziela, 14.00-14.45

GDZIE: Łodź, nowe Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze, al. Politechniki 2, sala konferencyjna B, SPOTKANIE PROWADZI: Joanna Keszka, red.naczelna Barbarella.pl – „Najseksowniejszy portal dla kobiet” (Spotkanie w ramach targów pt. "Kobieta w wielkim mieście")

Opowiem, jak prawidłowo ćwiczyć mięśnie Kegla, oraz przedstawię zestawy ćwiczeń. Spotkanie dla kobiet w każdym wieku. Dla matek z córkami, dla przyszłych mam i dla młodych mam, dla kandydatek na kochanki doskonałe i wszystkich kobiet, które chcą zatroszczyć się o swoje zdrowie i lepszy seks. Na miejscu będę pomagać dobrać kulki dopochwowe z oferty LoveStore.Barbarella.pl

A przez cały czas trwania targów Joanna Keszka z Barbarella.pl zaprasza do swojego magicznego stoiska z kobiecymi gadżetami erotycznymi.

Joanna Keszka: „Będę czekała na was przy moim stoliku Barbarella.pl z wibratorami i nie tylko. Będziecie mogły obejrzeć (i kupić) największe gadżetowe bestsellery z naszego LoveStore.Barbarella.pl: od małych wibratorów łechtaczkowych, po te naprawdę duże z dwoma silniczkami. Na moim stoisku nie zabraknie dobrych lubrykantów, świeczek do masażu, dild, kulek gejszy, opasek na oczy i innych, równie praktycznych kobiecych akcesoriów. Jak zawsze zabiorę ze sobą scenariusze erotyczne oraz instrukcje na temat tego, jak zaczynać zabawę z wibratorem do rozdania, a zainteresowanym będę opowiadać o tym, jak prawidłowo ćwiczyć mięśnie Kegla z kulkami gejszy w środku i bez. Jednym słowem będę dzielić się z wami informacjami na temat kobiecej seksualności. Zapraszam serdecznie do spotkania, do pogadania, do zadawania pytań i do wybierania gadżetów”.

Stoisko Barbarella.pl z gadżetami z oferty LoveStore.Barbarella.pl można obejrzeć 15-17 czerwca 2012 r. podczas targów "Kobieta w wielkim mieście" w nowym Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym w Łodzi przy al. Politechniki 2:

piątek 15 czerwca 2012:  10:00 - 18:00
sobota 16 czerwca 2012:  10:00 - 18:00
niedziela 17 czerwca 2012:  11:00 - 20:00

Zapraszam

Joanna Keszka

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (6)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

Bardzo zabawne doprawdy. Gdy leci mecz ja akurat w formie protestu mam się masturbować, by udowodnić gdzie mam euro. Ten portal jest chyba dla nastolatek. Dorosła, znająca swoja wartosc kobieta nie ulega takim głupotom jak powyższy tekst. Chce to sie kocha, chce, to sie masturbuje, bez względu czy jest mecz, euro, czy też nie ma.

gość

świetnie, że takie spotkanie będzie w Łodzi,

gość

hahaha! Super pomysł. Inne miasta i wioski w Polsce też lubią seks. Fajnie, że kobiety mogą we własnym gronie pogadać i pośmiać się. Powodzenia i róbcie takie spotkania w całej Polsce!

gość

Śmieszne są te pogadanki o seksie. Przypomina mi to spotkania na, których wyuoczona ekipa chce na siłę sprzedać przybyłym ludziom koc wełniany lub pościel z żywej wełny. Mami przybyłych prezentami, zmusza do klaskania i robi z nich konkretnie idiotów. Tu to samo. Jakaś osoba, która wyczuła rynek i fakt, że seks dobrze się sprzedaje, robi kasę na ludzkiej głupocie. Organizuje spotkania, na których papla bzdury, wymachując seks gadżetami. Ciekawe, ze kobiety sie na to łapią.
O seksie to ja rozmawiam ze swoim facetem i mamy z tego niezły ubaw, nie muszę dzielić się wrażeniami z innymi.

gość

To nie przypomina spotkań sprzedawców wełny czy bawełny. Nie ta liga. Zupełnie. Ja się przekonałem słuchając niedawno audycji w radiowej trójce. Oczywiście z seksu można się śmiać ze swoim facetem/kobietą, ale związek gdzie nie ma pożądania i jest tylko śmiech niestety spełnienia nie da. Facetowi to nie wystarczy. Warto o tym pamiętać. Pozdrawiam.

gość

W łóżku musi być trochę zabawy i śmiechu. To odpręża.

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij