środa, 16 października 2019

„Kobiece wibracje kontra mecze”, ultra kobieca miejska akcja w Warszawie i Łodzi podczas Euro 2012

Zamiast zmuszać się do oglądania meczy, proponuję kobietom w czasie trwania Euro 2012 podążanie za własnymi pragnieniami. Na czerwiec przygotowałam cykl spotkań w Warszawie i Łodzi na temat seksualności z kobiecej perspektywy. W kobiecym gronie będzie można porozmawiać na temat tego, jak zaprzyjaźniać się ze swoją seksualnością. Będzie konkretnie i na luzie, bez szowinistycznej paplaniny. Wstęp wolny. ZAPRASZAM!

W Polsce panuje opinia, że kobieta powinna znać swoje miejsce, czyli nie przeszkadzać mężczyznom w ich ważnych sprawach. W czerwcu na przykład wszystko ma się kręcić wokół prawa każdego polskiego mężczyzny do oglądania meczy. Zaspokajanie męskich potrzeb zyskało rangę niemalże ogólnonarodowego święta. Kobiety mają się dostosować.

A my w Barbarella.pl, zamiast kolejnej lekcji spychania kobiecych spraw na dalszy plan, proponujemy, żeby Polki wykorzystały czas Euro 2012 na odważne odkrywanie tego, co im sprawia przyjemność. Żeby spróbowały zapomnieć, czego się od nich oczekuje, a zamiast tego zdefiniowały dla samych siebie, czego pragną i jak mogą to osiągnąć.

Polki nabierają coraz większego przekonania o swym prawie do edukacji seksualnej z uwzględnieniem kobiecej perspektywy. Interesują się swobodnymi, szczerymi i konkretnymi rozmowami na ten temat. Zamiast marnować czas przed telewizorem, proponujemy paniom odkrywanie w kobiecym gronie tego, czego kobieta może chcieć dla siebie w łóżku.

Plan akcji „Kobiece wibracje kontra mecze”

Dlatego w czerwcu 2012 w czasie spotkań z kobietami w Warszawie i w Łodzi będę namawiać panie do zatroszczenia się o swoją przyjemność w łóżku, bo uważam, że dążenie do orgazmów wyzwala kobiety! Pozwala nam zauważać także własne potrzeby, skupiać się na rzeczach dla nas dobrych i uczy, że też zasługujemy na dobre traktowanie.

SPOTKANIE NO. 1 Jak zacząć przygodę z wibratorem SPOTKANIE NO. 1
„Jak zacząć przygodę z wibratorem”

Warszawa, 8 CZERWCA, piątek, 17.00-20.00 – spotkanie tylko dla kobiet

GDZIE: LoveStore.Barbarella.pl, Warszawa, wstęp wolny, SPOTKANIE PROWADZI: Joanna Keszka, red.naczelna Barbarella.pl – „Najseksowniejszy portal dla kobiet”

Będę opowiadać, jak kobiety mogą odkrywać swój orgazmiczny potencjał dzięki połączeniu pięciu elementów: oddychanie, kołysanie miednicą, skurcze mięśni Kegla, stymulacja łechtaczki oraz zabawa wibratorem. Na miejscu będę podpowiadać, jak wybrać swój (pierwszy) wibrator z oferty LoveStore.Barbarella.pl. Spotkanie będzie miało otwartą formułę: zapraszam o dowolnej porze między 17:00 a 20:00, co 40 minut będę rozpoczynać warsztaty, a w przerwach zapraszam Panie do zadawania pytań i konsultacji.

SPOTKANIE NO. 2 Wszystko, co chciałyście wiedzieć o kulkach gejszy, ale nie miałyście kogo zapytaćSPOTKANIE NO. 2
„Wszystko, co chciałyście wiedzieć o kulkach gejszy, ale nie miałyście kogo zapytać”

Warszawa, 11 CZERWCA, poniedziałek, 17.00-20.00 – spotkanie tylko dla kobiet

GDZIE: LoveStore.Barbarella.pl, Warszawa, wstęp wolny, SPOTKANIE PROWADZI: Joanna Keszka, red.naczelna Barbarella.pl – „Najseksowniejszy portal dla kobiet”

Opowiem, jak prawidłowo ćwiczyć mięśnie Kegla, oraz przedstawię zestawy ćwiczeń. Spotkanie dla kobiet w każdym wieku. Dla matek z córkami, dla przyszłych mam i dla młodych mam, dla kandydatek na kochanki doskonałe i wszystkich kobiet, które chcą zatroszczyć się o swoje zdrowie i lepszy seks. Na miejscu będę pomagać dobrać kulki dopochwowe z oferty LoveStore.Barbarella.pl. Spotkanie będzie miało otwartą formułę: zapraszam o dowolnej porze między 17:00 a 20:00, co 40 minut będę rozpoczynać warsztaty, a w przerwach zapraszam Panie do zadawania pytań i konsultacji.

SPOTKANIE NO. 3 Zdrowy i radosny seks dla wszystkich kobiet, czyli seksualność z kobiecej perspektywySPOTKANIE NO. 3
„Zdrowy i radosny seks dla wszystkich kobiet, czyli seksualność z kobiecej perspektywy”

Łodź, 16 CZERWCA, sobota, 15.00-16.30

GDZIE: Łodź, nowe Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze, al. Politechniki 2, sala konferencyjna A, SPOTKANIE PROWADZI: Joanna Keszka, red.naczelna Barbarella.pl – „Najseksowniejszy portal dla kobiet” (Spotkanie w ramach targów pt. "Kobieta w wielkim mieście")

W czasie spotkania podpowiem wam, jak zatroszczyć się o swoje ciało i swoje potrzeby: nie tylko dla mężczyzny, przede wszystkim dla samej siebie. Popatrzymy na seksualność z kobiecego punktu widzenia. Będę was zachęcać do zaprzyjaźniania się ze swoim ciałem i do rozmów na tematy związane z seksualnością, bo wszystko to, co dotyczy naszych sfer intymnych zasługuje na troskę i uwagę.  Opowiem jak ważne dla zdrowia i przyjemności każdej kobiety są ćwiczenia mięśni Kegla. Będę was zachęcać do odkrywania jak różnorodne, zabawne i radosne mogą być zmysłowe doświadczenia, kiedy pozwolimy sobie na zaprzyjaźnianie się ze swoją seksualnością. Przedstawię propozycje gier i scenariuszy erotycznych. Oprowadzę was po krainie gadżetów erotycznych, które stoją po stronie kobiet i przyznają nam prawo do przyjemności. bez szowinistycznej paplaniny, że kobieta powinna to czy tamto. Ja przedstawiam możliwości, wybór należy do ciebie.

SPOTKANIE NO. 4 Wszystko, co chciałyście wiedzieć o Kulkach Gejszy, ale nie miałyście kogo zapytaćSPOTKANIE NO. 4
„Wszystko, co chciałyście wiedzieć o Kulkach Gejszy, ale nie miałyście kogo zapytać”

Łodź, 17 czerwca, Niedziela, 14.00-14.45

GDZIE: Łodź, nowe Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze, al. Politechniki 2, sala konferencyjna B, SPOTKANIE PROWADZI: Joanna Keszka, red.naczelna Barbarella.pl – „Najseksowniejszy portal dla kobiet” (Spotkanie w ramach targów pt. "Kobieta w wielkim mieście")

Opowiem, jak prawidłowo ćwiczyć mięśnie Kegla, oraz przedstawię zestawy ćwiczeń. Spotkanie dla kobiet w każdym wieku. Dla matek z córkami, dla przyszłych mam i dla młodych mam, dla kandydatek na kochanki doskonałe i wszystkich kobiet, które chcą zatroszczyć się o swoje zdrowie i lepszy seks. Na miejscu będę pomagać dobrać kulki dopochwowe z oferty LoveStore.Barbarella.pl

Zapraszam!

Joanna Keszka

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (6)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

Co za bzdury. Nie słyszałam o opinii, mówiącej gdzie jest miejsce kobiety. Z lekka chyba autorkę poniosło. W związku powino iść się na ustepstwa. Jest tak z parami, ktore się sznują. Ja chcę oglądać telenoweleę, on mecz. Spoko. Są dwa telewizory, nikt nikomu nie przeszkada. Blagam, skończcie z tą euro paranoją.

gość

do przedmówczyni: nie wszyscy za model udanego związku uważają dwa telewizory włączone równocześnie na sport i telenowelę, a co do pomysłu, żeby się dopieszczać, zamiast udawać, że mi atmosfera Euro pasuje, uważam, że to jest bardzo potrzebne: mówienie nie tylko o Euro, ale tez o rzeczach zabawnych i poprawiający nastrój nie tylko facetom:)

gość

mówienie o kobiecej seksualności w opozycji do... Euro2012 jest żenujące i płytkie.

gość

"mówienie o kobiecej seksualności w opozycji do... Euro2012 jest żenujące i płytkie." w ogóle mówienie o kobiecej seksualności jest żenujące i płytkie, lepiej porozmawiać o meblach kuchennych i zakąskach, które można szybko i smacznie przyrządzić swojemu mężowi,

gość

Ten portal traktuje kobietę bardzo instrumentalnie. Dziwne, bo redagowany jest przez kobietę właśnie. Panie tu odbierane są przez pryzmat jedynie seksualności. Zrobienie sobie dobrze, że ujmę to mało elegancko, według readktorki celem nadrzędnym pań. Trochę śmieszne i przede wszystkim mało smaczne. My kobiety owszem, chcemy czerpać przyjemność z seksu, ale nie jest on celemem naszego życia, jedynie jego przyjemnym dodatkiem.

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij