piątek, 15 listopada 2019

Kobiece spotkanie: „Dążenie do orgazmów wyzwala kobiety!”

Zapraszam na spotkanie dla kobiet, które poprowadzę pod hasłem: ”Dążenie do orgazmów wyzwala kobiety”. Niestrudzenie będę namawiać kobiety do tego, żeby nie wypierały się swoich potrzeb i pragnień erotycznych! Zamiast roztrząsania, co jest normalne i co przystoi polskiej kobiecie, będę zachęcać Was do odkrywania, co jest przyjemne i sprawia, że czujecie się pełne energii i wiary, że też zasługujecie w życiu na rzeczy dobre.

KIEDY: sobota 25 lutego 19.30
GDZIE:
Cafe Szpulka, Pl. Trzech Krzyży 18, Warszawa
DLA KOGO:
Spotkanie tylko dla kobiet, Wstęp wolny.

CO POTEM: Po rozmowach bez tabu o kobiecej seksualności pora na zabawę! Od 21.00 w tym samym miejscu, czyli Cafe Szpulka, zapraszamy na Ladies Night Fever – imprezę w klimacie niekończącej się przyjemności z udziałem didżejek: – ZECIK, – URSA, oraz

  • Kiermasz gadżetów erotycznych z oferty LoveStore.Barbarella.pl – Pierwszy w Polsce LoveStore dla kobiet i dla par
  • Promocje na barze dla kobiet przez całą noc
  • Kobiety mają głos! - karaoke
  • Konkursy z nagrodami
  • Niespodzianki

Kobiety też mogą lubić seks

W naszym kraju kobiety są wciąż straszone, ze doszukiwanie się zbytniej przyjemności w seksie, nie jest dla nich dobrym pomysłem. Wciąż wmawia nam się, że zimna kuratela samokontroli i penis to przepis na kobiece spełnienie. Pod płaszczykiem „dobrych rad” promowany jest stereotyp, że tzw. normalność polega na tym, że to mężczyźni lubią seks, a kobiety powinny się do tego dostosować. To mężczyzna ma być tym aktywnym, któremu wolno eksperymentować i mieć dużo różnorodnych doświadczeń seksualnych. Dla kobiety jest najbezpieczniej, jeśli ograniczy swoja seksualność do umiejętności przyciągnięcia do siebie i zaspokojenia partnera bez zbytniego afiszowania się ze swoimi pragnieniami, bo to już naraża ją na opinię puszczalskiej i nienormalnej. Odkrywanie swojej seksualności jest przedstawiane paniom jako zbędna ekstrawagancja dla niewyżytych kobiet. My krzywdzącym stereotypom, szowinistycznym seksuologom i ponurym sex-shopom mówimy NIE i zachęcamy panie do pozwalania sobie na więcej, zarówno w seksie, jak i w życiu.

Polkom brakuje mocnego przekazu, że wolno nam podążać za swoimi seksualnymi pragnieniami i że nasze wybory seksualne należą do nas i nikomu nic do tego. Dlatego zapraszam wszystkie panie na spotkanie na temat kobiecego prawa do przyjemności! Kiedy kobieta potrafi zadbać o swoją przyjemność w łóżku, jest to ściśle związane z jej szacunkiem do samej siebie oraz z poczuciem własnej wartości. Dążenie do orgazmów wyzwala kobiety! Dobry seks i orgazm może sprawić, że poczujecie się pełne życia, energii i wiary we własne siły. Pozwoli ci wnieść do twojego związku zabawę i poczucie intymnej wspólnoty z partnerem czy partnerką. Bez przyzwolenia na radość, zabawę i przyjemność w łóżku odcinamy sobie dostęp do wielu poziomów seksualnej satysfakcji. Dlatego powtarzajmy sobie tak często, jak to jest tylko możliwe: Wolno nam mieć orgazmy, pragnąć ich i dążyć do niego w sposób, jaki nam najbardziej odpowiada. Zarówno solo jak i z partnerem czy partnerką

Jeśli jesteś ciekawa, czego jeszcze nie wiesz o swojej kobiecej seksualności i chciałabyś dowiedzieć się jak bardziej cieszyć się seksem, koniecznie weź udział w imprezie ultra-kobiecej! Osobiście poprowadzę spotkanie. Będzie można też obejrzeć, wybrać i kupić wyjątkowe wibratory i gadżety erotyczne z oferty LoveStore.Barbarella.pl - Pierwszego w Polsce LoveStore’u dla kobiet i dla par, Warszawa, nowy adres: Hoża 57 lok 1b

Zapowiada się ekstra zabawa w babskim gronie – rozmowy bez tabu przy kolorowych koktajlach, a potem szalone tańce przy dobrej muzyce.  

SPOTKANIE ODBYWA SIĘ W RAMACH AKCJI „REWOLUCJE KOBIET”.  TO PRZEDSIĘWZIĘCIE ŁĄCZY RÓŻNE WYDARZENIA OKOŁOMANIFOWE. W TRAKCIE JEGO TRWANIA WSZYSTKO KRĘCI SIĘ WOKÓŁ TYTUŁOWEJ "REWOLUCJI KOBIET". REWOLUCJI, KTÓRA TRWA WSZĘDZIE - W KULTURZE, SPOŁECZEŃSTWIE, SPORCIE, PRAWIE, POLITYCE, ETC. I DO UDZIAŁU W KTÓREJ, ORGANIZATORKI CHCĄ ZACHĘCIĆ JAK NAJWIĘCEJ OSÓB. WIĘCEJ INFORMACJI NA HTTP://REWOLUCJEKOBIET.BLOGSPOT.COM/

Zapraszam

Joanna Keszka

Barbarella.pl - Dążenie do orgazmów wyzwala kobiety

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (7)
sortowanie: najstarsze/najnowsze

Ja też chcę tam być,a nie mam jak. Za daleko. Nie dojadę. Kurcze !!! Już zazdroszczę innym dziewczynom. Miłej zabawy !!!

gość

zapowiada się ciekawie - przybywam:)

gość

Chętnie wybrałbym się do Was z moją partnerką, gdyby nie zastrzeżenie, że jest to spotkanie tylko dla kobiet. No i własnie dotarłem do sedna tego, co chciałbym powiedzieć. Piszesz, Joanno, np że "...kobiety są wciąż straszone, ze doszukiwanie się zbytniej przyjemności w seksie, nie jest dla nich dobrym pomysłem." Śmiem twierdzić, że polskie kobiety nie do końca przejmują się stereotypami, o których dalej wspominasz. Może z wyjątkiem pewnych środowisk i rejonów kraju, do których Twoja informacja o sobotnim spotkaniu i tak nie dotrze. Polek mieszkających w granicach komunikacyjnych możliwości przybycia na spotkanie raczej nie trzeba edukować. Natomiast ich mężczyzn... tak! W każdej linijce zaproszenia piszesz, że to właśnie polscy mężczyźni wymagają uświadomienia, a tymczasem na spotkanie zapraszasz wyłącznie kobiety?! Pozostaje mi żałować, że nie dowiem się niczego nowego, żeby moja partnerka poczuła się bardziej pełna życia, energii i wiary we własne siły.

Pozdrawiam
Jarek Wu

gość

Powinna Pani zmienić hasło na: "dążenie do orgazmu wyzwala waginę". Kobieta nie składa się tylko z punktu G i łechtaczki.. Cóż za smutne i prostolinijne rozumienie tematu. Nic dziwnego, że kobietom w Polsce spada poczucie wartości, skoro one same widzą swoje "wyzwolenie" w... orgazmie..

gość

Pani Asiu, czekamy aż Pani zawita do Poznania!!!!

Joanno, było super, dziękuje Ci ,że jesteś .

Joanno, było super, dziękuje Ci ,że jesteś .

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij