niedziela, 19 stycznia 2020

„KegelParty: Siła kobiet jest w mocnych mięśniach Kegla!” - styczniowe warsztaty dla kobiet w butiku LoveStore w Warszawie

Jeżeli słyszałaś o mięśniach Kegla, ale wciąż nie wiesz, jak o nie dbać i jak z nich korzystać dla zdrowia oraz dla radości z seksu - zapraszam na Styczniowe Kegel Party! Już po raz 5-ty ogłaszamy Styczeń Miesiącem Ćwiczeń Mięśni Kegla w Polsce. Najbliższe spotkania w Warszawie: czwartek 19 stycznia godz. 18.30 oraz sobota 28 stycznia godz. 11:00. Więcej o idei KegelParty przeczytasz na KegelParty.pl

Ciało, zdrowie intymne i odkrywanie swojej seksualności to wspaniale tematy do rozmów w kobiecym gronie. Podczas KegelParty w przyjaznej i zabawnej atmosferze udowodnię, że trening Kegla jest łatwy, prosty, przyjemny i co najważniejsze daje wspaniałe efekty dla zdrowia i dla przyjemności z seksu dla wszystkich kobiet! 

W TYM ROKU HASŁO KEGELPARTY BRZMI:
„Siła kobiet jest w mocnych mięśniach dna miednicy!
więcej o idei KegelParty przeczytasz na KegelParty.pl

KIEDY:

 • 19 stycznia (czwartek) - godzinne warsztaty o 18:30, a następnie konsultacje dla wszystkich chętnych kobiet 19:30-20:30
 • 28 stycznia (sobota) - godzinne warsztaty o 11:00, a następnie konsultacje dla wszystkich chętnych kobiet 12:00-13:00

 GDZIE:
Kobiecy butik LoveStore.Barbarella.pl, Warszawa, ul. Hoża 57 lok 1b

WARSZTATY I KONSULTACJE PROWADZI:
Joanna Keszka, twórczyni   ogólnopolskiej akcji „Cała Polska ćwiczy mięśnie Kegla” , redaktorka naczelna portalu Barbarella.pl, autorka najodważniejszej polskiej książki o seksie pt. „Grzeczna to już byłam czyli kobiecy przewodnik po seksie”, prowadzi pierwszy w Polsce LoveStore.Barbarella.pl z modnymi gadżetami erotycznymi dla kobiet i dla par.

WSTĘP WOLNY, WARSZTATY TYLKO DLA KOBIET!
Zapisy: lovestore@barbarella.pl 

 • DLA KOGO: Dla kobiet w każdym wieku. Dla matek z córkami, dla przyszłych mam i dla młodych mam, dla kandydatek na kochanki doskonałe i wszystkich kobiet, które chcą zatroszczyć się o swoje zdrowie i lepszy seks.
 • PO CO: Bo przygoda z kulkami to mocne mięśnie dna miednicy. Wyćwiczone mięśnie Kegla zwiększają satysfakcję seksualną kobiet i ich partnerów. Oprócz tego zapobiegają powszechnemu wśród kobiet w średnim i dojrzałym wieku wysiłkowemu nietrzymaniu moczu, kiedy to mokra plama na spodniach pojawia się nawet przy kichaniu i głośnym śmiechu. Wyćwiczone mięśnie dna miednicy ułatwiają też poród, oraz zapobiegają opuszczaniu się kobiecych narządów rodnych.
 • CO PRZYGOTOWAŁAM: Szczegółowe informacje na temat tego, jak prawidłowo ćwiczyć mięśnie Kegla oraz zestawy ćwiczeń. Jeśli nauczysz się zaciskania mięśni dna miednicy, możesz je trenować stojąc w kolejce po kawę, czekając na autobus na przystanku lub porządkując dokumenty w biurze. A twoje zdrowie i życie seksualne tylko na tym zyskają!

  Na miejscu pomożemy ci dobrać najlepsze dla ciebie kulki dopochwowe z oferty LoveStore.Barbarella.pl.

Kegel Party to kobiece warsztaty, na których uzyskacie najważniejsze informacje: 

 1. czym są mięśnie Kegla
 2. jak je zlokalizować
 3. jak o nie dbać, 
 4. po jaką pomoc medyczną i jakie kulki gejszy można sięgać w trakcie treningu, 
 5. jak dla zdrowia i przyjemności w sypialni korzystać z mięśni, kiedy już są mocne!  

Moją misją jest zmiana w podejściu do spraw intymnych kobiet, edukowanie i stanie po stronie kobiet w kwestiach tak rzadko omawianych na publicznym forum jak temat mięśni dna miednicy. 

Stworzyłam KegelParty, bo uważam, że dzielenie się wiedzą na temat mięśni Kegla, to najlepszy sposób, żeby zapewnić kobietom wsparcie w sprawach intymnych i seksualnych, pewność siebie, radość z tego, kim jesteśmy i jak wyglądamy, oraz spokój i godne życie bez wstydu w każdym wieku. 

Kulki do ćwiczenia mięśni dna miednicy w ruch i do dzieła. Do zobaczenia na KegelParty ! 

Joanna Keszka 

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (0)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij