poniedziałek, 16 grudnia 2019

Jak wspierać nasze nastoletnie dzieci w odkrywaniu seksualności – spotkanie z autorami książki pt. „100% mnie”

Żyjemy w społeczeństwie przesiąkniętym seksem, najczęściej jednak jest to jego zafałszowany i mylny obraz. Z drugiej strony nie mamy wciąż edukacji seksualnej i nie potrafimy rozmawiać z dziećmi o seksie w sposób wspierający, wyważony i sensowny. Dlatego zapraszam na spotkanie wokół książki „100 % mnie, czyli książka o miłości, seksie i zagłuszaczach. Niezbędnik młodego człowieka”, napisanej przez psychoseksuolożkę Biankę Beatę Kotoro i seksuologa Wiesława Sokoluka. Będziemy rozmawiać o tym, jak możemy wspierać nasze nastoletnie dzieci w odkrywaniu seksualności.

Kiedy: sobota, 31 maja 2014, godz. 11.00
Gdzie: butik LoveStore.Barbarella.pl, Warszawa, ul. Hoża 57
Temat spotkania: "Jak wspierać nasze nastoletnie dzieci w odkrywaniu seksualności"
Prowadzenie: Joanna Keszka, redaktorka naczelna portalu Barbarella.pl
Goście: autorzy książki, pt. „100 % mnie” Bianka Beata Kotoro psychoseksuolożka, Wiesław Sokoluk seksuolog,
Wstęp wolny dla wszystkich, ilość miejsc ograniczona. Aby zarezerwować miejsce, wyślij swoje zgłoszenie na adres: akcje@barbarella.pl, podając imię, nr tel komókowego oraz ilość osób.

Wszyscy potrzebujemy rozmów o seksie bez wstydu i lęku, ale nasze dorastające dzieci potrzebują tego szczególnie.

Seks i seksualność to istotna część życia każdego człowieka. W miarę jak nasze dzieci dorastają, będzie wywierał coraz większy wpływ na ich doświadczenia, wybory i decyzje. Ważne jest, by rozumiały jego rolę, swoje potrzeby oraz miały pod ręką pomoc i własny rozsądek, dzięki którym będą w bezpieczny i pozytywny sposób odkrywać i rozwijać swoją seksualność. Seksu nie należy się bać, trzeba za to zdobywać i dzielić się uczciwą i rzetelną wiedzą na jego temat.

Dlatego zachęcam do lektury ważnej i potrzebnej książki o seksie, bo napisanej specjalnie do młodego odbiorcy: „100 % mnie” Bianki Kotoro i Wiesława Sokoluka. Zapraszam wszystkich na spotkanie w sobotę 31 maja 2014 w butiku LoveStore.Barbarella.pl pod hasłem: "Jak wspierać nasze nastoletnie dzieci w odkrywaniu seksualności".

W ramach spotkania:

  • Rozmowa z autorami książki o tym, w jaki sposób możemy wspierać nasze nastoletnie dzieci w odkrywaniu seksualności.
  • Bianca Kotoro i Wiesław Sokoluk odpowiedzą na Państwa pytania, które będzie można zadawać w czasie spotkania.
  • Będzie możliwość zakupu książki i poproszenia o autograf jej autorów.

100% o seksie i miłości dla młodzieży i nie tylko

Książka Bianki Kotoro i Wiesława Sokoluka to przewodnik po seksie i miłości dla młodych ludzi. Zawiera kluczowe informacje z zakresu psychologii, seksuologii i fizjologii ludzkiego ciała. Są tu podpowiedzi, jak uniknąć chorób, niechcianej ciąży czy kłopotów w komunikacji między dwojgiem zakochanych. Wszystko jest napisane przystępnych językiem, bez pouczania i straszenia, za to z dużą ilością konkretnych i życiowych informacji i podpowiedzi. Autorzy rzetelnie i z wyjątkową wrażliwością informują o czekających młodych ludzi przyjemnościach, ale też możliwych problemach, jakie niesie ze sobą rozpoczęcie współżycia. Ponadto książka zawiera wskazówki, co robić, gdy dojdzie do nadużycia seksualnego (np. kazirodztwa) lub gwałtu;  informacje na temat antykoncepcji, pornografii, masturbacji i cyberseksu oraz ryzyka uprawiania seksu pod wpływem narkotyków, dopalaczy czy alkoholu.

Polecam.

Joanna Keszka

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (1)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij