niedziela, 19 stycznia 2020

Fun & Orgazm - warsztaty i kiermasz dla Zakochanych i nie tylko!

Jestem fanką zabawnego seksu. Życie erotyczne, które przypomina konsumowanie eklerki wytwornym widelczykiem, to ciemna uliczka – tam nie ma radości i przyjemności z seksu. Zamiast udawać wytworne damy i super kochanków, lepiej dobrze bawić się w łóżku. Dlatego wszystkich gotowych na więcej igraszek, zabaw, przyjemności w seksie zapraszam na warsztaty Fun & Orgazm.  

W naszym kraju nad Wisłą często w sypialni bywamy bardziej spięci niż w czasie wizyty kontrolnej Urzędu Skarbowego. Robimy „to” nobliwie, w ciszy, skupieniu i bez „niepotrzebnych i nieobyczajnych bezeceństw”. Dla odmiany namawiam wszystkich do beztroskiej wędrówki w poszukiwaniu przyjemności z seksu.

Jeżeli masz ochotę wrzucić na erotyczny luz i bawić się przy tym dobrze, zapraszam na przed-walentynkowe warsztaty pod hasłem „Fun&Orgazm”. Przedstawię pomysły na erotyczne zabawy, których warto spróbować, jeśli mamy ochotę na dobrą zabawę w łóżku. Po warsztatach staruje nasz coroczny Kiermasz Gadżetów Erotycznych dla Zakochanych i nie Tylko. Seksualne pomysły można zabrać ze sobą do domu i bezwstydnie wykorzystać zarówno w czasie zabaw solo, jak i w duecie. 

„Fun & Orgazm” – Walentynki 2017

KIEDY:
11 lutego 2017 (sobota)

  • 11:30 godzinne warsztaty „Fun & Orgazm” (bezpłatny warsztat TYLKO DLA KOBIET),
  • 12:30 - 16.00 konsultacje dla wszystkich chętnych oraz Kiermasz Gadżetów Erotycznych dla Zakochanych i nie Tylko

GDZIE:
Kobiecy butik LoveStore.Barbarella.pl, Warszawa, ul. Hoża 57 lok 1b


WARSZTATY, KONSULTACJE i KIERMASZ PROWADZI: Joanna Keszka,
twórczyni   ogólnopolskiej akcji „Cała Polska ćwiczy mięśnie Kegla” , redaktorka naczelna portalu Barbarella.pl, autorka najodważniejszej polskiej książki o seksie pt. „Grzeczna to już byłam czyli kobiecy przewodnik po seksie”, prowadzi pierwszy w Polsce LoveStore.Barbarella.pl z modnymi gadżetami erotycznymi dla kobiet i dla par.Fun & Orgazm krok po kroku:

11.30 – STARTUJE GODZINNY WARSZTAT (tylko dla kobiet), a w nim:

  • Radość z seksu, czyli gry i zabawy w łóżku, nie tylko na Walentynkowy Wieczór. Sądzisz, że wiesz, co cię kręci w łóżku? Może tak, może nie. Czasami wystarczy nieduża odmiana, aby cały seksualny świat stanął na głowie. Będzie dużo o rozpoznawaniu swoich pragnień, o nabieraniu pewności siebie w łóżku, o zabawach erotycznych dla początkujących i dla tych gotowych na więcej. 
    Przegląd zabawek erotycznych, czyli podstawowa wiedza nawet dla nieśmiałych kobiet.
    Oprowadzę was po krainie zabawek erotycznych: opowiem, jak działają i co można z nimi zrobić. Przedstawię światowe przeboje wśród zabawek dla dorosłych dziewczynek. Konsultacje i porady w wyborze erotycznego gadżetu na miejscu pod hasłem: „take it easy”.
  • Podpowiedzi scenariuszy erotycznych. Oprowadzę was po krainie zabawek erotycznych dla kobiet: opowiem, jak działają i co można z nimi zrobić. Przedstawię światowe przeboje wśród zabawek dla dorosłych dziewczynek. Konsultacje i porady w wyborze erotycznego gadżetu na miejscu pod hasłem: „take it easy”.

12.30 do 16.00 – KIERMASZ

Będzie można oglądać, przeglądać i włączać najlepsze na świecie gadżety erotyczne dla kobiet, mężczyzn i par. Mam nadzieję, że wiele pań i panów znajdzie w sobotę odpowiedzi na pytania dotyczące seksualności i radości z seksu, a gadżety znajdą sobie nowe miejsce w przyjaznych, polskich domach.

Zapraszam!

Joanna Keszka

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (1)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

Czy planujecie podobne spotkanie w stronach Trójmiasta??please

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij