poniedziałek, 9 grudnia 2019

Dzień Kobiet w butiku LoveStore: pro-kobiece spotkanie i kiermasz gadżetów erotycznych

Dzień Kobiet to doskonała okazja, żeby przypomnieć, że kobieta to nie tylko dziurka, a seks to nie tylko impreza dla mężczyzn. Zapraszam w piątek 7 marca 2014 do butiku LoveStore.Barbarella.pl na spotkanie pod hasłem „Kobiecy Manifest seksualny”. A w sobotę 8 marca zapraszam na całodniowy kiermasz gadżetów erotycznych dla kobiet i dla par pod hasłem: „Wolne i swawolne”.

Modne i eleganckie gadżety erotyczne dla kobiet i dla par
Zaprasza Joanna Keszka, red. naczelna Barbarella.pl
LoveStore.Barbarella.pl

Erotyka jest dobra i jest nam potrzebna. Wierzę, że każda kobieta może stworzyć własną biografię erotyczną, którą ją będzie wzmacniać i wzbogacać. Seksualność kobiet jest często stereotypowo postrzegana jako tajemnicza i emocjonalna, co jakoby stanowi główna przeszkodę w odkrywaniu radości z seksu. Ja dla odmiany nigdy nie zgodzę się z twierdzeniem, że o ile męski orgazm jest nieunikniony, to żeński – problematyczny. Kobietom, które są dobre dla swoich łechtaczek, do szczytowania wystarcza kilka minut.

Spotkanie w ramach Rewolucje Kobiet pod hasłem:
„Kobiecy Manifest Seksualny”

Krzywdzącym stereotypom i przestarzałym regułom ograniczającym kobiety w sypialni powiemy NIE. Przedstawię nowe reguły, które wspierają kobiece prawo do przyjemności i pomagają cieszyć się radosnym seksem na swoich zasadach.

KIEDY: piątek, 7 marca 2014, godz.18.00
GDZIE. Butik LoveStore.Barbarella.pl, ul.Hoża 57 lok 1b
WSTĘP WOLNY, uwaga: ilość miejsc ograniczona,
ZAPISY: akcje@barbarella.pl, Wstęp tylko dla kobiet
SPOTKANIE PROWADZI:
Joanna Keszka - ekspertka w dziedzinie kobiecej seksualności, pisarka scenariuszy erotycznych i nieustraszona testerka wibratorów, redaktorka naczelna Barbarella.pl - "Najseksowniejszy portal dla kobiet”

Kobiety są wciąż uciszane w sferze seksualnej. Mamy być cicho, zarówno kiedy mamy ochotę doszukiwać się więcej przyjemności w seksie, jak i wtedy, gdy nasze ciała są sprowadzane do roli otworu służącego do zaspokajania cudzych potrzeb. Otwarta kobieca seksualność jest traktowana jako występek przeciw moralności, jednocześnie molestowanie i wykorzystywanie kobiet jest traktowane jako objaw zdrowej, męskiej natury. Na ile zachowań seksualnych i o podtekście erotycznym nie udzieliłybyśmy zgody, gdyby ktoś nas zapytał, czy tego chciałyśmy, czy wyrażamy na to zgodę? Pora uwolnić kobiety z poczucia winy, tylko dlatego, że chcemy czegoś więcej dla siebie: radosnego seksu, dobrego traktowania, czułości i szacunku. Potrzeba nam do tego niezmąconej wiary w to, że seks to zabawa i przyjemność także dla kobiet, a winnym przemocy seksualnej jest zawsze sprawca i to on powinien się wstydzić. Zmiana wyobrażenia o kobiecej seksualności nie jest możliwa, dopóki otwarta, uczciwa seksualność jest sama w sobie dla wielu osób tematem tabu. Koniec z atakowaniem i wyśmiewaniem kobiet za przyznawanie się do swojej seksualności, pora zaatakować seksizm za próby jej kontrolowania. Nasze ciała należą do nas, a nasze wybory seksualne to nasza sprawa i nikomu nic do tego.

Kiermasz gadżetów erotycznych pod hasłem: „Wolne i swawolne”

KIEDY: sobota, 8 marca 2014, w godzinach 14.00 do 19.00
GDZIE: oczywiście w butiku LoveStore.Barbarella.pl, ul.Hoża 57 lok 1b

W naszym butiku LoveStore.Barbarella.pl na ul. Hożej 57 lok 1b w Warszawie przygotowuję dla was przyjazną atmosferę, pomysły na zmysłowe igraszki w łóżku oraz gadżety erotyczne dla kobiet i dla par, które lubię i które szczerze polecam.

W ramach kiermaszu:

  • Specjalnie w tym dniu Joanna Keszka będzie do Waszej dyspozycji w butiku LoveStore od 14:00 do 19:00.
  • Prezentacje gadżetów erotycznych. Podczas kiermaszu będzie można zapoznać się z światowymi przebojami wśród zmysłowych zabawek dla kobiet i dla par: opowiemy wam, jak działają i co można z nimi zrobić. Konsultacje i porady na miejscu pod hasłem: „wolne i swawolne”. Dla panów mamy dodatkowe hasło: „Kiedy kobieta dobrze się czuje w sypialni jej partner też na tym korzysta.”

  • Będę zachęcać, ośmielać, dzielić się informacjami, podpowiedziami oraz opowieściami o modnych, eleganckich gadżetach erotycznych dla kobiet i dla par.
  • Odpowiemy na zdobywające sobie coraz większą popularność pytanie: „Po co kobiecie wibrator?” oraz „Jak bawić się z łóżku z mężczyzną”.
  • Każda odwiedzająca i każdy odwiedzający otrzymają przygotowane przez mnie „Zabawy erotyczne na Dzień Kobiet”. Do wyboru będą zabawy na słodko, romantycznie i na ostro.

Joanna Keszka

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (0)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij